dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 179 ogłoszeń

300 000 zł3 300 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przy trasie E-8 Wrocław - Warszawę działka usługowo-mieszkaniowa o pow 3300m2 nadająca się znakomicie na wszelkiego rodzaju dzialalność z wykluczeniem uciążliwej,j dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa 1019 m2 niezabudowana, położona na nasłonecznionym, płaskim terenie. Nieruchomość z dostępem do drogi utwardzonej, nieogrodzona. Wokół zabudowa zagrodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 000 zł141,34 m² 5 575,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesne domy W stanie deweloperskim miroszowice, 2 minuty od lubina! Na sprzedaż domy wolnostojące z garażem, posadowione na 10-arowych działkach w Miroszowicach, pow. lubiński,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej usytuowanej w miejscowości Chościszowice, oddalonej o 3 km od Bolesławca. W skład prezentowanej nieruchomości wchodzą trzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł46,61 m² 23 600,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam komfortowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Staromłyńskiej, 5 min do Rynku. Historyczne centrum. Lokal jest obecnie wynajety- możliwość przejęcia najemcy Przestronny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł2 000 m² 197,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy Państwu działkę budowlaną w Świeradowie Zdroju - znanej miejscowości turystycznej położonej u stóp Gór Izerskich, wspaniałej bazy wypadowej na górskie wędrówki dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł89,42 m² 9 382,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Zakup od Dewelopera. Bez pcc! Bez prowizji! Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. W ofercie parterowe domy wolnostojące.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,70 m² 6 755,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, wykończone z dbałością o detale i przy użyciu jakościowych materiałów. Wnętrze utrzymane w spójnej, eleganckiej.

Szczegóły ogłoszenia

113 000 zł1 508 m² 74,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż w Brzezińcu, gmina Mirsk - idealna lokalizacja na Twój wymarzony dom! Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 1508 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 789 m² 211,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Kłodzku - Owcza Góra ul. Lipowa o pow. 1789 m.kw. , dziaka położona w spokojnej, zielonej części miasta, w okolicy domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł240 m² 3 854,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:806 m²

Zapraszam Cię do ciekawego domu w Dobroszycach, w bardzo dobrej lokalizacji blisko lasu. TO prawdziwy skarb, który czeka na swojego właściciela! Oto co wyróżnia ten dom spośród innych:.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł56,72 m² 11 460 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dwoma tarasami i antresolą znajdujące się w Krzeptowie przy ul. Tymiankowej, w niedalekiej odległości od Wrocławia. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł49,33 m² 12 102,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie nad Odrą. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,33 mkw., położone na 2 piętrze zadbanego budynku z lat 30. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Kama Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni 47 m , usytuowane na trzecim piętrze eleganckiej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

200 400 zł1 002 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości perfect prezentuje państwu atrakcyjne działki budowlane Z widokiem na karkonosze - wojcieszyce ceny I powierzchnie działek Działka nr 1 - 1002 m2 - 200 zł/m2 - Cena: 200.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł59,58 m² 4 196,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Metrohouse prezentuje na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane w samym centrum Zgorzelca, w zadbanej i odświeżonej kamienicy na 3. piętrze. Lokal, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł285 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:181 m²

Głogów, kamienica z lokalem usługowym i garażem, sprzedaż, 1500 000 zł. Na sprzedaż dwupiętrowa kamienica, z wydzielonymi dwoma lokalami mieszkalnymi, z lokalem handlowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł59,70 m² 2 663,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja! Mieszkanie położone na parterze kamienicy przy ulicy 11-Listopada, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju oraz przynależnej do lokalu piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 498 m² 63,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - tylko U nas Działki budowlane na sprzedaż - Walim, ul. Królowej Jadwigi. Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Walim. To.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł100 m² 9 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

MM Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu o powierzchni 100 m , położonego w sercu malowniczej miejscowości Brzezina, gmina Miękinia, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 610 372 zł3 628 m² 443,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania narożna działka przemysłowa położona w Mirkowie o powierzchni 3628 m kw. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i oznaczona w nim.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 645 m² 98,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2645m2 położoną we wsi Rusko. Jest to wieś położona w bliskim sąsiedztwie Środy Śląskiej (9 km - 10 minut autem). Od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł453 m² 7 726,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 486 m²

Marzysz o wyjątkowej nieruchomości w samym sercu Karkonoszy? Ta stylowa willa z lat trzydziestych XX wieku to prawdziwa perła posiadająca historyczny urok Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 617 zł60,25 m² 10 400,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z nieruchomością, która łączy w sobie komfort, funkcjonalność i doskonałą lokalizację. Ta wyjątkowa inwestycja w spokojnych Siechnicach to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości w Bolesławcu oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 6600 m , położoną w Godzieszowie koło Wykrot, gm. Nowogrodziec. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowe trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok 68 mkw z aneksem kuchennym usytuowane na drugim piętrze w nowym budownictwie z windą .Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 286 zł68,51 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku, w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Maślice. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł65,70 m² 5 783,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

CO sprzedajemy? Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 65,70 m2, które w kwestii prawnej jest spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu mieszkalnego. Gdzie znajduje się mieszkanie? Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł2 046 m² 977,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   działka usługowa/ blisko wjazdu na aow/ wszystkie media Do sprzedania działka o powierzchni 2 046 m , położona w Lipie Piotrowskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł65 m² 4 138,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie nie szukaj dalej oferta na wyłączność Prawie bez czynszowe, bardzo niskie opłaty , czynsz - koszty zarządu ok. 80 zł pln płatne co miesiąc Do sprzedania mieszkanie ok. 65 m na.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł51 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Tarninów. Budynek rodzaju: apartamentowiec z 2013 roku. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Żwirki i Wigury. Idealna propozycja dla osób, które szukają komfortowej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł2 250 m² 412,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje na sprzedaż plac z budynkami mieszkalnymi o powierzchni 2400 m2 położony w Zebrzydowej. Atrakcyjna działka ze względu na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

858 000 zł64,92 m² 13 539,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wchodzisz i czujesz zapach świeżo parzonej kawy. Jasne promienie słońca naturalnie otulają przestronny, starannie urządzony salon. Słyszysz jedynie cichy, relaksujący szum wydajnej klimatyzacji.

Szczegóły ogłoszenia

99 999 zł5 187 m² 19,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedaży atrakcyjna działka o pow. 5187 m2. We wsi Michałkowa, gmina Walim. Działka Rolna - siedliskowa ( nr 15/ 3 ) - odległość od drogi asfaltowej - 200 m - do energii - 200.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 000 zł46,60 m² 8 927,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle tuż pod Wrocławiem, w okolicy Lasu Ratyńskiego Polecam na sprzedaż 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie z 5-metrowym balkonem na nowo powstałym osiedlu tuż pod Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

596 000 zł9 941 m² 59,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pięknie położona działka, z widokiem na góry w otulinie Rudaw Janowickich. Proponuję państwu dużą działkę rolną z możliwością uzyskania wz pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

594 738 zł52,46 m² 11 336,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogrodem | media miejskie | ogrzewanie podłogowe Siechnice, kameralne osiedle - tylko 12 lokali na końcu uliczki blisko kompleksu Błękitna Laguna Jeśli szukasz nowoczesnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie w dzielnicy Cieplice, jelenia Góra. Lokal o powierzchni 73m (użytkowe 63 m ) usytuowany jest na 2. piętrze kamienicy, w której niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł69,40 m² 5 028,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy Państwu na sprzedaż, piękne przestronne mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze kamiennicy. Składa się on z dwóch bardzo dużych pokoi i równie dużej kuchni.