dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 160 ogłoszeń

997 000 zł2 021 m² 493,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna - idealna pod klinikę lub gabinety Marszowice Malownicze | 2021 m | Pełne Media | mpzp Szukasz idealnego miejsca na prestiżową placówkę medyczną, gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł312,39 m² 2 800,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom z ogrodem w centrum Sosnówki idealny do zamieszkania i prowadzenia działalności! Na sprzedaż wyjątkowy dom z dużym potencjałem inwestycyjnym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł12 804 m² 171,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nieruchomość zlokalizowana w południowej części Zgorzelca przy ul. Łużyckiej. Powierzchnia działki wynosi 12 804 m2. Szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

437 100 zł1 457 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! 2 działki budowlane na osiedlu słonecznym! zgorzelec! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchniach 1457 m2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł104,94 m² 8 566,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 NOWA CENA! Skrajny lokal w zabudowie szeregowej z 2022 roku o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka rolna o pow. 0,4597 ha, położona w rejonie ulicy Chojnowskiej w Złotoryi. Działka w mpzp oznaczona jest jako rz, o podstawowym przeznaczeniu jako tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 788 zł68,07 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam nowo powstające osiedle w Oławie. Pierwszy etap składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 32 do 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł45,64 m² 15 753,72 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł187 m² 5 080,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nowa niższa cena! na sprzedaż dom przy lesie, zebrzydowa, pow.UŻ.134M2, DZIAŁKA 1600 M2, POMPA CIEPŁA, FOTOWOLTAIKA! Wyobraź sobie poranki z widokiem na drzewa, śpiew ptaków zamiast miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł16,08 m² 20 211,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycja na wynajem, bezpieczna lokata kapitału! Bez podatku pcc 2%, brak prowizji! cena netto: 325 000 zł plus 23% vat Możliwość odliczenia vat także dla osób bez działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł3 423 m² 140,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka pod zabudowę jednorodzinną, w otoczeniu lasu, w spokojnym kameralnym miejscu położona w Staniszowie. Opis nieruchomości -powierzchnia gruntu 3423m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 222 zł52,71 m² 8 313,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania, z rozwiniętą infrastrukturą w pobliżu i wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł154,67 m² 6 303,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom parterowy w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej niedaleko miasta Świdnica. Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej. Segment o powierzchni użytkowej 154,57.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48,86 m² 5 914,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NR oferty: sldoc9180 Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy w Legnicy blisko centrum i galerii Ferio! Szukasz idealnego miejsca na rozwinięcie swojej działalności? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37,93 m² 18 428,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty Jacek Mamiński nr lic. Pfrn 30802 tel.   Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 37,93 m2 położone na wysokim 1. piętrze w budynku z 1960 r. położonym.

Szczegóły ogłoszenia

307 500 zł17,72 m² 17 353,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny | 3x kawalerka każda na osobnej kw Oferta dotyczy zakupu 1 lokalu inwestycyjnego 17,72 m2. Dostępne są 3 sztuki obok siebie - wszystkie wynajęte. Nie ma konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 30 m przy ul. Łokietka w Legnicy. Świetna lokalizacja - w bliskiej odległości od centrum miasta, co zapewnia wygodny dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł49,55 m² 8 274,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność zaprezentować przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,55 m2, położone w Lubinie na osiedlu Ustronie IV, na parterze w czteropiętrowym bloku. Dwustronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 655 477 zł268,23 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 268,23 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Pokój - Pom, gospodarcze -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka inwestycyjna położona w pobliżu nielicznej zabudowy w Górnej części Podgórza, ok, 300 m od głównej ulicy. Działka ma wydane warunki zabudowy pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł140 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

W otoczeniu lasów, cisza i spokój - dom na wsi. Polecam do sprzedaży urokliwy dom w otoczeniu lasów położony w małej wiosce (tylko 14 domów). Dom ma powierzchnię ok. 140 mkw. Na.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł74,01 m² 8 444,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż bardzo ładne , bezczynszowe, dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie z poddaszem gospodarczym, zlokalizowane przy ulicy Żarskiej w Polkowicach. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

110 500 zł1 700 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Twoje miejsce wśród gór i jezior wyjątkowa cena 65 zł/m! tylko W biurze nieruchomości nad nysą! zapraszamy! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje wyjątkową ofertę słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł182 m² 4 340,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Biuro Nieruchomości Premium oferuje Państwu wolnostojący dom położony w wyjątkowym miejscu otoczonym lasem i sadem w miejscowości Niwnice zaledwie kilka minut od Lwówka Śląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł123,20 m² 7 297,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Zapraszamy do sprawdzenia kameralnej inwestycji domów szeregowych i bliźniaków w Jeszkowicach. Nowoczesne domy o podwyższonym standardzie. Prezentowany dom o pow. 123.2 mkw składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament dwu pokojowy w doskonałej lokalizacji Szklarskiej Poręby z widokiem na góry. Nowy budynek z windą, który mieści się przy ul. Słonecznej, blisko wejścia do Parku Narodowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-> Oferta wyłącznie w naszym biurze, nie szukaj dalej <- Szukasz przestronnego mieszkania z miejscem parkingowym dla swojej rodziny? Biuro nieruchomości Select M zaprasza na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł95,50 m² 9 947,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1888

3-pokojowe mieszkanie, 95 m w Centrum Wrocławia Prezentujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w zabytkowej kamienicy w ścisłym Centrum Wrocławia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł150 m² 12 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż dochodowy lokal użytkowy | Piaskowa Góra | 150 m | 1 850 000 zł Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy położony w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Piaskowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

. Świeradów - Zdrój. działki budowlane. pow.800-850m2. widok-panorama gór. otoczenie: góry, lasy, łąki, jeziora. wyjątkowo piękna lokalizacja. kompleks "osiedle Świeradów-Zdrój". Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł90,90 m² 7 139,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:191 m²

Przedstawiam na sprzedaż praktyczny, dwukondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej położony w malowniczej, cichej okolicy Kuklice gm. Kobierzyce. Jest to idealne miejsce dla rodzin i osób.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 500 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jgjp-1453 Do sprzedania działki budowlane położone w Ścięgnach w odległości 1,5km od Karpacza i 12km od Jeleniej Góry. Działki o powierzchni od około 1500m2 do około 4000m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 572 m² 2 862,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 876 m²

Nieruchomość komercyjna z chłodniami położona w Smolcu, gm. kąty Wrocławskie, w pobliżu autostrady A4.Do sprzedaż jest nieruchomość komercyjna obejmująca własność działki gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta tylko u nas, nie szukaj dalej Mamy przyjemność zaprezentować Państwu magazyn o pow. 730m2, położony na działce o pow. 11108m2. Dużą część magazynu zajmują chłodnie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł535 m² 1 850,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

*Oferta na wyłączność - tylko w biurze nd Nieruchomości* *nowa cena* 990 000 zł netto + vat 23% Na sprzedaż budynek restauracyjny połączony z salą bankietową, w pełni wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

563 000 zł33,14 m² 16 988,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania 2 pokoje/ 33m2/ Jagodno ul. Drabika / Mieszkanie z klimatyzacją i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Cena 563 000 zł Miejsce postojowe 45 000 zł Nowoczesne i w.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Bezczynszowe mieszkanie Twój Dom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu doskonałą ofertę sprzedaży nieruchomość o powierzchni 72,9 m2 w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia