dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 177 ogłoszeń

1 630 000 zł211,80 m² 7 695,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 470 m²

Sprzedam dom parterowy zlokalizowany w miejscowości Krzeczyn Wielki , położony na 35ar zagospodarowanej działce. nieruchomość ogrodzona drewnianym płotem z wjazdem z głównej drogi ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem standard premium w Goczałkowie Szukasz miejsca, które łączy klimat stylowej kamienicy z nowoczesnym, bezkompromisowym wykończeniem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 000 zł151,98 m² 8 027,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Nowoczesna architektura z wieloma udogodnieniami. Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 151,98 m2 z 5 wydzielonymi pokojami. Każdy lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł172 m² 7 732,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Dom (120 m ) z Funkcjonalnym Lokalem Usługowym (52 m ) Siechnice Na sprzedaż urokliwy, wielofunkcyjny dom z oddzielnym, w pełni przystosowanym lokalem usługowym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje własnościowego mieszkania z księga wieczystą, do własnej aranżacji. Lokal znajduje się na wysokim parterze bloku, na osiedlu Zabobrze.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł112,62 m² 7 902,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

112,6 m | 2 poziomy | 3 sypialnie | Balkon | Hłaski Pierwsze zdjęcie to tylko propozycja urządzenia mieszkania. Przestrzeń, której dziś szuka większość rodzin 112,62 m komfortu na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł52,16 m² 8 627,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania nowoczesne , po kapitalnym remoncie mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni całkowitej obszaru mieszkania około 52,16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nowoczesnego, 4-pokojowego mieszkania z ogródkiem, położonego na parterze w trzypiętrowym bloku z windą na nowym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| jelcz Laskowice, działka budowlana na sprzedaż, biuro Nieruchomości Jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, działka z projektem budowlanym i pozwoleniem na budowę. Cicha, spokojna okolica. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 161 m² 223,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

! nie szukaj dalej - oferta na wyłączność tylko W naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł62 m² 11 935,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży komfortowy apartament na Osiedlu Skalnym. Apartament znajduje sie na parterze kilkulnastoletniego budynku z windą i garażem podziemnym. Lokal o powierzchni 62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł42,35 m² 6 847,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 42,35 m . Opis lokalu: - 2 pokoje - kuchnia - łazienka - wc - przedpokój Korzystny układ pomieszczeń, jasne pokoje, okna.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł225 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Dom na sprzedaż Legnica, osiedle Wierzbiak 225 m Na sprzedaż komfortowy, przestronny i świetnie utrzymany dom jednorodzinny o powierzchni 225 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 620 000 zł419 m² 3 866,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta dostępna tylko U nas W biurze! bez pcc! "nieruchomości Apartament" Dorota Kołt tel:   Proponuję sprzedaż komfortowego Domu wolnostojącego dwulokalowego. Każdy lokal to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny! 535 000 zł teraz 510 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nowoczesne mieszkanie z miejscem parkingowym. Lokal mieszkalny położony jest na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 116 m² 169,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowalna o powierzchni 1116m2 położona w okolicy miejscowości Jaworek gmina Międzylesie. Działka oddalona ok. 200m od drogi asfaltowej łączącej Międzygórze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł480 m² 1 247,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:692 m²

Bardzo ciekawy budynek o bogatej konstrukcji dachu szuka nowego właściciela który dokończy budowę i tchnie w niego życie. Pozwolenie na budowę realizuje projekt budynku mieszkalno -.

Szczegóły ogłoszenia

827 750 zł385 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:385 m²

Na sprzedaż hala garażowa wielostanowiskowa, wrocław. Gotowa inwestycja we Wrocławiu - hala garażowa z miejscami postojowymi. Na sprzedaż hala garażowa z miejscami postojowymi dla samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł114 m² 6 491,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz dwoma miejscami postojowymi. Jeśli szukasz większego lokum, które posiada ogród, garaż oraz jest dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 128 o powierzchni 1700m2, położonej w miejscowości Kruszyn, oddalonej od Bolesławca 2km. Działka budowlana oznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wszystkie media w drodze przy działce (kanalizacja już na działce). Niewielka, idealna pod zabudowę działka budowlana w Oleśnicy | ul. Włoska, lucień Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł55,55 m² 12 961,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,55 m , położone na 1. piętrze kameralnej, 2-piętrowej kamienicy z 1935 roku, w rejonie ul. Porannej. Budynek składa się jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł51 m² 11 764,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji Gotowe Mieszkanie + Komórka Lokatorska + Miejsce postojowe w garażu podziemnym Mieszkanie położone Przy ulicy Zofii gumińskiej/odolanowskiej - gotowe do wprowadzenia dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 20,35 m , położoną na poddaszu budynku przy ul. Paderewskiego w Jeleniej Górze. Lokal wymaga remontu, co daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie (własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu z wyodrębnioną księgą wieczystą) o powierzchni 61,20 m2. Gdzie znajduje się nieruchomość?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł171,26 m² 7 584,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:568 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł61,20 m² 6 356,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Układ mieszkania: 3 niezależne, ustawne pokoje osobna, jasna kuchnia łazienka osobne wc duży i długi przedpokój balkon Do mieszkania przynależy przestronna piwnica o powierzchni 11,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł23 135 m² 203,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa położona jest w bliskiej odległości od centrum miasta, na przeciwko targowiska miejskiego - co zwiększa jej atrakcyjność pod kątem prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł800 m² 812,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 341 m²

Zabytkowy budynek z dużą działką w atrakcyjnej dla biznesu lokalizacji. Biuro Nieruchomości Activ w Bolesławcu oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 0,2341 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł800 m² 537,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Działki Budowlanej w Pietrzykowicach. Lokalizacja: pietrzykowice (około 5 km od granicy Wrocławia) Powierzchnia działki: 8 a (800 m2) Uchwalone mpzp - 1mn Zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł73,23 m² 17 752,29 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania jest przestronne, rozkładowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej okolicy przy ul. Dmowskiego na wrocławskiej Kępie Mieszczańskiej. Lokalizacja: położenie w sercu miasta ma atuty,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie usytuowane działki z możliwością zabudowy jednorodzinnej w miejscowości Kiełczów pod Wrocławiem o powierzchni od 1224m2 do 1344m2. Oferta na wyłączność tylko.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 000 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 3000 m2, położoną w Gorzycy - około 8 km od Lubina Lokalizacja: gorzyca, województwo dolnośląskie, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł31 m² 17 419,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży apartamentu położonego w centrum Karpacza. Lokal położony jest na wysokim parterze w kilkuletnim apartamentowcu. Apartament starannie wykończony o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł13 000 m² 269,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki Inwestycyjnej w miejscowości Oleśnica. Działka z ogromnym potencjałem. W pełni ogrodzona z asfaltowym wjazdem i bramą wjazdową. Prąd na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł74 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 74 m Śródmieście. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowej kamienicy w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku z windą na nowym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

445 320 zł1 237 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | Kobierzyce | ul. Konwaliowa | 1237 m | mpzp Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu blisko Wrocławia? Ta działka w Kobierzycach spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż.