dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł28 m² 22 949 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż funkcjonalne studio z balkonem w Centrum Wrocławia! budynek I okolica : Wrocław, ul. Traugutta 74 Apartamentowiec Angel City z 2022 r. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

595 000 zł131 m² 4 541,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

CO sprzedajemy? Oferujemy Państwu mieszkanie czteropokojowe w Legnicy. Mieszkanie rozkładowe z balkonem w kamienicy z 1920r. Gdzie znajduje się mieszkanie? Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Strzegomiany

Strzegomiany,dolnośląskie

385 000 zł45 m² 8 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:474 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom mieszkalny w zabudowie letniskowej, zlokalizowany we wsi Strzegomiany, w Masywie Ślęży. Budynek o powierzchni użytkowej 45 mkw. ( około 60mkw. po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 155 000 zł152 m² 7 610,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż elegancki dom w Karwianach ( Wrocław południe ) ze słonecznym ogrodem. Karwiany - miejscowość 5 minut od granic Wrocławia na południe Dom szeregówka wykończony w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zgorzelec,dolnośląskie

449 000 zł66 m² 6 752,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zgorzelec, aleja Ujazdowska, mieszkanie - dom szeregowy z ogródkiem i miejscem postojowym w cenie! Bez sąsiada nad głową! Dostępne również skrajne domy z większą działką! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł50 m² 11 119,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie na Wrocławskim Zakrzowie przy ul. Zatorskiej. Lokal dwupokojowy z garderobą w pełni rozkładowy, mieszczący się na pierwszym piętrze budynku trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Cukrowa

Wrocław,dolnośląskie

896 999 zł84 m² 10 665,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Tylko u nas! Duża witryna i wejście z ulicy! Lokal idealny pod sklep spożywczy lub monopolowy, gabinet lekarski, kancelarię! Możliwość dostawy towaru od frontu! Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

689 995 zł48 m² 14 435 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie premium / z garażem, komórką top! Polecamy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Iwaszkiewicza we Wrocławiu. Mieszkanie jest przepiękne, zaprojektowane i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

744 996 zł60 m² 12 504,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Piekny w centrum 3 pokoje nowy blok 60m2 /top!/hit/! Polecamy atrakcyjne mieszkanie w centrum Wrocławia. Uniwersytet Wrocławski - 800 m Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

699 995 zł70 m² 9 957,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gadow Maly 3 pok/70m2 lux ./ROZKLAD! TOP 3 pokojowe mieszkanie 68,70 m2 z oddzielną kuchnią, łazienką oraz osobną toaletą na 2 piętrze w niskim bloku z wyremontowaną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

465 990 zł34 m² 13 677,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Blisko centrum, ok Browary Wrocławskie | 2 pok. | polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m2. Lokalizacja, u zbiegu ul. Jedności Narodowej i Wyszyńskiego - plomba z lat 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł49 m² 12 872,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne klimatyzacja duża komórka lokatorska ekspozycja wschodnia wyciszone balkon zielona okolica Oferuję do sprzedania przestronne, 2-pokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Legnica,dolnośląskie

310 000 zł55 m² 5 653,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego w Centrum miasta, ul. Piastowska. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze niskiej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

229 000 zł40 m² 5 725 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,6 m2 położone na IV piętrze w budynku IV piętrowym po kapitalnym remoncie. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Kwiatowej, układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł53 m² 13 584,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

OK. Kamieńskiego | 3pok | nowe! Polecam na sprzedaż wykończone mieszkanie w nowym budownictwie we Wrocławiu w dzielnicy Psie pole ( Poświętne) ul. Michała Funka. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zgorzelec,dolnośląskie

449 000 zł66 m² 6 751,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł52 m² 11 029,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51.59 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Winogronowa

Oleśnica,dolnośląskie

300 000 zł776 m² 386,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Oleśnicy (rataje) ul. Winogronowa o powierzchni 776 m. kw. Jest to dzielnica Olesnicy, która bardzo szybko się rozbudowuje. Numer działki to 68 am5. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jerzmanowska

Wrocław,dolnośląskie

608 450 zł1 275 m² 477,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną we Wrocławiu. Działka znajduje się przy ul. Jerzmanowskiej. Dla powyższej działki jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

822 710 zł64 m² 12 775 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Mieszkanie idealne dla Rodziny Idealne dla Rodziny , dwustronne mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

574 999 zł49 m² 11 780,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zakrzów-Zatorska | 2 pok.| ROZKŁAD! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe, w pełni umeblowane, mieszkanie z balkonem, które znajduje się przy ul. Zatorskiej we Wrocławiu. . Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Bychowo

Bychowo,dolnośląskie

249 900 zł2 700 m² 92,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka inwestycyjna w gminie Żmigród obręb Bychowo nr 88/8 bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Działka jest ogrodzona, posiada zaprojektowany, zatwierdzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Irysowa

Szewce,dolnośląskie

650 000 zł3 001 m² 216,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Na sprzedaż działka o powierzchni 3001m zlokalizowana w Szewcach (gmina Wisznia Mała), zaledwie 5 km od granic Wrocławia oraz w niedalekim sąsiedztwie stacji kolejowej Szewce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 280 000 zł139 m² 9 191,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1924

Do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 139 m2 położony przy ulicy Suchej we Wrocławiu, w doskonałej lokalizacji, w centrum miasta. Wyjście z werandy do ogrodu. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

747 196 zł69 m² 10 757 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3- pokojowego mieszkania w nowej, gotowej inwestycji na północy Wrocławia. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radkowska

Wrocław,dolnośląskie

698 000 zł63 m² 11 044,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Top 3-pok/ 63,2 m2 Balkon Taras` Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe/ 63,2 m2 znajdujące się przy ul. Radkowskiej. Mieszkanie ma dwa poziomy i składa się z dwóch pokoi (na drugim poziomie),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

535 002 zł45 m² 11 883,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Top 2-pok/ 44,61 m2 Piwnica Zielona Okolica Stabłowice/ Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone o powierzchni 44,61 m2 (sprawia wrażenie bardziej przestronnego, ponieważ po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 950 zł54 m² 11 925,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super lokalizacja/duży taras/astra/magnolia 10 min tramwaj Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54,5 m kw na Gądowie niedaleko Astry. Mieszkanie znajduje na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wrocławska

Wałbrzych,dolnośląskie

460 000 zł107 m² 4 299,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż budynek użytkowy przy ulicy Wrocławskiej 39a, w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość posiada kompletne uzbrojenie w media, tj. energia elektryczna, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Pszenno,dolnośląskie

915 000 zł114 m² 7 991,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Dom w zabudowie szeregowej blisko Świdnicy. Zapraszamy do zakupu tego wyjątkowego domu, który spełni najbardziej wymagające oczekiwania. Położony w malowniczym Pszennie, ten piękny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jeszkowice,dolnośląskie

769 000 zł123 m² 6 241,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Zamieszkaj w otoczeniu natury, zachowaj rytm miasta. Odkryj własną wyspę wygody zaledwie 15 km od centrum Wrocławia. Odnajdziesz ją w kojącej bliskości rzeki, wśród zieleni drzew,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

505 000 zł38 m² 13 324,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji! Własny klub fitness! Monitoring oraz ochrona 24h! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,9mkw z balkonem 3,4m2, położenie wschodnie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Piecowice,dolnośląskie

779 000 zł110 m² 7 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż dom jednorodzinny w miejscowości Piecowice tuż za Kiełczowem. Dom został wybudowany wg projektu indywidualnego z materiałów najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Długa

Świdnica,dolnośląskie

289 000 zł30 m² 9 633 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Przedstawiamy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 30m2, który jest idealny pod działalność usługową, biurową lub handlową. Składają się na niego główna sala, przymierzalnia oraz zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pęgowska

Wrocław,dolnośląskie

1 900 000 zł440 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Przedmiotem sprzedaży są dwa domy (jeden wolnostojący oraz dom w zabudowie jednorodzinnej, a w stanie faktycznym dwulokalowy) posadowiony na działce 1060m2 na jednej kw. Opis pierwszego budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł21 m² 18 047,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

do sprzedaży jasna, cicha, ustawna kawalerka z aneksem kuchennym, o powierzchni 20 m2, w znakomitej lokalizacji na Starym Mieście, ul. Piłsudskiego, pomiędzy dworcem Świebodzkim a pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 200 000 zł12 800 m² 93,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sulimów - duża działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną w uroczym miejscu Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chełmońskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

169 000 zł42 m² 3 985,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

*** oferta na wyłączność nie szukaj dalej*** Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu kawalerkę do remontu usytuowaną na trzecim i ostatnim piętrze kamienicy przy parku Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

362 840 zł31 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Idealne na start mieszanie na Bieńkowicach W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

280 000 zł1 056 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

We wschodniej części Długołęki, ladnie położona działka budowlana o pow 1056m2 Dojazd ulicą gminną, w ulicy prąd, woda, gaz. Zapraszamy -don- kom Treść niniejszego ogłoszenia nie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij