dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 174 ogłoszenia

150 000 zł1 129 m² 132,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o pow. 1129 m2 położonej we wsi Milin w gminie Mietków, ok 5 km od Zalewu Mietkowskiego. Wokół działki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł902 m² 321,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Bogdaszowice w gminie Kąty Wrocławskie. Działka o powierzchni 902 m2 przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m2. Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze 10 piętrowego budynku z 1972 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice ulicy Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł94 m² 6 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Bez pcc, bez prowizji. Bliźniak znajduje się w miejscowości Gniechowice, zaledwie 15 min do Bielan Wrocławskich. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53 m² 11 301,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie z loggią | Krzyki | ul. Hallera | 53 m Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł81,50 m² 3 926,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w malowniczej Kowalowej - miejscu, które zachwyca spokojem, bliskością natury i górskim klimatem. Okolica przyciąga miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł1 044 m² 3 821,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż wolnostojący

Szukasz gotowego biznesu w turystycznym raju? Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość komercyjną: - prosperujący, stylowy pensjonat położony na styku Gór Wałbrzyskich i Stołowych. To.

Szczegóły ogłoszenia

594 991 zł43 m² 13 837 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Okazja! Ołbin | przy Parku Tołpy Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 41,7 m , położone na 3. piętrze zadbanej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

560 000 zł52,45 m² 10 676,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2 pokoje blisko centrum | osobna kuchnia | parking dla mieszkańców Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,45 m , położone w centralnej części Wrocławia. Lokalizacja łączy szybki.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł53 m² 12 358,49 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze 10 piętrowego budynku z 1991 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice.

Szczegóły ogłoszenia

775 001 zł69,90 m² 11 087,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Pilczyce | Park | 70 m | Antresola | Klimatyzacja | Balkon | Budynek 2006 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą położone w spokojnej i zielonej części Pilczyc,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł408,90 m² 6 847,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:339 m²

Oferuję na sprzedaż prestiżową willę miejską o powierzchni użytkowej 310 m , położoną w jednej z najbardziej ekskluzywnych, powojennych części Wrocławia Borek, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 56 m2. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy z 1940 roku. Do mieszkania przynależą dwa ogródki! Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł20 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne o ogromnym potencjale, zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Pilczyckiej. Nieruchomość o powierzchni 20 m to doskonała propozycja zarówno dla inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

994 999 zł69,90 m² 14 234,61 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Księcia Witolda Apartament Glamour Polecamy Państwu w doskonałej lokalizacji w centrum miasta ul Księcia Witolda. Apartament w budynku z recepcja , konsjerż oraz windą. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

544 990 zł48 m² 11 353,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy | Wrocław, ul. Gliniana toplokalizacja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,53 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 908 zł43,57 m² 13 699,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania w spokojnej okolicy ale nie chcesz rezygnować z szybkiego dojazdu do centrum i pełnej infrastruktury w pobliżu? To mieszkanie w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

474 000 zł39,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Grunwald 2 pok/ blok /m.miejskie/40m2 Polecamy Państwu sprzedaż mieszkanie na półpiętrze znajdujące się przy ulicy Wyszyńskiego w centrum Wrocławia nieopodal wielu uczenni wyższych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

739 998 zł61,99 m² 11 937,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament 3 pok/60m/garaż / komórka /lux/2010 Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 000 zł45,31 m² 11 344,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% pcc | 0% prowizji | Oferta deweloperska Nowoczesne mieszkania w Krzeptowie. Oferta również dla Obcokrajowców - zakup nie wymaga zezwolenia na nabycie gruntu. Lokalizacja: krzeptów - nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł160 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Dom 160 m2 + poddasze użytkowe, częściowo wyremontowany, w cichej okolicy spokojna okolica nad strumykiem. Lokalizacja I infrastruktura Wiry to miejscowość znajdują się w połowie drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł39,32 m² 12 589,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 39,32 m2 z ogrodem 21,56 m2, zlokalizowane w kameralnej inwestycji we Wrocławiu Stabłowice. Ważne informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł65,05 m² 4 596 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- oferta na wyłączność tylko W naszym biurze - Na sprzedaż oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65,10 m2, położone na 3 piętrze w 4 piętrowej odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł51 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane w Legnicy, w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Tarninów. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2012.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł61,64 m² 11 340,04 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 61,64 m , położone na bardzo wysokim parterze w zadbanym budynku z windą na wrocławskim Ołbinie róg ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł119,30 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szukasz domu pod Polkowicami, gotowego do wykończenia bez budowy od zera? Ta oferta łączy spokój lokalizacji z szybkim dojazdem do miasta. Na sprzedaż dom jednorodzinny o pow. 100 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 469 000 zł159,70 m² 9 198,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska | brak prowizji | bez pcc Dom gotowy do odbioru Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej inwestycji w Cesarzowicach zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł54,37 m² 14 070,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 54,37 m , położone przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł27,71 m² 18 730 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 27,71 m2. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze 9 piętrowego apartamentowca z 2013 roku z windą. Lokalizacja -przedmieście Oławskie -.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł43,53 m² 19 526,76 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty Kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego apartamentu o przestronnym wnętrzu! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

845 001 zł61 m² 13 852,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Top Apartament / 3 pokz/taras/2019/garaż /komórka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Gazowa, inwestycja Di Trevi (2019) Na sprzedaż jasne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł95,10 m² 3 880,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Jelenia Góra z przyjemnością prezentuje przestronne , trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy tuż przy Rynku w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 909 zł43,57 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł63,42 m² 14 175,34 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,42 m , położone na nowoczesnym osiedlu Promenady Wrocławskie. To propozycja dla osób, które szukają wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł67 m² 10 432,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam nowiutkie 4-pokojowe mieszkanie bezczynszowe w domku jednorodzinnym dwulokalowym. W praktyce jest to bliźniak z ogródkiem i 2 miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 981 500 zł369 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Zapraszam do zakupu wyjątkowego lokalu usługowego znajdującego się w Starym Browarze Wrocławskim. Budynek przechodzi kompleksowy remont i unowocześnienie oczywiście za zgodą i pod okiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł197 m² 6 345,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:962 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący Januszkowice Nieruchomość idealna dla osób szukających spokojnego miejsca do życia, z dala od miejskiego zgiełku, ale z wygodnym dojazdem do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Odkryj trzy unikalne działki , które stanowią niezwykłą okazję zarówno dla inwestorów, jak i osób marzących o idealnej lokalizacji. Wybierz swoją wymarzoną przestrzeń i zrealizuj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 022 zł41,01 m² 14 484,81 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 41,01m2 znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 17,78m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 m2, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego z wielkiej płyty z 1970 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł120 m² 9 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 800 m2 wraz z kompleksową usługą budowy nowoczesnego domu wg.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij