dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Malinowa

Iwiny,dolnośląskie

505 500 zł700 m² 722,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Iwiny - wrocław / działki budowlane Z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową polecam działki budowlane w miejscowości Iwiny - gmina Siechnice, powiat wrocławski - zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

644 999 zł52 m² 12 449,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kamieńskiego- milart | 3 pok | garaż!. Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 51,8 m.kw. położone na 1 piętrze w budynku z 2017r. przy ul. Kamieńskiego, budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

669 000 zł71 m² 9 396,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Odpoczywaj- zamieszkaj w Sobótce - w luksusowym kompleksie ze strefą wellness w malowniczym otoczeniu gór i leśnej flory. Inwestycja realizowana przy ulicy Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księska

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł37 m² 13 672,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,3mkw. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

899 999 zł100 m² 9 045,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Tylko u nas - nie szukaj dalej :-) W ogłoszeniu znajdziecie Państwo spacer 3D oraz nagranie z drona, które ułatwią podjęcie decyzji już na etapie oferty! Biuro Nieruchomości team4home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

820 184 zł91 m² 9 019,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Promocja!rabat- minus 35 000 do 31-03-2024! Proponowana inwestycja to unikatowa, minimalistyczna bryła dyskretnie wtapiająca się w kameralną zabudowę Leśnicy. Charyzmatyczna, elegancka elewacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

669 000 zł76 m² 8 859,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w stanie deweloperskim z dwoma ogródkami w Sobótce Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok wysoki standard wykończeń Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świebodzice,dolnośląskie

249 900 zł44 m² 5 705,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu na sprzedaż urokliwą kawalerkę, usytuowaną na Osiedlu Piastowskim Mieszkanie o powierzchni 43,8 m2 to idealna opcja zarówno dla singla, jak i pary, poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Widokowa

Brzezinki,dolnośląskie

349 000 zł1 510 m² 231,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W promocyjnej cenie tylko 5 działek każda o powierzchni ok 1500m2, wszystkie przy ścianie lasu + do korzystania z ok 300m2 działki rekreacyjnej nad brzegiem zbiornika wodnego. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł56 m² 11 486,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe i dwustronne mieszkanie o powierzchni 56,5 mkw Składa się ono z: - dużego pokoju o powierzchni 21 mkw z balkonem w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł100 m² 6 994,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

820 184 zł91 m² 9 019,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Proponowana inwestycja to unikatowa, minimalistyczna bryła dyskretnie wtapiająca się w kameralną zabudowę Leśnicy. Charyzmatyczna, elegancka elewacja na którą składa się wysublimowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł51 m² 12 604,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,73 m2, z loggią. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł81 m² 9 194,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Piękno przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł69 m² 12 867,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Siechnice,dolnośląskie

632 800 zł80 m² 7 910 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa zakończona właśnie inwestycja. Mieszkanie 2 poziomowe, 3 pokojowe z tarasem. W rzeczywistości sporo większe (skosy do 1,9m nie wliczane do metrażu). Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

592 543 zł42 m² 14 141,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-08 Idealne na start, niestandardowe mieszkanie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł85 m² 11 147,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Planowane zakończenie budowy Październik 2024 Parterowe mieszkanie z ogrodem W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 776 000 zł510 m² 3 482,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 702 m²

Północ Nieruchomości prezentuje Państwu atrakcyjną nieruchomość w Jeleniej Górze na osiedlu Czarne. Dom a w nim, dwa mieszkania, plus część usługowa do wykorzystania w wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jasna

Wysoka,dolnośląskie

1 250 000 zł78 m² 16 035,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 78m. 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i garażem w Wysokiej gmina Kobierzyce. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Strzegom,dolnośląskie

484 000 zł124 m² 3 903 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy dom zabudowie czworaczej, położony w malowniczym Jaroszowie, na nowym osiedlu domków jednorodzinnych. Ta nieruchomość to idealne rozwiązanie dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Sielska

Świebodzice,dolnośląskie

150 000 zł2 229 m² 67,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż: nr 132/5, powierzchnia 2.229 m2, ul. Sielska (świebodzice- ciernie), przy nowopowstającym osiedlu Białe Górki. Działka znajduje się poza granicami miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł53 m² 11 982 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Top! Lokal na ołbinie/fryzjer/rehabilitacja Oferujemy na sprzedaż ładny lokal użytkowy na Ołbinie przy ul. Daszyńskiego, znajdujący się na parterze odrestaurowanej kamiennicy. Wejście do lokalu od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł120 m² 9 908,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Polanowice * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych bonus 2 pakiety promocyjne do wyboru przy zakupie szeregu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Lubin,dolnośląskie

329 000 zł52 m² 6 375,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, w ofercie sprzedaży mieszkanie znajdujące się na 4 pietrze na osiedlu Przylesie w bloku przy ul Sportowej. Spokojne sąsiedztwo, klatka bardzo czysta i zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Skrzypnik

Skrzypnik,dolnośląskie

89 000 zł802 m² 111 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty Działka budowlana - zabudowa: dom wolnostojący! Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 802m2. Doskonała lokalizacja: skrzypnik (gmina Domaniów)- dojazd do działki droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

852 000 zł61 m² 13 967,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż dobrze zlokalizowane dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m2 w dzielnicy Wojszyce w okolicy ul. Grota - Roweckiego Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

749 749 zł58 m² 12 926,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 przy ul. Borowskiej. Mieszkanie przeszło remont generalny i jest gotowe do zamieszkania od zaraz. Z uwagi na lokalizację jest to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł38 m² 15 570,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji. Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Kawalerka o łącznej powierzchni 38,47mkw. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Polkowice,dolnośląskie

220 000 zł43 m² 5 116,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 43 m2 w Polkowicach. Nieruchomość położona jest na parterze w bloku. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł27 m² 14 569,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam kawalerkę zlokalizowaną w centrum Wrocławia przy ulicy Zachodniej. Mieszkanie dostępne od już! zachęcam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość na kanale urbanestate na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

689 998 zł54 m² 12 801,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Hit! / Ołtaszyn / 3 pok / ogród! Ołtaszyn/3 pok+garderoba+2 ogródki Polecam mieszkanie zlokalizowane na Ołtaszynie w kameralnym 2-piętrowym budynku. Mieszkanie zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

350 000 zł44 m² 7 954,55 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam lub zamienię mieszkanie we Wałbrzychu na Piaskowej Górze. Mieszkanie w bloku z windą na ósmym piętrze. Z balkonu rozpościera się, niczym nie przesłonięty, piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Turów,dolnośląskie

770 000 zł131 m² 5 867,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Polecam w przedsprzedaży ostatni dom 5 pokojowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 131,24m2 w Turowie, 5 minut od Wrocławia. Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł31 m² 17 164,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania w ciszy i spokoju? Świetnie trafiłeś! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,82 m2, z balkonem. Mieści się ono w malowniczej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

589 987 zł53 m² 11 111 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski biura nieruchomości Opiekun Oferty telefon 3 pokojowe mieszkanie na os. Oporów otoczenie nieruchomości: inwestycja położona bardzo blisko terenów zielonych, park Grabiszyński (2,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 850 000 zł160 m² 11 568,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworcowa

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł49 m² 10 179,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone przy ulicy Dworcowej. Lokal na 3 pietrze z 4 bloku (bez windy ) posiada powierzchnię 45,17 m2. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Brzeg Dolny,dolnośląskie

390 000 zł67 m² 5 807,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne, rozkładowe i jasne mieszkanie w budynku dwuklatkowym, wybudowanym metodą tradycyjną, z cegły, w latach 60-tych XX wieku. Usytuowane na Ip./IIp., z małym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Groblice

Groblice,dolnośląskie

249 000 zł1 295 m² 192,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana połoz ona w Groblicach koło Siechnic w powiecie Wrocławskim. Działka o powierzchni 1295 m2. o wymiarach 48,5m X 23,5m X 30 X 48,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marynarska

Wrocław,dolnośląskie

669 001 zł66 m² 10 095,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Top dla Rodziny/pełen rozkład z balkonem/piwnica Oferujemy na sprzedaż duże ładne dwustronne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na Zakrzowie o łącznej powierzchni 66,20 m2. Położone jest.