dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Dawida

Wrocław,dolnośląskie

929 000 zł79 m² 11 759,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Bardzo ładne i zadbane, całkowicie rozkładowe mieszkanie na sprzedaż na ul. Dawida w plombie z roku 1998, znajdujące się na szóstym piętrze budynku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

298 000 zł48 m² 6 234,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 47,80 m2, położone na II piętrze w bloku na os. Tęczowym! Lokal składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

416 595 zł48 m² 8 715,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,8 m2, z ogródkiem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 859 990 zł193 m² 9 615,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław krzyki partynice / apartament sześć pokoi, dwie łazienki, garaż dwustanowiskowy Sześciopokojowy apartament o pow. 193,43 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie w inwestycji znajdującej się zaledwie 2,5 kilometra od Wrocławskiego Rynku! Jeśli szukasz mieszkania znajdującego się w pięknym budynku z, które posiada 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

909 995 zł66 m² 13 787,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Centrum! - ul. Kościuszki | 4 pok. .!.TOP/2016r.| Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie, w budynku oddanym do użytkowania w 2016 r., piętro 2. Mieszkanie jest dwustronne, 3 oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 149 999 zł125 m² 9 199,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:272 m²

Dobrzykowice / dom 125 M2 / działka 272 M2 / media serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

4 499 000 zł510 m² 8 821,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:25 219 m²

Wyłączność Przedmiotem sprzedaży jest niezwykła nieruchomości, która została zaprojektowana według własnego projektu gdzie kolorystyka, elementy wykończenia nadają jej bezsprzeczną elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł31 m² 17 903,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji. Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Kawalerka o łącznej powierzchni 30,72mkw. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Konradów

Konradów,dolnośląskie

270 000 zł3 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Okazja,! działka budowlana do sprzedaży w pięknej miejscowości Konradów 8 km od Lądka Zdrój. Działka o powierzchni 3000 m2 z możliwością wydzielenia dwóch, ok 15 arowych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

351 619 zł42 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w III kwartale 2025 Dwupokojowe mieszkanie, tuż przy granicy Wrocławia. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Starczów

Starczów,dolnośląskie

170 000 zł141 m² 1 203,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu na sprzedaż duże mieszkanie w Starczowie znajdujące się na parterze. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Milicka

Trzebnica,dolnośląskie

315 000 zł2 750 m² 114,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

|2750mkw|działka budowlana|blisko lasu|lux| - Przedstawiam Państwu nieruchomość w przepiękny miejscu pod samym lasem. W około przepiękny krajobraz wzgórz Trzebnickich i lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł70 m² 9 271,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, dwupoziomowe, mieszkanie, 70m2, na Wrocławskim Gaju, przy ul. Piławskiej. Powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi 47,5 m2 - bez uwzględniania skosów. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

839 993 zł78 m² 10 796,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ok Oltaszyn 77m2/3 pokoje ogrodek M.Postojowe!TOP Dwustronne 3 - pokojowe mieszkanie 77m2 z miejscem parkingowym w cenie! Wybudowane w 2018 roku, znajduje się w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł42 m² 13 095 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 na Muchoborze Małym. W skład mieszkania wchodzą: - salon, - pokój 1, - pokój 2, - kuchnia, - łazienka z wanną i wc Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kostomłoty,dolnośląskie

199 500 zł903 m² 220,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kostomłoty, jarząbkowice. Działka budowlana w cichej okolicy - zabudowa jednorodzinna. Wszystkie media w drodze! mpzp Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 903 m2 , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

139 000 zł36 m² 3 840 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Boleslavia Nieruchomości proponuje mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Iwiny - Osiedle, gmina Warta Bolesławiecka. Lokal usytuowany na I piętrze w budynku jednopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

280 000 zł65 m² 4 287,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Korzystna lokalizacja dla rodzin z dziećmi, w pobliżu szkoła, przedszkole oraz ogróki działkowe. Mieszkanie o dwustronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barlickiego

Wrocław,dolnośląskie

433 000 zł36 m² 12 027,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Lokal składa się z: - pokoju ok. 23m2 - osobnej kuchni ok. 7m2 - łazienki z wc - przedpokoju - balkonu Do mieszkania przynależy piwnica ok. 5 m2 Wysokość 2,9 m. W cenie mieszkania pozostają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Byczyńska

Wrocław,dolnośląskie

719 995 zł60 m² 11 983,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Swojczyce | 3 pok. | rozkład | 2 balkony | Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone na 1 piętrze we Wrocławiu na Swojczycach - ul. Byczyńska Pokoje: 18, 10, 10; kuchnia oddzielna: 10,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Wrocław,dolnośląskie

498 000 zł34 m² 14 519 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży przestronne mieszkanie 1 pokojowe w doskonałej lokalizacj przy ul.Toruńska/Kromera we Wrocławiu.Mieszkanie znajduje się w bloku przy zbiegu 3 ulic: pl. Kromera, ul. Giżyckiej, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

493 325 zł37 m² 13 405,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz ciszy i spokoju? A może ważna jest dla Ciebie obecność zieleni? Wszystkie te rzeczy znajdziesz właśnie tutaj! 0% prowizji! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 36,80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

550 000 zł86 m² 6 395,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Sprzedam Mieszkanie z balkonem w Obornikach Śląskich w Centrum Miasta. Charakterystyka Nieruchomości: lokalizacja: oborniki Śląskie, centrum miasta Powierzchnia: 86 m2 (użytkowa 66 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

745 000 zł58 m² 12 911,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lipa Piotrowska / 58m2 /taras / piwnica / M. Posto Przedstawiam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dużym 35 metrowym tarasem oraz dużym balkonem. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

549 900 zł46 m² 11 990,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament z pięknym widokiem na góry! Nieruchomości marles przedstawiają Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w samym sercu Szklarskiej Poręby. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

495 968 zł42 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: tlp246-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - południowe - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 - planowana realizacja I kwartał 2025 roku - zakup od sprawdzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

497 960 zł42 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: tlp274-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - ekspozycja południowa - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 Północ - planowana realizacja I kwartał 2025 roku - zakup od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 50M2 .JELENIA GÓRA- ZABOBRZE I Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego na Zabobrzu I w Jeleniej Górze o pow 50m2, usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

999 000 zł91 m² 10 952,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania wykończonego "pod siebie" to jest to oferta dla Ciebie. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościelna

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł50 m² 12 209,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania mieszkanie na parterze, gdzie dźwiganie ciężkich zakupów staje się przyjemnością! Wyobraź sobie komfort, gdy po wielkim świątecznym maratonie zakupowym, z pełnymi torbami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzozowa

Wrocław,dolnośląskie

708 999 zł60 m² 11 896 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ołtaszyn/partynice/top/wysoka/3pok/ogródek/parking! okazja! top - partynice ołtaszyn - 59,5m2 z ogródkiem - miejsce postojowe w cenie! Super lokalizacja! Mieszkanie 3 pokojowe - pełen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

240 000 zł42 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta mp House Nieruchomości Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m2 usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

482 000 zł35 m² 13 615,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji! Własny klub fitness! Monitoring oraz ochrona 24h! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,4mkw z balkonem 3,4m2, położenie południowe.Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastowskie

Nowa Ruda,dolnośląskie

219 000 zł46 m² 4 760,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Odświeżone, dwupokojowe mieszkanie na półpiętrze w Nowej Rudzie - osiedle Piastowskie. Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia prowizyjnego pośrednika! koszty związane Z wynagrodzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

449 995 zł31 m² 14 562,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Soltysowicka 30m2/2 pokoje /media miejskie! Mieszkanie składa sie z salonu z aneksem, drugiego pokoju sypialnianego i osobnej łazienki. Mieszkanie jest w pełni wyposażone: lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

399 999 zł28 m² 14 388,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Kawalerka szczepin okazja 27m2/piwnica Polecamy na sprzedaz kawalerka Wysoki parter , 27m2 duży pokój , jasna kuchnia, duża piwnica ul. Zachodnia Mieszkanie cały czas wynajmowane od wielu lat ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

624 175 zł62 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Idealne dla Rodziny. Narożne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

590 523 zł48 m² 12 302,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łubinowa

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z 2000r. o powierzchni: 64 m2 z balkonem na II p.położone w okoliach ul. Łubinowej ( Dzielnica Krzyki ) we Wrocławiu.