dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 649 000 zł170 m² 9 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Polecam I zapraszam wszystkch zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje wrocław / pawłowice / dom wolnostojący jednorodzinny 170 M2 / duża działka 1600 M2 Dom jest wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

969 999 zł120 m² 8 076,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Smolec/okazja!/osiedleplatanowe/dom/bliźniak/4pok. Podwyższony standard! klimatyzacja! Dom na obrzeżach Wrocławia - Smolec Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom jednorodzinny o pow. 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bukowiec

Bukowiec,dolnośląskie

890 000 zł225 m² 3 955,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Poszukujesz sporej przestrzeni, wewnątrz i na zewnątrz, a zarazem ma być blisko do miasta, aaa. i najważniejsze! Możesz tutaj stworzyć swój biznes! - to ogłoszenie jest skierowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marynarska

Wrocław,dolnośląskie

675 946 zł67 m² 10 135,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Ładne dla Rodziny z balkonem/szkoła/po remoncie! Oferujemy na sprzedaż duże ładne dwustronne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na Zakrzowie o łącznej powierzchni 66,20 m2. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

498 990 zł32 m² 15 841 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Toplokalizacja/krzyki/borek/mielecka/2pok./PREMIUM! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne, nowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy mieszczące się przy ul. Mieleckiej na wrocławskim Borku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

915 000 zł114 m² 7 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Na sprzedaż dom szeregowy gotowy do wprowadzenia na nowym osiedlu w Pszennie blisko Świdnicy. Powierzchnia 114,5m2 Parter: - salon z kuchnią - łazienka - przedpokój - pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

784 955 zł77 m² 10 182,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Park Idealne dla rodziny 2poziomy/balkon/parking/zieleń/!top/centrum korona/balkon/!top Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 75,8 m2 przy ul. Krzywoustego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 649 005 zł133 m² 12 398,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom Oporow Piekny garaz / 5 pokoi /2014!top/hit polecam do sprzedania piękny dom w zabudowie szeregowej na Osiedlu zamkniętym z placem zabaw na Klecinie. Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Fabryczna

Pastuchów,dolnośląskie

5 998 000 zł92 284 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt inwestycyjny 92.284 m2 z MPZP, Pastuchów, powiat świdnicki WGN Commercial oferuje na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 9,2284 ha, położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 390 009 zł237 m² 5 869,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Okolice Lesnica 6 pokoji dom lux premium!top! polecamy na sprzedaż dom wolnostojący położony na działce 1000 mkw, położony przy Leśnica, o powierzchni użytkowej 206 mkw. Jest to dwupiętrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

745 001 zł51 m² 14 607,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Olimpia Port Piekne /50m2/ Komorka /garaz / Polecamy 2-pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 49,3 m2 + 3m2 komórka lokatorska(dodatkowo płatna) z widokiem na park na osiedlu Olimpia Port.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

694 997 zł50 m² 13 817 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Piekny apartament50m2krzyki /2 pokoje garaz/komorka!top polecam nowe i w pełni urządzone mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Drabika (krzyki/jagodno). Nieruchomość o pow. 49,22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 026 000 zł88 m² 23 022,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament Z tarasem 10 minut spacerem do rynku 3 minuty spacerem do promenady staromiejskiej klimatyzacja taras widokowy na dachu strefa co-workingowa autobus (2 minuty spacerem), tramwaj (4 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Dębowa

Wrocław,dolnośląskie

616 891 zł49 m² 12 569,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Super park,borek lokalizacja al.Dębowa/dla Rodziny!TOP Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m kw na Borku przy alei Dębowej w bloku z lat '80. Cały teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kruszwicka

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł48 m² 13 854,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

*********obniżona cena - mieszkanie jest w trakcie wyposażania go w meble, co widać na ostatnich zdjęciach************* Na sprzedaż rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Kruszwickiej 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

160 000 zł46 m² 3 478,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone w Nowej Rudzie. Lokal o powierzchni około 46m2 położony na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

1 449 470 zł132 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Bez prowizji biura. Oferuję Państwu lokal usługowy w centrum Wrocławia - Stare Miasto Lokal o powierzchni 131,77mkw. Rzut lokalu znajduje się w galerii. Podana cena jest ceną netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 188 950 zł73 m² 16 271,40 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Duże 3M na Wrocławskich Browarach/perełka nad Odrą Na sprzedaż duże jasne mieszkanie z balkonem znajdujące się na 10 piętrze z 17 o powierzchni 72,5 m przy ul. Jedności Narodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

264 999 zł1 041 m² 254,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Obornikiśląskie/jary/działkabudowlana 1041m/okazja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1041 m2. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

343 334 zł42 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w III kwartale 2025 Dwupokojowe mieszkanie, idealne na start. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dębina

Dębina,dolnośląskie

99 000 zł870 m² 113,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Dębina (obok Chwałowic) w gminie Jelcz-Laskowice pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni: 870 m2. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł36 m² 13 305,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36 mkw zlokalizowane przy ul. Kolejowej we Wrocławiu. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Idealna propozycja dla inwestora!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Syców

Syców,dolnośląskie

550 000 zł124 m² 4 450,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Św. Marek miejscowość położona w pobliżu dynamicznie rozwijającego się miasteczka Syców. Blisko, sprawnie oraz kameralnie, z pełną infrastrukturą na miejscu (szkoły, przedszkola, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

376 831 zł47 m² 8 034,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,90 m2, z balkonem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

583 500 zł52 m² 11 221,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł47 m² 11 893,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 m2, usytuowane na czwartym piętrze budynku mieszkalnego z 1960 roku zlokalizowanego w okolicach ulicy Komuny Paryskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł36 m² 13 305,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Wygodne i kompaktowe mieszkanie dwupokojowe 36 mkw, znajdujące się na 1 piętrze w 8 kondygnacyjnym bloku z windą. Mieszkanie zostało gruntownie odremontowane - Wejdź i zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

259 710 zł33 m² 7 870 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie dwupokojowe 30,34 mkw z bakonem + miejsce postojowe naziemne w cenie. /0% prowizji. Układ: salon z aneksem kuchennym i sypialnia: 20,43 mkw *istnieje możliwość oddzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł51 m² 12 604,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,73 m2, z loggią. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodzka

Wałbrzych,dolnośląskie

390 000 zł65 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferujemy mieszkanie na 4-tym piętrze w budynku 10-cio piętrowym na dzielnicy Podzamcze w Wałbrzychu. Budynek termoizolowany z wymienioną windą zjeżdżającą do poziomu 0. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żarów

Żarów,dolnośląskie

285 000 zł40 m² 7 054,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, po kapitalnym remoncie o powierzchni 40,40m2. Nieruchomość składa się z: pokoju połączonego z aneksem kuchennym , sypialni , łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł95 m² 10 021,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

2pak/gotowa kawalerka+mieszkanie do remontu Bardzo fajna nieruchomość przy ul. Jedności Narodowej o powierzchni prawie 100 m2, idealne dla inwestora lub dla rodziny Lokal został podzielony na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł22 m² 13 596,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Apartament o powierzchni 21,52 m2. wykończony w wysokim standardzie pod klucz. Ta nieruchomość oferuje połączenie luksusu, komfortu i doskonałej lokalizacji. Idealne pod inwestycje lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 129 000 zł73 m² 15 419,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż piękny apartament na nowym osiedlu - Psie Pole, poświętne Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się na północy Wrocławia. Mieszkanie nowocześnie wykończone, w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zgorzelec,dolnośląskie

469 000 zł66 m² 7 052,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zgorzelec, aleja Ujazdowska, mieszkanie - skrajny dom szeregowy z ogródkiem i miejscem postojowym w cenie! Bez sąsiada nad głową! Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

895 000 zł91 m² 9 835,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Haukego-Bosaka

Wrocław,dolnośląskie

1 160 000 zł90 m² 12 878,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mieszkanie z przeznaczeniem na lokal biurowy Proponujemy na sprzedaż lokal mieszkalny, który posiada walory funkcjonalnego lokalu biurowego. W budynku znajdują się dwie klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Joannitów

Wrocław,dolnośląskie

1 280 000 zł139 m² 9 191,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1924

Do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 139 m2 położony przy ulicy Suchej we Wrocławiu, w doskonałej lokalizacji, w centrum miasta. W pobliżu znajdują się: - dworce pkp i pks -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

899 000 zł159 m² 5 668 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:992 m²

- rezerwacja - Na sprzedaż bardzo ładny i zadbany dom jednorodzinny, oddany do użytku w 2011 r. Z dużym garażem wolnostojącym, usytuowany w m. Stary zamek, gmina Sobótka, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

959 000 zł53 m² 18 094,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do rynku 3 minuty spacerem do promenady staromiejskiej klimatyzacja taras widokowy na dachu strefa co-workingowa autobus (2 minuty spacerem), tramwaj (4 minuty spacerem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wojnowice-czernica / działka budowlana 1000 M2 Do sprzedania 2 działki budowlane w Wojnowicach, gmina Czernica, położone na terenie nowo budowanego osiedla domków jednorodzinnych. Istnieje.