dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 174 ogłoszenia

619 000 zł127,21 m² 4 865,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:118 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kamienicy dwu-lokalowej po remoncie kapitalnym o pow. całkowitej 127,21 m2 usytuowanej w centrum Chojnowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł65,88 m² 11 520,95 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w kamienicy wybudowanej w latach 50-tych ubieglego wieku(cegla) przy Uniwersytecie Przyrodniczym. W 2024 r ocieplenie i nowa elewacja od Sklodowskiej, tym roku kontynuacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 632 000 zł13 600 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji od Kupującego! W ofercie działka usługowa położona bezpośrednio przy trasie Oleśnica Syców w miejscowości Poniatowice. Działka nr 70/19. Powierzchnia działki 1,36ha (13.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł100 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Zarezerwowano do 31.05.2026 Do sprzedania przestronny dom w Nowej Świdnicy o powierzchni całkowitej 100 m2 położony na działce o powierzchni 8500 m2. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł79 m² 13 037,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szanowni Państwo, trzymajcie się mocno foteli, bo oto wjeżdża oferta, która ma więcej poziomów niż Pałac Kultury i więcej smaku niż niedzielny obiad u babci. Przedstawiamy dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł59 m² 10 491,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w centrum Jeleniej Góry Biuro Nieruchomości Perfect ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę mieszkania w samym sercu Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukacie Państwo apartamentu w najlepszej lokalizacji w Szklarskiej Porębie to z pewnością ul. Słoneczna jest tym adresem! Faktura vat 23% - możliwość odliczenia vat dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaz mieszkanie w Świebodzicach, w spokojnej okolicy, 10 minut spacerem od centrum miasta. Zlokalizowane na parterze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

7 961 270 zł46 831 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę z mpzp pod przemysł, usługi, fotowoltaikę, stacje benzynowe Dostępne media: woda, prąd ,kanaliza. Możliwość podziału działki na mniejsze powierzchnie. Cena za.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł540 m² 981,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 575 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Prochowicach (powiat legnicki) przy drodze wylotowej na Wrocław na którą składa się duża działka (15,75 ara) zabudowana budynkiem usługowym oraz plac.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł66,50 m² 10 962,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty Kamil Morka tel.   oferta wyłącznie W sdp nieruchomości - Otoczenie nieruchomości: - osiedle domów w kameralnej zabudowie szeregowej - położone na wzniesieniu (brak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 080 000 zł98,39 m² 10 976,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:329 m²

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   bez prowizji! bez podatku pcc! ostatni dom, niezależny energetycznie, w wysokim standardzie deweloperskim Do sprzedania skrajny segment.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł324 m² 4 907,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:314 m²

Dom z potencjałem roi : 324 m | Wrocław-Maślice | 3 wejścia | Gotowy pod inwestycję lub dla rodziny Szukasz nieruchomości, która sfinansuje się sama? A może przestrzeni dla.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł53,22 m² 17 098,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy apartament z prywatnym ogrodem przy parku! Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie położone na jednym z najbardziej prestiżowych i cenionych osiedli we.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie jak nowe na spokojnym osiedlu w Kamieńcu Wrocławskim przy ulicy Granicznej! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł92,38 m² 2 652,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy 3 pokojowe przestronne mieszkanie o powierzchni 92,38 m z dwoma garażami, zlokalizowane w malowniczej miejscowości Ołobok gm. Osiecznica. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 42 arowej, uzbrojonej działki, zabudowanej budynkiem mieszkalnym oraz niewielkim budynkiem gospodarczym, w miejscowości Żerkowice gmina Lwówek Śląski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 066 zł39,12 m² 15 569,17 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo oddanej do użytkowania inwestycji, zlokalizowanej na Partynicach w południowej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 225 m² 186,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

*** Atrakcyjna działka budowlana! *** *** Regularny kształt prostokąta! *** *** W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne! *** Podstawowe informacje: * lokalizacja domaniów - ok 19 km od Oławy (dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 109 m² 179,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze. Oferujemy na sprzedaż uzbrojoną działkę budowlaną nr 429/8 o powierzchni 0,1109 ha położoną przy ul. Dragonów 15 w Starych Bogaczowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 040 zł29,12 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego- to świetnie skomunikowana lokalizacja zarówno z centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

661 000 zł48,23 m² 13 705,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż w pełni wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,23 m , położone na wysokim parterze w budynku z lat 70. przy ul. Zielonogórskiej. Lokal dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Spokojna lokalizacja z potencjałem Nowa Wieś, gmina Międzylesie, powiat kłodzki Nowa Wieś to malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł55 m² 13 254,55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Gotowe do zamieszkania! wysoki standard! Przedstawiamy wyjątkową okazję na rynku nieruchomości we Wrocławiu! Komfortowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 55 m , idealnie przygotowane do.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 654 m² 211,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 349 m²

Możliwość wynajmu za 1 zł + koszty administracyjne Doskonała lokalizacja: 2,5 km od centrum Głuszycy, 18 km od Wałbrzycha i Nowej Rudy, 80 km od Wrocławia Nieruchomość położona jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

640 338 zł52,06 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie 3 pokoje z własnym ogródkiem w tej inwestycji! Nowa inwestycja na wrocławskich Żernikach, otoczona zielenią. Idealna propozycja dla rodziny szukającej komfortu, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł275 m² 5 782 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedaży niezwykle atrakcyjny dom wolnostojący, położony w malowniczej, zielonej okolicy w najlepszej części Lądka Zdrój w sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Dom charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

142 460 zł1 676 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Starków, ok. Polanicy Zdrój. Na sprzedaż działka budowlana Starków 1675 m Istnieje możliwość kupna większej lub mniejszej działki w cenie 85zł/1m2 Atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

5 049 000 zł8 965 m² 563,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny W samym centrum miasta na sprzedaż Działka o pow. 8965 ha zgodnie z Uchwałą Rady Miasta Zgorzelec z dn. 27 marca 2007r. oznaczona symbolem E.10.UC- teren.

Szczegóły ogłoszenia

263 850 zł17 m² 15 520,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 17,1 m , położony na osiedlu Gaj na parterze ocieplonego bloku. Wejście bezpośrednio z chodnika zwiększa.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł45,22 m² 2 189,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu 2 mieszkania znajdujące się w jednej kamienicy. Jedno mieszkanie ma 22,95m2 i jest na 1 piętrze budynku. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 982 zł29,23 m² 16 249,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,23 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł44,35 m² 6 651,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwustronne 3 - pokojowe o powierzchni 44,35 zlokalizowane w centrum Lubina. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym pokój pokój łazienka przedpokój Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 343 m² 100,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Get-House prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczej miejscowości Witkówek, zaledwie 7 km od Chojnowa, 7 km od zjazdu na autostradę A4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gestor Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 2481 m , położonej w miejscowości Mościsko, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł65,80 m² 10 471,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

NA sprzedaż - doskonałe funkcjonalne, przestrzenne, wygodne mieszkanie - pod wieloma względami. - po pierwsze: - bardzo wygodny metraż: 64,10 m2 powierzchni użytkowej - 2 odrębne, nieprzechodnie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł40,32 m² 17 311,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone mieszkanie z ogródkiem 135 m | Iwiny, ul. Miodowa szczegóły: cena: 698 000 zł Powierzchnia mieszkania: 40,32 m Ogródek: 135 m Taras: 5,5 m Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Trzebieszowicach nr 175/45 z wydanym pozwoleniem na budowę (1 5 domów) Wyjątkowa oferta dla inwestora lub osoby poszukującej miejsca pod realizację własnej wizji.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł27,24 m² 7 929,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 27,24 m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku na ul. 1 maja w Bielawie. Oferta na wyłączność Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł55 400 m² 20,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, tj. nad Zalewem Bukówka w Miszkowicach. Działka przeznaczona pod zabudowę rekreacyjną. Istnieje możliwość zagospodarowania terenu lub.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 128 m² 84,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka budowlana W iwinach Świetna lokalizacja! Cicha i spokojna okolica, idealna dla rodziny. W pobliżu Biedronka, dino, szkoła, przedszkole. Szybki dojazd do autostrady.