dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Mrozów

Mrozów,dolnośląskie

585 000 zł90 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:155 m²

Segment środkowy / gotowy / klucze koniec 2023 Na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane w Mrozowie - 6 km od zachodniej granicy Wrocławia - Leśnicy. Domy w zabudowie szeregowej znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mrozów

Mrozów,dolnośląskie

584 400 zł90 m² 6 457,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Mrozów gotowe / mieszkania z ogródkami / 5 pokoi Na sprzedaż atrakcyjne mieszkania w układzie szeregowym zlokalizowane w Mrozowie - 6 km od zachodniej granicy Wrocławia - Leśnicy. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemstów

Niemstów,dolnośląskie

350 000 zł146 m² 2 399,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Rozłożysta parterówka z 4 sypialniami położona na 14 arowej działce 5 km od Lubina Nieruchomość położona pośród nowych domów, bezpośrednio przy osiedlowej drodze asfaltowej. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kielecka

Wrocław,dolnośląskie

603 000 zł49 m² 12 427,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dostępne od zaraz mieszkanie 2pokojowe składające się z: -Salon z aneksem kuchennym (24,58 m2) -sypialnia (15,03 m2) -przedpokój (4,66 m2) -łazienka (4,25 m2) -balkon (~4,5 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strońska

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł55 m² 12 579 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam ładne duże dwu pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w prestiżowym osiedlu na Gaju, przy ul. Strońskiej. Budynek z 2009r. w bardzo dobrym stanie, klatki schodowe zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

1 300 000 zł308 m² 4 220,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Chrząstawa wielka / wrocław okolica / dom jednorodzinny / działka 1600 M2 polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje atrakcyjny I funkcjonalny dom jednorodzinny Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

609 992 zł55 m² 11 151,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oltaszyn Piekne 52m2 Piwnica M postojowe /top/hit polecamy ul. Parafialna (ołtaszyn), w bloku 4 piętrowym jak na wakacjach w Grecji. W środku budynku znajduje się atrium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

345 003 zł24 m² 14 351,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja Powstańców śląskich/ Kawalerka-24m2 top Przedstawiamy Państwu kawalerkę 24m2 znajdującą się przy ul. Zaporowskiej. Mieszkanie bez żadnych obciążeń dostępne od zaraz. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł49 m² 11 214 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gotowiec inwestycyjny, mieszkanie po generalnym remoncie, aktualna umowa najmu. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

499 008 zł43 m² 11 495,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów i wysokich sufitów! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł69 m² 11 866,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w dobrej cenie! Jeśli szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł56 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Złota Podkowa przy ulicy Zwycięskiej we Wrocławiu. Mieszkanie ma 56m2 i duży taras 38 m2. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Podłogi w całym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Uraz

Uraz,dolnośląskie

169 997 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena Działka w Urazie/zielona przy drodze/ przy drodze/ogrodzona+media Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1000m2 ( prostokąt ) o wymiarach 50 x 20 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

339 000 zł63 m² 5 415,34 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wombat nieruchomości poleca do zakupu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,6 m 2 w Świdnicy, osiedle Młodych. Tylko U nas! Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

590 002 zł49 m² 12 140 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Okazja 2-pok/48,4m2 Wrocław-Wojszyce/ top Mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, z 2016 roku, na zamkniętym monitorowanym osiedlu. W bloku jest winda, wideodomofon. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słonimskiego

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł32 m² 19 375 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu niezwykle atrakcyjny apartament o powierzchni 32 m2, usytuowany na 6 piętrze przy ul. Antoniego Słonimskiego. Nieruchomość położona jest na Wrocławskich Promenadach to nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

129 000 zł29 m² 4 448,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w Boguszowie Gorcach, "kuźnice II". Nieruchomość położona na parterze budynku, dodatkowym aututem jest miejsce postojowe pod kamienicą. Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

495 000 zł31 611 m² 15,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Z przyjemnością informujemy o sprzedaży działki o powierzchni 3,1611 ha położonej w Biskupicach Oławskich. Działka stanowi grunty rolne, nie objęte Miejskim Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czajcza

Wrocław,dolnośląskie

660 972 zł58 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna okolica w pobliżu kanału żeglugowego * Kameralna inwestycja Mieszkanie idealne dla Rodziny. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

799 000 zł135 m² 5 930,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Bez prowizj bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! świetna oferta! wszystkie media! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej położone na kameralnym i wyjątkowym osiedlu, domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł45 m² 13 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne mieszkanie w centrum miasta. Gotowe do zamieszkania. Lokalizacja : Ołbin ul. Żeromskiego Blisko wszędzie Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wymieniona instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

280 000 zł40 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Świebodzicach na Osiedlu Sudeckim. Powierzchnia mieszkalna obejmuje dwa oddzielne pokoje, jasną kuchnię, łazienkę z toaletą oraz przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł57 m² 9 347 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel: oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Podstawowe informacje: lokal użytkowy na parterze o powierzchni 56 m2, z witryną, wejściem z ulicy, 2 poziomy. Charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Truskawkowa

Żórawina,dolnośląskie

839 000 zł135 m² 6 201,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Oferta bez prowizji I podatku pcc. Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 135,29 mkw. - całkowitej 142,86 mkw. - położony w Żórawinie. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Noskowskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie