dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł38 m² 11 749,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe / do remontu / osobne pokoje Mieszkania rozkładowe z potencjałem w genialnej lokalizacji zapraszam na prezentację tel. Mieszkanie znajduje się w 1 piętrze w budynku na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubala

Polkowice,dolnośląskie

259 900 zł51 m² 5 116,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 50.80 m w Polkowicach w samym centrum miasta (pierwszy blok na ul. Hubala - od strony parku). Mieszkanie znajduje się w 4-piętrowym bloku na 4 piętrze, blok ocieplony po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł20 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przepiekna Nowa kawalerka o powierzchni 20 m2 słoneczna z balkonem znajdująca się na 8 piętrze w wysokim bloku z windą przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu (krzyki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł66 m² 9 494,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Niepowtarzalna oferta. Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem w kamienicy na ul. Reja. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

622 000 zł40 m² 15 550 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne budownictwo Centrum miasta W pełni urządzone Wysoki parter Taras 16mkw! Teren zamknięty! Na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie w nowym apartamentowcu w centrum miasta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

498 596 zł67 m² 7 441,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego w części inwestycji znajdującej się na obrzeżach miasta zaraz za Wrocławskimi Bieńkowicami. Numer mieszkania: 36 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 150 000 zł3 600 m² 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wrocław Zgorzelisko Powierzchnia około 3600 mkw. bez planu. Wydano wz, na zabudowe jednorodzinną wielolokalową. Czesc szeregi, czesc bliżniaki dwulokalowe. Wszystkie media miejskie. Cena 875 zł za mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przemyska

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł164 m² 4 993,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż ,dom z potencjałem do remontu. Nieruchomość znajduje się na Złotnikach ,bardzo ciche i spokojne osiedle Wrocławia , nad rzeką Bystrzycą. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

710 000 zł76 m² 9 322,48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: polecam Państwa uwadze komfortowe, rozkładowe mieszkanie w bardzo dobrej, spokojnej lokalizacji - przy ul. Bezpiecznej. Wysoka stopa zwrotu budynek: monitorowany, 10 piętrowy blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

345 000 zł49 m² 7 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 48,75 m2. Omawiane mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Marysieńki

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł84 m² 7 369,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1982

Oferuję do sprzedania pięciopokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Zakrzów. Oferowane mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym bez windy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

652 065 zł70 m² 9 290 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Idealne dla Rodziny mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

594 000 zł54 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Przestronne, dwupokojowe i słoneczne mieszkanie z antresolą i garderobą, usytuowane na poddaszu kamienicy, położonej naprzeciwko wrocławskiej Katedry. Blisko stąd do najurokliwszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

769 991 zł56 m² 13 799,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe Zerniki 55m2/3 pokoje /garaz /taras! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,71 m2 wraz z prywatnym ogródkiem, komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

838 000 zł62 m² 13 604 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie na inwestycji Ronson Impression II Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie Nieruchomości: nowoczesna inwestycja znajduje się na Wrocławskich, zielonych Krzykach. Osiedle składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Szymanów,dolnośląskie

905 000 zł147 m² 6 174,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Bliskość Wrocławia * Gotowe do odbioru Parter: -Salon z jadalnią -kuchnia -wiatrołap -łazienka -klatka Schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

585 250 zł44 m² 13 271 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

830 000 zł116 m² 7 162 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:714 m²

Osiedle Zacisze Krzyżowice to inwestycja, na której położone są dwukondygnacyjne domy jednorodzinne z ogrodami i garażami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

561 234 zł63 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje na Południu Wrocławia Opiekun oferty: tel. Licencja pfrn 28332 Otoczenie: kameralne osiedle 2 piętrowych budynków znajduje się w pobliżu Parku Bieńkowickiego. 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

550 000 zł123 m² 4 471,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 191 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 123 m2 (powierzchnia użytkowa 98m2 + 24 m2 strych do adaptacji), położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 1191 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł55 m² 10 855,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Ołbin/park tołpa/rozkład/ inwestycja/dla rodziny Oferujemy na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w budynku z windą przy ul. Daszyńskiego. Pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł65 m² 9 320,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja Przestronne 3 pokoje na Osiedlu Maestro! Mieszkanie jest obecnie wynajmowane - istnieje możliwość przejęcia umowy najmu! Zalety nieruchomości: - przestronne mieszkanie o powierzchni 65,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zielona

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł81 m² 7 084 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż parterowy dom bliźniaczy realizowany na nowym, kameralnym osiedlu w Wysokim Kościele przy ulicy Zielonej. Szybki dojazd do Wrocławia jak również Trzebnicy trasą S5. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Rogoż,dolnośląskie

870 000 zł126 m² 6 926,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:509 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, 8 km od Wrocławia. Rozkład pomieszczeń: parter - hol wejściowy, salon z kuchnią, łazienka, schowek, garaż. Piętro - 3 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białołęka

Białołęka,dolnośląskie

799 000 zł155 m² 5 154,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Cenisz sobie ciszę i spokój? Marzysz o nowoczesnym wnętrzu a jednak chciałbyś mieć namiastkę górskiego klimatu? Ten dom jest dla Ciebie idealny! Oferta dostępna tylko w Cuprum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Asfaltowa

Wrocław,dolnośląskie

744 525 zł98 m² 7 560,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy apartament w standardzie deweloperskim, położony w nowoczesnym budynku z 2022r. Apartament znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dziwiszów

Dziwiszów,dolnośląskie

1 290 000 zł179 m² 7 206,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 620 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu fantastyczny dom w Dziwiszowie koło Jeleniej Góry. Dom posadowiony na działce o powierzchni 1620m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

769 999 zł56 m² 13 774,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe Zerniki 55m2/3 pokoje /garaz /taras/top Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,71 m2 wraz z prywatnym ogródkiem, komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

870 000 zł144 m² 6 053,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:701 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w stylu willi miejskiej przy zachodniej granicy Wrocławia ( Lutynia) Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

277 900 zł40 m² 6 982 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1941

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w Świdnicy w pobliżu Centrum. Na powierzchnię użytkową mieszkania (39,8m2 ) składa się: - pokój - kuchnia - łazienka - przedpokój Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 504 zł36 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Chcesz iść do rynku na piechotę? Albo bardzo szybko wynająć i zarabiać? Wybierz tą inwstycję 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,28 m2. Znajdziesz je 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł46 m² 17 242,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie z komfortową sypialnią - Premium **opis:** luksusowe mieszkanie pochodzące z rynku deweloperskiego, wykończone pod klucz, w prestiżowej inwestycji, to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie na ulicy Kurkowej 21 w centrum Wrocławia! We speak English, espagnol, french and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł60 m² 11 647,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie w sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego Zapraszam na dzień orwarty sobota 7.10.2023 w godz. 10:00 - 12:00 Traczyk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 499 998 zł119 m² 12 594,40 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków na balkonie! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

320 000 zł58 m² 5 517,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości poleca do zakupu 2-pokojowe mieszkanie, w samym centrum Świdnicy! Mieszkanie o powierzchni 58mkw. , położone na trzecim piętrze trzypiętrowej kamienicy. Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł112 m² 8 482,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Sprzedam nowy dom w zabudowie bliźniaczej z garażem we Wrocławiu! Dom o powierzchni 112m2 z garażem. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i cichej okolicy w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Jawor

Jawor,dolnośląskie

185 000 zł28 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze znajduje się w bloku blisko fabryki Mercedesa. Budynek jest czysty, zadbany, ocieplony. Tak samo klatka schodowa jest czysta i zadbana. Sąsiedzi są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł51 m² 9 763,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie na ulicy Mieleckiej we Wrocławiu położone na wysokim parterze (wysokość pierwszego piętra) trzypiętrowej kamienicy otoczonej zielenią. Mieszkanie dwustronne ( ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł48 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48m , położonego w samym sercu miasta przy ulicy Piłsudskiego. Lokal z ogromny potencjałem inwestycyjnym. Dodatkowa możliwość odkupienia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

319 000 zł100 m² 3 190 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy z pięknymi widokami w Nowej Rudzie. Położone na trzecim piętrze, trzypiętrowej kamienicy , o powierzchni.