dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 160 ogłoszeń

Rynek pierwotny

699 000 zł30,46 m² 22 948,13 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne studio Z potencjałem | 30 M | balkon | stare miasto / szczepin Gotowe do zamieszkania lub pod inwestycję Twoja idealna lokata kapitału we Wrocławiu! Na sprzedaż czeka wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł840 m² 82,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane o pow. 8,4 arów. Nieruchomość położona w Ścinawie Działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczone są symbolem 11 mn - teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 000 zł360 m² 17 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Oferta bez prowizji. Polecamy do sprzedaży komfortową willę w prestiżowej lokalizacji. Zamknięte osiedle tuż przy granicy Wrocławia. Znakomita lokalizacja na monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

575 795 zł104,69 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie dostępne od maja 2026 roku. Klimatyczne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Świdnicy! Mieszkanie na sprzedaż lub do wynajęcia! wymagany najem okazjonalny! Na.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł297,25 m² 15 138,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:992 m²

Zapraszam do zapoznania się z unikatową na rynku ofertą sprzedaży budynku wolnostojącego w zabudowie bliźniaczej (budynek A i budynek B), usytuowanych na zagospodarowanej działce (992.

Szczegóły ogłoszenia

428 162 zł35,98 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Mieszkanie wykończone pod klucz, o powierzchni użytkowej 35,98 m (całkowita: 47,3 m ), położone na 3 piętrze w nowo odrestaurowanym budynku dawnych koszar przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł55 000 m² 63,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność, tylko w Izyda Nieruchomości Dla dewelopera-5,5ha -działka budowlana Do sprzedania działka inwestycyjna! Lokalizacja: działka znajduje w Świebodzicach, okolice hotelu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w zacisznej miejscowości Wojciechów! Prezentuję Państwu na sprzedaż działkę w malowniczej miejscowości Wojciechów! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł202,20 m² 6 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:220 m²

Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 202,20 m , położony w Lubinie na spokojnym i doskonale skomunikowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł76 m² 4 328,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości mdj ,pragnie przedstawić państwu mieszkanie w kamienicy, w malowniczej miejscowości Bolków z widokiem na zamek. Lokal o powierzchni 76m2 , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł48,53 m² 14 630,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

* podpisana umowa przedwstępna * Kajdasza 44 - nowoczesne 2 pokoje z oddzielną kuchnią i widokiem na poranne słońce Na sprzedaż przytulne, estetyczne i nowocześnie urządzone 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł73 m² 13 561,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: dwupoziomowe, przestronne mieszkanie | 73 m | Wrocław Gaj Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73 m , położone na ostatnim, czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł58,86 m² 2 973,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: lokal handlowo-usługowy z najemcą - Bolków, rynek Lokalizacja: rynek, bolków Powierzchnia: 58,86 m Ogrzewanie: miejskie, opłata wliczona w czynsz Status najmu: stabilny,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł117 m² 8 119,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 549 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Kozów obok Złotori z dużą działką i atrakcyjnym widokiem. Nieruchomość położona jest na osiedlu domów jednorodzinnych z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

883 197 zł44,95 m² 16 907,68 zł/m²

 

Piętro:17/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

1 325 835 zł98,21 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na Grabiszynku z dużymi witrynami widocznymi z ulicy. Bez prowizji od Kupującego. Lokal bardzo ustawny, do własnej adaptacji Lokal: biurowy, usługowy handlowo-usługowy Okna na całą.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł84,33 m² 4 980,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Lokal mieszkalny po kapitalnym remoncie położony w Kamienicy na I piętrze o powierzchni 84,33 m2 składający się z 3 Pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, piwnicy, strychu, 2.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł48,90 m² 5 092,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zarezerwowano do 30.04.2026 Do sprzedania 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48,90 m2 przy ulicy Dąbrowskiego w Lubaniu. *** lokal mieszkalny *** słoneczne 3 pokoje w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

261 000 zł2 900 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bartnica | Dolny Śląsk | działka budowlana 2 900 m z wz i mediami Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 900 m położona w miejscowości Bartnica na Dolnym Śląsku.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł1 880 m² 6 382,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 650 m²

Apartamentowiec w Górach Karkonoskich! Szklarska Poręba, a w okolicy Wodospad Kamieńczyka, wodospad Szklarki, krucze Skały, oto atrybuty tej miejscowości. Działka o pow. ponad 0,5ha,.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł66,46 m² 13 541,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szukasz komfortowego mieszkania? Znajduje się ono na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku z 2023 roku z balkonem. Powierzchnia wynosi 66,46 m i obejmuje przestronny salon, kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż lokal handlowo - usługowy, usytuowany w ciągu lokali handlowych przy ul. Hetmańskiej w dzielnicy Podzamcze. Lokal powierzchni 50 m2 posiada: dwie sale sprzedażowych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł151 m² 9 264,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Takiego widoku jeszcze nie widziałeś. Naprawdę zapiera dech w piersiach. To może być Twój prywatny azyl u stóp Śnieżki! Marzysz o miejscu, gdzie każdego ranka budzisz się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł3 797 m² 790,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   działka Z halą magazynową/ blisko wjazdu na aow/ wszystkie media Do kupienia działka o pow. 3080 mkw.: - hala magazynowa (1000 mkw.); -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 310 826 zł95,03 m² 24 316,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Ty wybierasz kiedy rozmawiasz - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Oszczędzasz już na starcie kupując bezpośrednio u dewelopera - 0% prowizji, 0% podatku pcc Na sprzedaż wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł400 m² 9 875 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Marzysz o niesamowitym domu w górach lub inspirującym biznesie ,poznaj ofertę jaka prezentują nieruchomości mały domek' Na sprzedaż Butikowe uroczysko dla dorosłych,za siódma górą ' Leży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjnej pod zabudowę usługową w Sobótce. Lokalizacja: działka zlokalizowana u podnóża malowniczej góry Ślęży jednego z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł4 985 m² 982,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z istniejącym starym poniemieckim budynkiem. Na działce media: prąd, woda, kanalizacja, gaz. Cicha i spokojna okolice pełna zieleni. Dogodne połączenia komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 735 zł76,07 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Duże mieszkanie 4 pokojowe, trójstronne o powierzchni 76,06m2 z narożnym balkonem o pow. 9,17m2 inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

266 409 zł26,91 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł55,85 m² 5 532,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Legnica, dzielnica Tarninów, ulica Lotnicza, 2 pokoje. Umowa na wyłączność. Zapraszam na pierwszy dzień pokazowy. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, położone na II piętrze kamienicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 400 zł37,53 m² 17 010,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament 2 pokojowy o powierzchni 37,53m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Układ powierzchni składa się z salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej w Mściwojowie Na sprzedaż działka o powierzchni 2500 m , usytuowana w miejscowości Mściwojów, w bezpośrednim sąsiedztwie zjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł85 m² 8 223,53 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1947

Home&invest Oddział Wrocław Mieszkanie na sprzedaż ul. Rostafińskiego | 85 m | blisko Rynku Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Rostafińskiego w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 982 zł52,40 m² 14 312,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera Brak podatku pcc Bez prowizji Marzy Ci się mieszkanie nad Odrą? Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe z garderobą mieszkanie o powierzchni 57,32m2. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł118 m² 4 228,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż poniemiecki dom położony w malowniczej miejscowości Grochowice, w gminie Kotla. Nieruchomość usytuowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 854 m² 70,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 18.5 ara , położona w spokojnej miejscowości Nowa Wieś Grodziska w gminie Pielgrzymka. Teren jest równy i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:link do strony ,6879512 Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł50 m² 4 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Tylko u Nas:) Lokal użytkowy w Centrum Żarowa Lokalizacja: lokal przy głównej drodze, duży ciąg pieszych i aut, ładna widoczność witryny wystawowej. Rozkład: sala.

Szczegóły ogłoszenia

128 880 zł1 611 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną znajdującą się w Sątoku (gmina Bierutów). Powierzchnia działki liczy 1611 m2 o wymiarach 45 m x 34 m. Ponadto jest możliwość zakupu.