dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 175 ogłoszeń

440 000 zł44,01 m² 9 997,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia - w pobliżu Placu Grunwaldzkiego, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Legnica, os. Piekary B, ul. Batalionu Parasol Przedstawiamy ofertę przestronnego mieszkania o powierzchni 65 m , usytuowanego na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł83,30 m² 4 501,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy Państwu ofertę stylowego, wygodnego 3 pokojowego mieszkania, usytuowanego na III piętrze pięknej, monitorowanej kamienicy, korzystnie położonej przy centrum miasta Legnicy, (ul. Pocztowa).

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł120 m² 9 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu do sprzedaży 5-letni dom wolnostojący, posadowiony na niewielkiej i bardzo praktycznej działce w Jeleniej Górze - Sobieszowie. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł45,63 m² 5 457 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,63 mkw, znajdujące się w miejscowości kobierzyce, gm, kobierzyce, 15 km od Wrocławia. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł303 m² 1 452,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

NA sprzedaż Oferta tylko w naszym biurze nie szukaj dalej :) Biuro nieruchomości myhome zaprasza Cię na prezentację domu położonego w spokojnej i cichej lokalizacji Olszyny. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł50,57 m² 12 260,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

* podpisana umowa przedwstępna * Sprzedam mieszkanie we Wrocławiu - ul. Królewiecka, tuż przy Parku Maślickim Na sprzedaż jasne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

72 900 zł1 215 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1215 m2 położoną w Skorzynicach, gmina Lwówek Śląski. Szczegóły oferty: - działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 172 m² 366,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża, atrakcyjna działka rekreacyjna o pow. 1172 m2 nad jeziorem, z własną linią brzegową w miejscowości Spalona (gmina Kunice, legnica). Atuty działki: -Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł220 m² 5 904,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:935 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej i malowniczej miejscowości - Malczyce, k. Środy Śląskiej. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

3 234 375 zł25 875 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka inwestycyjna pod działalność gospodarczą Smardzów, gmina Oleśnica Na sprzedaż duża, doskonale zlokalizowana działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 25 875 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł111,85 m² 1 698,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 359 m²

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu pół domu wraz z budynkiem gospodarczym oraz dwoma garażami i wiatą w Dziwiszowie. Nieruchomość składa się z: - pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dwie działki położne przy drodze asfaltowej w pobliżu jeziora. Na powierzchnię 1502m2 składają się dwie działki objęte mpzp symbol mnu1 - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł722 m² 4 848 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:745 m²

Do sprzedania odrestaurowany dwupiętrowy obiekt mieszkalny z 14 loftowymi lokalami mieszkalnymi o podwyższonym standardzie, blisko w Centrum Dzierżoniowa Obiekt znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł45,09 m² 2 860,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Oferuję na sprzedaż kawalerkę w dzielnicy Sobięcin - zielona okolica. Nieruchomość usytuowana na wysokim parterze w kameralnej kamienicy. Powierzchnię 33 m2 tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł57,78 m² 11 941,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwu stronne! rozkładowe! gotowe do wprowadzenia! zakup wyłącznie gotówkowy! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Łódzkiej. Mieszkanie o pow 57,78 mkw składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko u Nas! Jeśli szukasz nieruchomości gruntowej, która zapewni Ci stały dochód, ta oferta skierowana jest do Ciebie. W ogłoszeniu znajdziecie Państwo poglądowe granice działki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł170 m² 14 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Propozycja dla małych przedsiębiorstw, rodzin prowadzących własną działalność gospodarczą lub osób które chcą generować dodatkowe dochody. Budynek wolnostojący w zabudowie jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł122,90 m² 5 451,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Promocyjna cena na pierwsze domy z etapu 2 - oddanie lipiec/sierpień 2026! Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na bardzo dużej działce w Nieciszowie, gm.Oleśnica,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł64,70 m² 13 894,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania przy Rynku? Zależy Ci na miejskich mediach i przestrzeni wewnątrz? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Starym Mieście, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 000 zł112,33 m² 3 293,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w stanie surowym otwartym, o powierzchni 112,33 m2 wraz z garażem, poddasze 58 m2 (podłoga betonowa), świetna lokalizacja na Małomicach.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł40 m² 22 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Stylowe mieszkanie 40 m w odrestaurowanej kamienicy | Wrocław | Kamienica Szczytnicka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:208 m²

Dwa mieszkania + 2x garaż i 2x pomieszczenie gospodarcze - idealne dla wielopokoleniowej rodziny! Szukasz przestrzeni, która pomieści całą rodzinę, a jednocześnie zapewni niezależność? Mam.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł1 587 m² 1 638,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:31 700 m²

Oferta sprzedazy zespołu zamkowo-parkowego położonego około 60km od Wrocławia i ok. 30km od Opola, w Borach Stobrawskich, na niewielkim wzniesieniu, nad rzeką Stobrawką. . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł131,45 m² 9 882 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:211 m²

Środkowy szereg. Garaż. Super lokalizacja. Wszystkie media. Gotowy do wprowadzenia. Zakup bezpośrednio od Dewelopera, bez pcc i prowizji. Klucze w biurze. Na sprzedaż komfortowy 5 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł9 800 m² 40,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 9800 m położona w miejscowości Wykroty gmina Nowogrodziec w bezpośrednim sąsiedztwie trasy Bolesławiec Zgorzelec dk94 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 1000 m - teren mn27 - Dom jednorodzinny, bliźniak Uchwala Nr XXXIX/321/17 z dnia 15 lutego 2017 r. Działka w Środzie Śląskiej - zaledwie 1,5 km od centrum - 6 min autem.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł46,70 m² 7 387,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli zainteresowała Cię nieruchomość, nie zwlekaj, zadzwoń i dowiedź się więcej Magdalena Mularczyk   Do sprzedania godne polecenia- 3 pokojowe o powierzchni 46,7 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! działka W ręczynie, gm. Zgorzelec, z warunkami zabudowy! media przy granicy działki! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż działkę gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł83,40 m² 4 736,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:90 m²

Na sprzedaż funkcjonalny segment w zabudowie szeregowej położony w Zarębie. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju gotowych do wprowadzenia lub.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł519 m² 1 828,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 795 m²

W ofercie budynek o charakterze magazynowo-biurowym położony na dużej działce zlokalizowanej na silnie uprzemysłowionym terenie przy ul. Wrocławskiej w Żmigrodzie. Idealna propozycja na sklep.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 110 zł65,97 m² 15 918 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż lokale mieszkalne w nowym kameralnym apartamentowcu usytuowanym w niskiej zabudowie, położonym we Wrocławiu na osiedlu Pilczyce. Apartamentowiec składa się z 8 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł70,79 m² 5 085,46 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż atrakcyjne 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicy Stadionu Miejskiego. Lokal usytuowany na 1- szym piętrze w kamienicy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł196 m² 6 030,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę na sprzedaż, ok 1 km od stoku narciarskiego. W pobliżu liczne atrakcje turystyczne: ok 25 km od Karpacza tuz przy granicy z Czechami. Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana znajdująca się w Stanowicach przy ulicy Liliowej. Na sprzedaż działka: 293/11 o powierzchni 1025 m2, boki działki to ok: 34x30m Działka o płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowa w Świebodzicach przy ul.Strzegomskiej. Działka inwestycyjna ul.Strzegomska, Świebodzice Powierzchnia: 1,4233ha Ukształtowanie terenu: płaska, teren równy -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie przy parku garaż podziemny dwa miejsca! Komórka lokatorska, wysoki standard, świetna lokalizacja! Na sprzedaż nowoczesne, jasne i przestronne mieszkanie położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką oferuje na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane w centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni około 80 m2 (po podłodze).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 208 zł49,84 m² 15 586,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność mieszkań oraz świetną lokalizację zaledwie dziesięć minut spacerem do Sky Tower. Zapewnia zarówno łatwy.