dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 151 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 151 ogłoszeń

Rynek pierwotny

640 000 zł92,86 m² 6 892,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Osiedle - " ogrodove " wojnowice ( - usytuowanie pomiędzy Nadolicami a Czernicą od każdej miejscowości ok 2 km. ) domy w zabudowie Bliźniaczej i Wolnostojącej zakończenie prac pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł144 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Twój dom z widokiem na Ślężę komfort, natura i styl Sobótka | Nowoczesne osiedle w angielskim stylu Zamieszkaj tam, gdzie codzienność spotyka się z wyjątkowym krajobrazem. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł151,39 m² 6 136,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:523 m²

Elegancja, komfort i przyroda - Twój Wymarzony Dom na Lata Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość, która jest efektem pasji, precyzyjnego planowania i dbałości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż działkę o pow. łącznej 0,1344 ha usytuowaną w Niedźwiedzicach Dogodna lokalizacja nieruchomości, dobry i szybki dojazd do Chojnowa, legnicy oraz Lubina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 670 zł59,43 m² 11 099,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję trzypokojowe mieszkanie narożne, ok. 60 m , parter z ogródkiem i tarasem - kameralne osiedle na Brochowie. Atuty: - mieszkanie narożne - okna z dwóch stron, naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł92,86 m² 6 892,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

OSIEDLE - " OGRODOVE " WOJNOWICE ( - usytuowanie pomiędzy Nadolicami a Czernicą od każdej miejscowości ok 2 km. ) domy w zabudowie Bliźniaczej i Wolnostojącej zakończenie prac.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł480 m² 12 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 467 m²

Willa na Zalesiu dla konesera. Położona w jednej z najładniejszych osiedli Wrocławia , w otoczeniu zieleni, w bliskiej odległości do parku Szczytnickiego i innych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

689 998 zł59,10 m² 11 675,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

hit / 3 pok / leśnica / parking!. mieszkanie w centrum Leśnicy, blisko żłobki, przedszkole, szkoła podstawowa i liceum. W okolicy są liczne sklepy Lidl, biedronka, aldi, hermes, rossmann.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych osób! okazja Działka w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Miłoszyce ( w Gm. Jelcz- laskowice) to niewielkie, spokojne miasteczko obecnie niezwykle popularne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży grunt rolny w Łuczynie w gminie Dobroszyce. Działka gruntu ma powierzchnię 1,79 ha i nadaje się na stację benzynową lub innego rodzaju działalność usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł266 m² 6 353 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 060 m²

Aleksandra Dzielnicka tel.   "dom na wzgórzu" cena do negocjacji Nietuzinkowy dom wolnostojący w miejscowości Mysłaków. Otoczenie nieruchomości: dom znajduje się na prawie hektarowej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 172 m² 100,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną, położona na osiedlu domów jednorodzinnych Świebodzice- ciernie. Atuty: - działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego-.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Panorama ma w ofercie na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra, blisko centrum Powierzchnia: 48 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 / blok Opis nieruchomości: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Renomahome nieruchomoścvi prezentuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,6 m , położone na wysokim parterze zadbanej kamienicy w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł84,09 m² 11 654,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do kupienia lokal o pow. 84m2 położony przy głównej arterii Zgorzelca, ul. Kościuszki, ciąg sklepów i lokali usługowych. Lokal parterowy z salą sprzedaży 65m2 i zapleczem 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe mieszkanie 125 m - Rezydencja Parkowa Bielany Jeżeli szukasz przestrzeni, jakości i bliskości natury? To mieszkanie spełnia wszystkie te oczekiwania. Wykończone, gotowe do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 800 zł67,72 m² 8 901,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywny apartament "ready to move" | głogów | ul. Sowińskiego Luksusowy standard wykończenia | Nowoczesny budynek 2023 Prezentujemy Państwu unikalną ofertę sprzedaży apartamentu wykończonego pod.

Szczegóły ogłoszenia

145 820 zł1 268 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! koźlice! 5 minut drogi samochodem od zgorzelca, 9 działek - zabudowa mieszkaniowa! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż 9 działek budowlanych położonych.

Szczegóły ogłoszenia

265 900 zł36 m² 7 386,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie po remoncie ok. 36m2 z dużym balkonem. Podzamcze w Wałbrzychu Piętro 9 z windą: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferowany apartament o powierzchni 41,74 m2 jest wykończony i zlokalizowany na pierwszej kondygnacji budynku. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł51,30 m² 6 042,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni 51,30 m2 usytuowane na 4 piętrze w budynku 10 piętrowym z roku 1980 z windą (po remoncie z poziomu 0) na.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł588 m² 3 146,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

W przemysłowej dzielnicy Kłodzka, z własnym parkingiem. Obiekt składający się z dwóch dużych hal wysokiego składowania (6m wysokości) po ok. 240 m2 oraz pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł35 m² 4 257,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwość aranżacji mieszkania na pokój Z aneksem kuchennym oraz drugi powiększony pokój. Mieszkanie dwupokojowe o pow. 34,80 m2 usytuowane na drugim piętrze kamienicy położonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   ***oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości*** Wyjątkowa nieruchomość położona tuż przy Wrocławskim Rynku. Otoczenie nieruchomości :.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż kawalerka w pełni wykończona z antresolą w nowym budynku z windą. Idealne pod inwestycję pod wynajem lub dla studenta. Doskonała komunikacja z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

139 999 zł18 m² 7 777,72 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż kawalerka położona w centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie po kapitalnym remoncie składa się z pokoju z balkonem, oddzielnej łazienki, aneksu kuchennego, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

859 999 zł77,45 m² 11 103,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,45 m , położone na 3. piętrze w budynku z 2009 r. z windą i garażem podziemnym, przy ul. Opolskiej (księże Małe).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż ładne 2 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 54,5 m2 znajdujące się na 1 piętrze w niskim 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Legnicy przy ul. Sawy. Dom zlokalizowany niedaleko ronda na osiedlu Piekary z bezpośrednim dojazdem drogą asfaltową pod posesję. Wokół mnóstwo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Widokowy apartament w Świeradowie Zdroju, z panoramą na góry Izerskie. Oferowany apartament o powierzchni 31,06 m2 składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł1 075 m² 99,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Działka budowlana położona we wsi Niedary w gminie Zawonia - 3 km od Zawoni, 13 km od.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł1 376 m² 145,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w Mysłakowicach o pow. 1376m2 w kształcie prostokąta. Nasłoneczniona z widokami na góry. Doskonała lokalizacja na nowo powstałym osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł195 m² 6 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

MS W tym miejscu czas płynie wolniej, a codzienność nabiera barw, o jakich marzy każda kobieta dbająca o harmonię i bezpieczeństwo swoich bliskich. Wyobraź sobie poranki.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł27 m² 15 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł41,37 m² 14 986,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kompletnie - wykonano nowe ściany, wylewki, instalacje, okna, elewację, dach oraz klatki schodowe. Niska, kameralna zabudowa oraz sąsiedztwo niewysokich budynków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Cena W dół! nowa niższa cena! tylko U nas! 2 pok., POW. 57,44 M2, duży balkon, prywatne miejsce parkingowe, piwnica! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą przedstawia wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł152 m² 7 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta bez pcc, bez prowizji Przedstawiam Państwu przepiękny dom w dwulokalowej zabudowie w beztroskiej, zielonej okolicy na osiedlu Szczodre. Inwestycja usytuowana jest 2,8km od granic.