dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

2 448 000 zł151 m² 16 201,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość jedyną w swoim rodzaju, zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów, dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

670 000 zł58 m² 11 627,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Bielany Wrocławskie/ 2 pok./ lux 2014/Zamek Topacz Polecamy Państwu na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie położone przy ul. Ogrodowej w Bielanach Wrocławskich. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Jabłów

Jabłów,dolnośląskie

59 000 zł1 001 m² 58,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży działki w urokliwym miejscu w miejscowości Jabłów z wydanymi warunkami zabudowy. Cała działka o powierzchni ok. 2500 m2 (podział nastąpi po podpisaniu umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

395 002 zł26 m² 15 369,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Top Szczepin ul. Inowrocławska Kawalerka 25,7m2 Na sprzedaż kawalera 25,7 m2 znajdująca się w centrum Wrocławia na osiedlu Szczepin ul. Inowrocławska. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

890 002 zł69 m² 12 894,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Centrum! - ul. Kościuszki | 4 pok. . Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie, w budynku oddanym do użytkowania w 2016 r., piętro 2. Mieszkanie jest dwustronne, 3 oddzielne pokoje + duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lisia

Suchy Dwór,dolnośląskie

1 560 000 zł5 200 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka mieszkaniowa pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 5200 m2 w miejscowości Suchy Dwór, gmina Żórawina, powiat Wrocławski, woj. Dolnośląskie. W mpzp - mn/u -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł84 m² 9 427,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne mieszkanie czteropokojowe o pow.83,80 m2 z dużym ogródkiem o pow. 73 m2. zlokalizowane w Lipie Piotrowskiej. Mieszkanie zostanie oddane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

484 400 zł74 m² 6 590,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Sprzedam mieszkanie 73.5m2 z działką 4 ary na ROD KOLEJARZ ok 250 m od mieszkania. Mieszkanie znajduje na pierwszym piętrze przy ulicy Staroszkolnej w Bolesławcu, ogrzewane dwu letnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

679 000 zł89 m² 7 629,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku z windą w bloku z 2010r , umeblowane do wprowadzenia. Lokalizacja Lokal znajduje się przy ul. Powstańców Śląskich 1, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

960 000 zł80 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupoziomowe 80 m2 Idealne dla rodziny lub inwestycja pod wynajem na pokoje! Balkon, garaż podziemny, osobna kuchnia. Odrębna własność z księgą wieczystą W pełni rozkładowe, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł46 m² 12 494,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przytulne, wygodne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,34 m2 zlokalizowane na 4 piętrze w budynku 5 piętrowym w zadbanym bloku z 2006 roku. Mieszkanie składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż przepiękne 2-pokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 55m2. Nieruchomość usytuowana jest na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Lubin,dolnośląskie

220 000 zł42 m² 5 176,47 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w samym sercu miasta. Lokal znajduje się na 4 piętrze w bloku przy ul. Kopernika. Powierzchnia mieszkania 42,5m2 Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

539 999 zł43 m² 12 637,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pok. | stabłowice- arbuzowa | wysoki standard! | Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym znajdujące się we Wrocławiu na osiedlu Stabłowice- arbuzowa. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 300 000 zł437 m² 7 551 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Produkt inwestycyjny Kilka mieszkań w jednym Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż 2 poziomowy apartament z możliwością podziału na kilka mieszkań. Nieruchomość o powierzchni 437m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł118 m² 7 605,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Kutrzeby na Wrocławskim Ołtaszynie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada taras, to ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł45 m² 12 389,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie na Gaju. Niska zabudowa, blisko pętla tramwajowa. Świetne pod wynajem blisko Uniwersytet Medyczny i szpital na Borowskiej. Układ pomieszczeń: kuchnia pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

490 000 zł43 m² 11 371,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Siechnice/ lux/ 2 pokoje/ balkon/ 43m2/m.postojowe Polecamy Państwu na sprzedaż z 2023 roku piękne, nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,09 m2 w nowej, miejskiej zabudowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Psary,dolnośląskie

1 105 000 zł127 m² 8 700,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 m²

Opis inwestycji: widawa Park to kameralne osiedle domów znajdujące się w miejscowości Psary przy ul. Stawowej, zaledwie 1 km od granicy z Wrocławiem. Inwestycja docelowo składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

975 000 zł6 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu działkę budowlaną położoną w Pieszycach. Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowogródzka

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł73 m² 9 171,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż: 2 poziomowy segment z 3 pokojami, z przynależnym ogródkiem i miejscem postojowym- wykończony. Lokalizacja: nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Nowogródzkiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

679 999 zł54 m² 12 477 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zakrzów-wilanowska | 3 pok | wysoki standard! Polecam na sprzedaż mieszkanie na Zakrzowie! Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu Zakrzów. To idealne miejsce dla tych, którzy kochają spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Wilczków

Wilczków,dolnośląskie

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 099 m²

Żórawina/wilczków/dom poniemiecki/duża działka Przedstawiamy Państwu na sprzedaż ok. 200-metrowy, poniemiecki dom wolnostojący z 1930r. w miejscowości Wilczków w gminie Żórawina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

630 800 zł66 m² 9 626,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 10% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Siechnice,dolnośląskie

495 000 zł62 m² 7 989 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty : tel: dział deweloperski sdp Nieruchomości oferuje zakup mieszkania na rynku pierwotnym. Otoczenie nieruchomości: inwestycja znajduje się w Siechnicach, przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

236 000 zł53 m² 4 452,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe położone na I piętrze budynku w Kowarach. Lokal o powierzchni użytkowej 53m2 składa się z: przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poświęcka

Wrocław,dolnośląskie

450 363 zł37 m² 12 231 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie gotowe do odbioru (wydane pozwolenie na użytkowanie) balkon mieszkanie do własnej aranżacji monitoring osiedla 24 H dokonała komunikacja Idealne mieszkanie dla studenta, na"start" lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

858 000 zł100 m² 8 580 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Lux/3pok./RADWANICE/NISKI BLOK/3 BALKONY/GARAŻ/TOP Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luxusowy apartament 3-pokojowy w Radwanicach. Apartament mieści się na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

389 999 zł27 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

ok. Grabiszyńskiej | kawalerka po remoncie | Polecam na sprzedaż bardzo ładne, nowoczesne, zadbane mieszkanie przy ulicy Grabiszyńskiej zaledwie 1,7 km od Rynku. Mieszkanie jest świeżo po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolumba

Wrocław,dolnośląskie

775 000 zł67 m² 11 650,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

English below Na sprzedaż piękne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,52 m 2 na jednym z bardziej pożądanych osiedli we Wrocławiu - Olimpia Port. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

455 001 zł43 m² 10 616 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe | 2 Pok. | rozkład! | Sołtysowicka. Polecam na sprzedaż lokal o powierzchni 42,87m2, wrocław ul Sołtysowicka. Inwestycja oddana początkiem 2023r, nowe budownictwo. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pochyła

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł55 m² 14 545 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: tel. Piękne, słoneczne mieszkanie z okalającym je tarasem i doskonałym rozkładem pomieszczeń o powierzchni 55 m2. Zlokalizowane na zamkniętym osiedlu, na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

398 999 zł32 m² 12 468,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gaj/krzyki/świeradowska/2 pok/po remoncie/lux Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe, świeżo wyremontowane, jasne mieszkanie, idealne dla pary, młodego małżeństwa bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

824 200 zł63 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Już dziś zadzwoń i umów się na spotkanie. To mieszkanie nie będzie długo czekało na swojego nabywcę. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubin

Lubin,dolnośląskie

989 000 zł295 m² 3 352,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja! świetna lokalizacja! oferta dla wymagających Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękny dom w zabudowie wolnostojącej. Najwyższa jakość użytych materiałów! energooszczędne rozwiązania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Lądek-Zdrój,dolnośląskie

890 000 zł127 m² 7 007,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu klimatyczną nieruchomość w części uzdrowiskowej Lądka-Zdroju, w zabytkowej Willi. Mieszkanie podzielone na część mieszkalną oraz dwa osobne apartamenty, przystosowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł85 m² 10 265,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

Wyjątkowe mieszkanie W topowej lokalizacji. Idealne do prowadzenia działalności Generalny remont wraz z wymianą wszystkich instalacji w 2018r. Ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Śmiałowice

Śmiałowice,dolnośląskie

199 000 zł83 m² 2 395,28 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

do sprzedania mieszkanie w Śmiałowicach, znajdujące się na pierwszym piętrze w bardzo ładnym budynku o pow. 83,08 m2, składające się z 2 dużych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gwarecka

Wrocław,dolnośląskie

403 998 zł34 m² 11 875,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Premium Kawalerka-43m2 Lokalizacja Okazja Na sprzedaż kawalerka 43m2, znajdująca się na 2 piętrze przy ul. Gwareckiej. Lokal znajduje się blisko Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, która umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł49 m² 11 214 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie. Idealne dla pary Mieszkanie świeżo po kapitalnym remoncie. Wymieniona instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna, grzejnikowa. Nowe okna, drzwi. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

848 944 zł96 m² 8 857 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego Przystań Królewiecka to nowa inwestycja w otoczeniu pięknych, zielonych terenów. Proponuję Państwu mieszkanie 3-pokojowe z antresolą i z.