dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 177 ogłoszeń

299 000 zł1 931 m² 154,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1931 m , położona w wyjątkowej części wsi Damianowo, w pobliżu terenów parkowych. To miejsce dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 937 m² 76,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 1937 mkw położona w bardzo spokojnej okolicy w otoczeniu pól i lasów, z rzadką zabudową jednorodzinną w sąsiedztwie. Dojazd mało uczęszczaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 092 994 zł130,04 m² 16 095 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

5-pokojowy apartament z loggią i tarasem | 3 łazienki | ponad 30-metrowy salon | nowoczesna inwestycja. Opiekun oferty Sebastian Święcicki tel.   Otoczenie nieruchomości Ekskluzywna,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł680 m² 3 088,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   budynek pod inwestycje/nad jeziorem W kunicach oferta dostępna W naszym biurze! Do sprzedania budynek o powierzchni 680 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 194 925 zł53,23 m² 22 448,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralny apartament przy parku szczytnickim | wrocław | rynek pierwotny | luksusowa inwestycja Na sprzedaż wyjątkowy kameralny apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł150 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:138 m²

Stodoła w centrum Mirska w zabudowie szeregowej. Budynek z cegły i kamienia, kryty dachówką ceramiczną. Pomieszczenie wysokie. W planie zagospodarowania jako tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł52,40 m² 14 503,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,4 m , położone na 4. piętrze przy ul. Nyskiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł47,50 m² 5 242,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność - tylko U nas spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszaknie do remontu Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Głuszycy przy ul. Łukasiewicza - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł130 m² 8 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Dom na prawie hektarowej działce w zacisznym miejscu z pięknym widokiem na góry. Otoczony zielenią jednorodzinny poniemiecki budynek składa się z części gospodarczej oraz mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł91,15 m² 10 916,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie - 91,15 m Wrocław, muchobór Wielki ul. Trawowa - Osiedle Morelowe Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 91,15.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł53,08 m² 7 290,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy M. Skłodowskiej-Curie. Mieszkanie o powierzchni 53,08 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł13 520 m² 25,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwóch atrakcyjnych działek położonych w urokliwej miejscowości Nowolesie, w gminie Strzelin. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 €12 373 m² 63,44 €/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:12 373 m²

Kompleks inwestycyjny: 4 działki | 1 kw - hala 1.800 M + BUDYNEK PO MŁYNIE 7.500 M | MPZP AG + MWU ________________________________________ Nieruchomość, która może stać się symbolem całego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 45m2, znajdującą się przy Placu Grunwaldzkim, w świetnie utrzymanej kamienicy z roku 1905. Mieszkanie jest świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 459 m² 99,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko u Nas Lokalizacja : wieś Panków; dogodny dojazd zarówno do Świdnicy (8km), żarowa(7km), jak i Wrocławia(50km). Działka znajduje się na słonecznym wzgórzu- tylko z jednej strony;.

Szczegóły ogłoszenia

236 500 zł815 m² 290,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- bogdaszowice - 9 km od wjazdu na A4 - 20 km od wrocławskiego rynku - - działki budowlane O pow. 800 m2 - 1800 m2 - kontakt tel.   . Oferta dla osób ceniących sobie spokój, ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł15 000 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane Jakubów, woj. dolnośląskie Na sprzedaż 7 działek budowlanych, każda o powierzchni ok. 15 arów, położonych w malowniczej miejscowości Jakubów w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

381 000 zł88,32 m² 4 313,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Do sprzedaży oferujemy Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w niezwykle cichej i zielonej części wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto, przy jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

110 970 zł1 233 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki w samym sercu Doliny Baryczy! Sulów Oferujemy wyjątkowe działki w malowniczym Sułowie, zlokalizowane bezpośrednio przy urokliwej rzeczce Młynówce i zaledwie krok od słynnej.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł48,10 m² 7 588,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do zamiany na mniejsze mieszkanie, z dopłatą (do 40m2-2 pokoje na parterze na os. Fabrycznym w Brzegu Dln), lub do sprzedaży, mieszkanie w bloku mieszkalnym z 1978r. Lokal środkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

175 350 zł1 169 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości komfort oferuje na sprzedaż działkę budowlaną Wierzbna, pow.świdnicki, woj. dolnośląskie. Powierzchnia: 1169 m Cena: 175 350 pln (150 zł/m ) Wymiary: ok. 55 m x 23.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta na wyłączność! tylko W naszym biurze! Nowoczesny dom I Gotowy do wprowadzenia I Urokliwa działka I Blisko Bolesławca Szukasz gotowego do wprowadzenia domu, który oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł65,80 m² 9 498,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

M.S. Wyjątkowe Mieszkanie 65,8 m Gotowe do Zamieszkania, cisza, przestrzeń i Las w Obornikach Śląskich! Mieszkanie zlokalizowane na obrzeżach malowniczych Obornik Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Na sprzedaż dom z ogrodem zlokalizowany przy parku w zielonym Szczawnie - Zdrój. Budynek jednorodzinny, dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 120 m2. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 183 000 zł91,50 m² 12 928,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Opiekun oferty: kacper Walkowicz   Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania przy ul. Trzebnickiej o powierzchni 91,5 m2, położonego na 3 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Nowoczesne mieszkanie w centrum. Mieszkanie o powierzchni która zapewnia wygodę, położone przy ul. Komuny Paryskiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 3. piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność: na sprzedaż ustawna kawalerka zlokalizowana w jednej z najbardziej pożądanych części Wałbrzycha - na Piaskowej Górze w okolicy ul. Makuszyńskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną na I piętrze kamienicy w spokojnej okolicy Jaworzyny Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania ok. 37 m2 składa się salon, kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł52,27 m² 5 548,12 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u Nas! Kama Nieruchomości prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim i ostatnim piętrze kamienicy w poszukiwanej części Cieplic. W skład 52,27m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Trzypokojowa nieruchomość na klimatycznym Ostrowie Tumskim, przy placu Katedralnym. Po generalnym remoncie, dostępna od zaraz. Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn   .

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Nowy kompleks działek w zielonych Pisarzowicach koło Kamiennej Góry! Otoczenie nieruchomości: pisarzowice to wieś w gminie Kamienna Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł37,70 m² 8 355,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż - mieszkanie po kapitalnym remoncie wykończone pod klucz Jelenia Góra, mała Poczta Oferujemy Państwu atrakcyjny lokal mieszkalny o powierzchni 37,7 m , położony na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł6 800 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:67 478 m²

Do sprzedaży Zespół Pałacowo-Parkowy wraz z zabudowaniami folwarku położone na skaraju miejscowości Wąsosz, powiat Górowski. Łączna powierzchnia zabudowań to 6800m2, z czego: 1180m2.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł43 m² 4 883,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie dwupokojowe W rynku W strzegomiu, C.O. Własne dla budynku. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie biura nieruchomości Possessio, ul. Witosa 9a,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł75 m² 3 466,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na trzecim piętrze kamienicy w dzielnicy Nowe Miasto. Układ mieszkania: - 2 pokoje - oddzielna kuchnia (w.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowy lokal w spokojnej okolicy Na sprzedaż komfortowy i w pełni wyposażony apartament położony w spokojnej części Szklarskiej Poręby, przy ulicy Hofmana - miejscu, które pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Projekt dolina park resort jest to kolejna inwestycja miejscowej spółki zlokalizowana jest w najbardziej kameralnej i widokowej części miasta z bajecznym widokiem na panoramę Karkonoszy.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł37,50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko w Po Prostu Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z balkonem na osiedlu dewelopera Robyg przy ul. Drabika na wrocławskim Jagodnie. Nowy budynek z 2023 roku, boczna ulica.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł4 784 m² 564,17 zł/m²