dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 177 ogłoszeń

1 300 000 zł136 m² 9 558,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Dzień dobry Polecam na sprzedaż lokal znajdujący się przy ul. Długosza. Atuty lokalizacji: - doskonałą komunikacja - tramwaj, autobus - główna arteria miasta - Aleja Kromera - wokół ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł6 000 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Psary - Szymanów - bezpośrednio przy drodze asfaltowej w pobliżu trasy Wrocław - Poznań o pow 6000 mkw. Aktualnie przekształcona na przemysłową nadająca się pod hale, magazyny, hurtownie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego balansu między sielskim spokojem a bliskością miasta? Ta oferta znika w oczach! msr Nieruchomości prezentuje wyjątkowy kompleks działek w sercu gminy Bolesławiec.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł34,33 m² 12 525,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż: 1-pokojowe mieszkanie 34,33 m , ul. Przejazdowa 17, psie Pole, wrocław Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w bloku z 2023 roku, położone na 1 piętrze (środkowe),.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł909 m² 350,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Bystre, gm. Oleśnica | 30 km od Wrocławia Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 909 m2, położoną w miejscowości Bystre, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 073 886 zł3 498 m² 307 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3498 m , położona przy ul. Obornickiej w miejscowości Wilczyn (gmina Oborniki Śląskie, powiat trzebnicki, woj. dolnośląskie). Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65 m² 11 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 184 m²

Biuro Nieruchomości Panorama przedstawia Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego domku położonego w malowniczej miejscowości Ścięgny, zaledwie 3 km od Karpacza. Budynek z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł79,81 m² 4 385,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na 2. piętrze kamienicy. Lokal posiada funkcjonalny rozkład oraz dwa poziomy, co sprawia, że wyróżnia się na tle standardowych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł3 800 m² 171,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania rzadko spotykana działka pod przystań dla łodzi/marinę zlokalizowana w Gajkowie.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł38,77 m² 10 188,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim idealne jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł265 m² 12 075,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nowoczesny dom 265 m z basenem, sauną i garażem pod Wrocławiem Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 265 m , położony na dużej, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1895

Przedstawiam ofertę funkcjonalnej kawalerki mieszczącej się w zadbanej kamienicy przy samym Rynku. Mieszkanie kilka lat temu przeszło gruntowny remont i zostało stylowo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 4498 mkw położona w miejscowości Żmigród ( powiat trzebnicki). Nieruchomość sprzedawana jest wraz z udziałem wynoszącym 1/5.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł30 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Jasne, dobrze doświetlone, o bardzo funkcjonalnym rozkładzie mieszkanie po kapitalnym remoncie, w rewelacyjnej lokalizacji w ścisłym centrum, tuż przyrynku. Mieszkanie jest usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł44,91 m² 14 228 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,91m2, znajdujące się trzecim piętrze nowej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej na wrocławskich Sołtysowicach. Gotowe do odbioru! Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł231,20 m² 7 564,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 217 m²

Marzysz o przestronnym domu w spokojnej, zielonej okolicy z dużą działką? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Przedstawiamy piękny, 6-pokojowy dom, położony w malowniczym Miliczu.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł86 m² 5 337,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie po kapitalnym remoncie , położone w zadbanej kamienicy po renowacji elewacji i zadaszenia w dzielnicy Podgórze. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł350 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:961 m²

Zapraszam do sprawdzenia oferty sprzedaży budynku apartamentowego, położonego w atrakcyjnej turystycznie Szklarskiej Porębie, blisko szlaków turystycznych. Nasza nieruchomość, dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł55,06 m² 13 421,72 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 278 m² 171,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Jeżowie Sudeckim Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Jeżowie Sudeckim, malowniczej miejscowości położonej w Karkonoszach. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł450 m² 1 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:844 m²

Szukasz domu za miastem? Proponujemy zatem nieruchomość z potencjałem w miejscowości Komarno(10km od jg) Dom o powierzchni całkowitej ok 450m2 i użytkowej 130 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 823 zł35,64 m² 14 837,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - 35,64 m Wrocław, ul. Cynamonowa Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,64 m , zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł80 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Luksusowy apartament z panoramicznymi widokami na góry - gotowy do zamieszkania! Odkryj wyjątkowy apartament klasy premium w sercu uzdrowiskowej części miasta, gdzie relaks spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł1 214 m² 7 331,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:70 000 m²

English below Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu wyjątkowej nieruchomości położonej w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego parku krajobrazowego Doliny Bystrzycy. Jest nią zespół.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł160 m² 5 093,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Tarninów. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek jest rodzaju: kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł105,96 m² 14 146,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż pakiet 5 kawalerek w budynku z windą. Wszystkie mieszkania wykończone, wyposażone w meble oraz niezbędne sprzęty w kuchni. Budynek z 2017 znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

75 486 zł1 094 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam chciałbym Państwu zaprezentować działkę w spokojnej miejscowości Kalinowice Górne w gminie Ziębice. Działka ma kształt nie regularny o bokach 3,98m x 69,50m x 38,84.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł56,59 m² 15 886,20 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie na Starym Mieście nad Odrą z dostępem do natury i bliskością centrum! Największym atutem tego mieszkania, jest piękny widok z ostatniego piętra 9/9, duża loggia 12.5 m,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł39,50 m² 12 632,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam kawalerkę zlokalizowaną na drugim piętrze w bloku przy ul. Zielnej we Wrocławiu. ***lokalizacja*** Budynek wybudowany w 2008 roku przy ul. Zielnej. Budynek w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

879 998 zł104,50 m² 8 507,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 104,5m2. Idealny dla rodziny. Opis szczegółowy -powierzchnia użytkowa 104,5 m2, działka 1250 m2 -pompa ciepła panasonic aqua 9kw (około 45 000 zł).

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 654 m² 296,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wszystkie media! uzbrojona! Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Nadolicach Małych, gmina Czernica. Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinna lub bliźniaczą. Media: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 018 m² 254,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Janczowicach gmina Łagiewniki tj. około 50 km od Wrocławia i 10 km od Dzierżoniowa oraz 8km od drogi krajowej nr8. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty Sabrina Przybył tel.   Kawalerka o powierzchni 34,14 m, wykończona w bardzo dobrym standardzie, idealna pod inwestycję. Otoczenie nieruchomości: - w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł20 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna - gmina Bystrzyca Kłodzka - na sprzedaż. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż grunt rolny położony w miejscowości Nowy Waliszów, gmina Bystrzyca Kłodzka, powiat kłodzki.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł33 m² 12 727,27 zł/m²