dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 174 ogłoszenia

209 000 zł70,74 m² 2 954,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w spokojnej i zielonej części Podgórza. Wnętrze kilka lat temu przeszło remont.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł244,28 m² 4 908,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1908

W ofercie na sprzedaż przestronny lokal o imponującej powierzchni 244,28 m ! Nieruchomość położona jest w centrum Oleśnicy. Idealna pod inwestycję lub połączenie funkcji mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,10 m ! Nieruchomość położona jest w Wałbrzychu przy ul. Dmowskiego w historycznej kamienicy. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 489 zł38,73 m² 16 149,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Odkryj wyjątkową ofertę i kup mieszkanie tuż przy rzece, w zielonej okolicy przedmieścia oławskiego! Teraz do mieszkań 2-pokojowych w 8 etapie inwestycji Apartamenty Krakowska otrzymasz.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł196 400 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż - działka inwestycyjna 19,64 ha, miłogostowice Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 19,64 ha, położona w miejscowości Miłogostowice, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

4 199 000 zł1 593 m² 2 635,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna Z projektem budynku usługowego - wysoka, ul. Nastrojowa Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w miejscowości Wysoka przy ul. Nastrojowej. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł162,80 m² 7 678,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

CO sprzedajemy? Dom jednorodzinny, wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 234,62 m2 użytkowej 162,78 m2, usadowiony na przepięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 11,64.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł94,61 m² 14 374,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta bez prowizji dla Klienta Kupującego. Ostatnie wolne mieszkania. Oferta promocyjna. Atrakcyjny, gotowy i wyposażony dwupak inwestycyjny na nowoczesnej Kępie Mieszczańskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł447,84 m² 2 791,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Oferta sprzedaży budynku mieszkalno usługowego cena: 1250000zł Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna : budynek mieszkalno usługowy z dużym potencjałem dochodowym, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Psim Polu przy ulicy Kiełczowskiej o powierzchni 57,6 m2. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze, w pełnym rozkładzie z osobną kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł120 m² 2 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 005 m²

Polecamy Państwu ciekawą ofertę zakupu pięknej, kameralnej działki 40 ar, w części zabudowanej budynkiem mieszkalno- gospodarczym, malowniczo położonej wśród przepięknych lasów we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł136,80 m² 13 523,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 136,80m2 położony w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Oławskiej 6 we Wrocławiu, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. Lokal jest dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

302 610 zł1 441 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie działki budowlanych położonych w Miłoszycach obok Jelcza Laskowic. To spokojna wieś, która daje szybki dojazd do miasta, dlatego dobrze sprawdzi się pod budowę domu. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł140 m² 8 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140 m2 z garażem oraz dużym ogrodem (ponad 500m2). Dom dwupoziomowy z użytkowym poddaszem, składa się z 6 pokoi, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł61,50 m² 5 349,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

2-pokojowe mieszkanie z potencjałem w sercu Legnicy - 61,49 m | ul. Wjazdowa Szukasz mieszkania z charakterem w centrum miasta? A może lokalu pod kancelarię, biuro lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł158 m² 5 056,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej idealne miejsce dla osób ceniących komfort i spokój Przedstawiamy ofertę nowo powstającego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł81 m² 7 395,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Marcinkowice | 81 m | bez pcc | Ogród | Parking Kameralne osiedle w zielonej części Marcinkowic Szukasz nowoczesnego mieszkania z ogrodem, z dala od miejskiego zgiełku, ale.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł27,70 m² 7 581,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jednopokojowego mieszkania w Świdnicy o powierzchni 27,7 m . To mieszkanie daje Ci swobodę aranżacji dzięki kwadratowemu planowi, co umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł91,40 m² 5 459,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż przytulne i słoneczne mieszkanie własnościowe położone w ścisłym centrum Świdnicy. Lokal położony jest na 2 piętrze kamienicy. Na powierzchnię 91,4 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł63 m² 6 746,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferuję przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w Legnicy o powierzchni 63 m , usytuowane na parterze w kamienicy. Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne i komfortowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł159,70 m² 9 956,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł7 044 m² 130,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka pod rezydencję - Oleśniczka pod Wrocławiem Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej i zielonej miejscowości Oleśniczka, zaledwie ok. 25 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 288 zł37,12 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław / Krzyki Planowana data odbioru I kwartał 2028r. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł59 m² 15 593,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na 2/3 piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2017 roku we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł60,18 m² 11 282,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie (60,18 m2) z ogródkiem (57 m2) i miejscem postojowym w Kiełczowie- do wprowadzenia. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w Kiełczowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlana położona w miejscowości Sędziszowa. Działka o powierzchni 3000 m2 znajduje się przy trasie Sędziszowa-Jelenia Góra z przepięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

314 800 zł45,36 m² 6 940,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45,36 m2 , zlokalizowane przy ulicy Saperów w Świdnicy. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w kameralnym, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł73,80 m² 6 761,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Centrum - z widokiem na skwer! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie osobne sypialnie, duża łazienka z oknem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł66 m² 12 045,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż piękne mieszkanie w podwrocławskim Kiełczowie o powierzchni 66m2, położone na parterze, dwustronne, w pełnym rozkładzie z dwoma ogródkami (przód 17.15m2, tył.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł98 m² 8 663,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej funkcjonalna przestrzeń w świetnej lokalizacji Przedstawiamy ofertę nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej powstającego w Świdnicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł56 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 3. piętrze w zadbanej kamienicy przy ul. Parkowej w Legnicy. To nieruchomość, którą.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 300 m² 168,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1300 m , położoną w spokojnej i zielonej miejscowości Rakoszyce, w niedalekiej odległości od Środy Śląskiej oraz Wrocławia. To.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł74,70 m² 2 811,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: dwa mieszkania 5 min od Świdnicy Na sprzedaż dwa niezależne mieszkania tworzące spójną całość , gm. Świdnica (woj. dolnośląskie). Dwa osobne mieszkania idealne dla rodziny, pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł198 m² 4 338,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący z dużym ogrodem i gwarancją ciszy. Dom znajduje się w Kiełczowie. Na sprzedaż dom w stanie surowym, w zabudowie wolnostojącej z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 353 zł27,88 m² 16 225 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

W projekcie zaplanowano 267 funkcjonalnych mieszkań 1-4 pokojowych od 25 m do 85 m oraz 13 lokali usługowych. Inwestycja obejmuje również przestrzenie rekreacyjne, takie jak: ogrody społeczne,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży przestronne, czteropokojowe mieszkanie w wyjątkowo atrakcyjnej, zielonej części miasta, blisko centrum. O lokalizacji: lokal położony w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 688 zł36 m² 12 908 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziemnym, oferujących łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł112,66 m² 8 858,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w podwrocławskim Kiełczówku o powierzchni 112,66 m2 z garażem oraz ogrodem. Dom dwupoziomowy z użytkowym poddaszem, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Sprzedam nowoczesny, dwupoziomowy apartament w odnowionej kamienicy w dzielnicy Tarninów ( ul. Szewczenki). Apartament 4 pokojowy o powierzchni 87m2 ulokowany na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 600 zł70,21 m² 7 956,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie o powierzchni 70,21 m przy granicy z Wrocławiem. Dwa poziomy. Klient Zakup bez podatku pcc. Zakup możliwy dla obywateli z po za Unii Europejskiej bez zezwolenia mswia.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 841 m² 133,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż pięć działek budowlanych położonych w Miłonowie. To spokojna wieś, która daje szybki dojazd do miasta, dlatego dobrze sprawdzi się pod budowę domu. Teren objęty jest miejscowym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij