dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 177 ogłoszeń

469 000 zł42 m² 11 166,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem idealne pod dwupak inwestycyjny lub trzy pokoje po przeniesieniu aneksu kuchennego. Lokal w wyremontowanym budynku z windą przy Magnolii, bardzo zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 541 m² 110,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1541 m , położona w miejscowości Stróża (powiat wrocławski, gmina Mietków). Lokalizacja: stróża to spokojna i malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł6 340 m² 37,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działkę , praktycznie bez sąsiedztwa, w uroczym zaciszu. Dojazd droga asfaltową , jednak wjazd na działkę wymaga utwardzenia, prąd w drodze, natomiast pozostałe media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal typu studio Na sprzedaż przytulny i w pełni wyposażony apartament położony w spokojnej części Szklarskiej Poręby, przy ulicy Hofmana - miejscu, które pozwala odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

933 599 zł129 m² 7 237,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nowoczesny dom - okolica Jagodna Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu o powierzchni 128m2, położonego w spokojnej, zielonej okolicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 300 m² 323,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 1300m2 , dodatkowo ofertujemy kompleksową usługą budowy nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż niepowtarzalna działka z widokiem na góry o powierzchni: 2143 m2. Istnieje możliwość dokupienia działki sąsiadującej! Odległość do Centrum Jeleniej Góry- mniej niż 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł61,90 m² 10 177,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,9 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Lwowskiej na wrocławskich Gajowicach Mieszkanie z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł41 m² 7 195,12 zł/m²

 

Piętro:3/34

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania! W centrum Piaskowej Góry, przy ulicy Miłosza, 2 pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią, usytuowane na trzecim piętrze niskiego bloku Świetna lokalizacja, wszędzie wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Firma Malik Development ma zaszczyt zaprezentować Państwu nową inwestycję mieszkaniową w Oleśnicy przy ul. Leśnej 6a! W ramach projektu powstało 40 funkcjonalnych i przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 489 999 zł251,49 m² 5 924,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Dom o powierzchni 251m usytuowany na zadbanej i w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Mały domek typu skrajny szereg, niezależne wejście, ogródek. Lokalizacja: świdnica, blisko centrum miasta, spacerkiem ok.5 minut. W pobliżu park, sklepy, przystanek autobusowy. Rozkład: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta bez prowizji dostępne tylko U nas Polecamy do sprzedania wygodne jasne mieszkanie 3-pokojowe w dużym balkonem. Lokalizacja Nieruchomość położona na 3 pietrze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł59 m² 18 627,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament z tarasem i balkonem w inwestycji "ogrody Grabiszyńskie" lokalizacja: inwestycja "ogrody Grabiszyńskie" to nowoczesne budynki mieszkalne zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł54 m² 14 812,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Cena: 799 900 pln Lokalizacja: okolice ul. Żelaznej, grabiszyn Wrocław Powierzchnia: 54 m Piętro: 2/4 Najważniejsze atuty: - wysoki standard wykończenia; mieszkanie gotowe do wprowadzenia - bez.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł120 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Dom wolnostojący do remontu, duża działka, kraśnik dolny, bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec prezentuje, na sprzedaż, piętrowy dom do remontu, położony w malowniczej wsi Krasnik Dolny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37,54 m , położone na 2. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku, w Kamieńcu Wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł239,60 m² 2 587,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 923 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, realizowany według projektu archon+ Dom w werbenach (g2). Nieruchomość położona jest w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł76 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,70 m na wysokim parterze w pięknie odnowionej kamienicy Możliwość wyznaczenia własnego ogródkawymienione wszystkie instalacjestylowa sztukateria.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73 m , położone w budynku z 2010 roku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł358 m² 1 952,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 984 m²

Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 2 802 m , zabudowana domem mieszkalnym oraz dwoma budynkami gospodarczymi. Położona w malowniczej miejscowości Mysłaków (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

825 000 zł110 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 0% podatku PCC Do zaoferowania dom dwulokalowy w zabudowie jednorodzinnej, dwukondygnacyjny (z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł214 m² 9 112,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:801 m²

Lokalizacja: wrocław/stabłowice Opis Nieruchomości: na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 213.22m2, usytuowany na dużej, zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż ładna i kształtna działka budowlana w miejscowości ręków, gmina Sobótka. Działka nr 293/3 o pow. 1479 mkw, kształt : kwadrat, wymiary 40m x 37m. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

67 000 zł6 600 m² 10,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania pięknie położone działki rolne w Wójcicach o przybliżonej powierzchni 6400m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym, niepowtarzalnym miejscu na ziemi, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z łatwym dostępem do wszelkich udogodnień? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł2 391 m² 53,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna duża działka o powierzchni 2391mkw, połozona w miejscowości Drołtowice, nieopodal Sycowa. Na tym terenie jest obowiązujacy mpzp, teren oznaczony symbolem MM teren zabudowy mieszanej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł1 114 m² 394,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Ważne: działka posiada aktualne pozwolenie na budowę wraz z projektem.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł59 m² 7 440,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż nr oferty: sldoc9056 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, zosinek powierzchnia: 59m2 ilość pokoi: 3 parter Piwnica Przedstawiamy na sprzedaż przepiękne mieszkanie w Legnicy. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

784 000 zł11 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka Przemysłowo-Usługowa w miejscowości Sanie, gmina Żmigród, powiat Trzebnicki, województwo Dolnośląskie Działka rolna oznaczona w studium p/u - Zatwierdzona uchwała w sprawie.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł29 m² 6 517,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania Spółdzielcze - Własnościowe Prawo do Lokalu - możliwość zakupu przez obywateli ukrainy bez zezwolenia mswia. Mieszkanie położone w jednej z najlepszych lokalizacji dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

479 700 zł30 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Home&invest Oddział Wrocław Kawalerka 29,61 m | umeblowana | loggia z widokiem na park | winda | Wrocław, nowy Dwór Na sprzedaż w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 29,61.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 345 m² 445,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1345 m , położoną w spokojnej części miasta Wrocław - Marszowice, przy ul. Wilkszyńskiej. To atrakcyjna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł95 m² 9 252,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie o funkcjonalnym układzie, w skład którego wchodzą: przestronny salon z aneksem kuchennym - jasny i przytulny, z bezpośrednim wyjściem na taras, dwa ustawne pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na Karkonosze, podgórzyn, ul. Słoneczna - 2881 m Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2881 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:699 m²

Marzysz o nowym, ekonomocznym domu wolnostojącym? Proponujemy dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Śliczny, prosty, sprytny i tani w utrzymaniu - coś czego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 900 zł58,21 m² 15 596,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Lokalizacja: inwestycja znajduje się przy ul. Świeradowskiej, w bardzo zacisznej i spokojnej dzielnicy Gaj. Idealna dla osób poszukujących spokojnego miejsca do życia. W pobliżu galeria.

Szczegóły ogłoszenia

5 990 000 zł480 m² 12 479,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Unikatowa nieruchomość w sercu Karkonoszy inwestycja z potencjałem Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja o powierzchni 480 m , położona na przestronnej działce 1340 m w.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł28 m² 24 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem tego niezwykłego apartamentu w górach. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, aby umówić się na oglądanie i poczuć magię tego miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 200 m² 93,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

do sprzedania działka budowlana we Włókach o pow. 3200 m2, z asfaltową drogą dojazdową; działka płaska, szerokość około 22 m, długość około 150 m2, media: kanalizacja w drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 900 zł58,74 m² 7 999,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dla wybranych lokali mieszkalnych! płatność w systemie 10/90 10% po podpisaniu umowy 90% na zakończenie Planowany termin zakończenia budowy - czerwiec 2026 roku. Parter sześć apartamentów.