dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 151 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 151 ogłoszeń

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom z dużym tarasem i ogrodem - cisza, prywatność, blisko do Wrocławia Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje wyjątkową ofertę - przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 230.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie z 2 osobnymi wejściami jak do domu jednorodzinnego powierzchnia użytkowa mieszkania około 35m ,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł37 800 m² 9,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki rolne o powierzchni łącznej 3,78ha znajdujące się we wsi Słupice, gmina Łagiewniki, powiat Dzierżoniowski. Działki rolne - stale uprawiane. Działka 498 - 2,43ha - iiia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:43 935 m²

Doskonały obiekt dla inwestora! nie znajdziesz innego W okolicy - zabudowana działka gruntu O pow. 7424 M2 - budynek mieszkalny O powierzchni 592,85 M2 - 3 budynki gospodarcze - dach.

Szczegóły ogłoszenia

188 500 zł1 396 m² 135,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki przy trasie Podgórzyn-Sosnówka! Na sprzedaż działka pod budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 1396 m2. Działka posiada wydane aktualne wz - Maksymalna wysokość zabudowy do 9m -.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 800 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Grzymalin, w gminie Miłkowice, powiat legnicki. Działka nr 534 o powierzchni 1800 m objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

674 300 zł6 130 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Grunt położony wzdłuż drogi krajowej numer 94, z dostępnymi mediami ( woda, prąd). Teren podlegający mpzp, wykonane badania gruntu oraz warunki przyłączeniowe na przedmiotowym terenie. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

1 192 000 zł80 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowy 4-pokojowy apartament ul. Dmowskiego, wrocław Prestiżowa inwestycja Amsterdam | Cena do negocjacji! Na sprzedaż przestronny, dwustronny apartament o powierzchni ok. 80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł74,94 m² 8 273,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowy apartament, w którym Twoja rodzina naprawdę poczuje się jak w domu Wyobraź sobie poranek. Dzieci szykują się do szkoły, w salonie pachnie kawa, a przez balkonowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł47,90 m² 6 680,58 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Odkryj wyjątkową okazję na osiedlu Staszica w Lubinie idealne mieszkanie dla pary lub rodziny, które spełni Twoje oczekiwania! Ta atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 47,9 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł26,70 m² 13 108,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje dochodowego mieszkania. Lokal znajduje sie na wysokim parterze bloku, na osiedlu Zabobrze I. Powierzchnia mieszkalna wynosi 26,7m2 a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 680,40 m² 1 785,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt produkcyjno-magazynowy położony w Leszczynie, kłodzku tuż przy drodze krajowej nr S-8. W sąsiedztwie centrum Galerii Twarda, zakładów produkcyjnych, magazynów i w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna w sercu rozwijających się Cieplic - idealna lokalizacja pod Twój biznes! Na sprzedaż atrakcyjna działka 23/12 o powierzchni 1550 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 193 zł32,01 m² 12 096 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Liviny to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w Iwinach miejscowości graniczącej bezpośrednio z Wrocławiem od strony południowej. Projekt został przygotowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 979 zł31,11 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł50 m² 2 780 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratowych, położone w spokojnej miejscowości Krzeszów, w powiecie kamiennogórskim. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane w Wiszni Małej (gmina Wisznia Mała) Lokalizacja: atrakcyjnie położone działki budowlane w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Wisznia Mała.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł139 m² 10 719,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament, który łączy w sobie nowoczesną architekturę, luksusowe wykończenie oraz przestrzeń zapewniającą komfort codziennego życia. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł1 014 m² 5 917,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 913 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży obiektu hotelowo usługowego wraz z myjnią samoobsługową. Obiekt z 2012 roku, w chwili obecnej podzielony jest na cztery samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2M premium |sikorskiego| balkon/klima! Na sprzedaż wyjątkowy apartament 2-pokojowy o wysokim standardzie, położony w nowoczesnej inwestycji Quorum (2024 r.) przy ul. Sikorskiego we.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł45,53 m² 5 139,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 45,53 m , położonego w Świętoszowie gm. Osiecznica.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł100,80 m² 5 257,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu piękne mieszkanie, położone na 1 piętrze w kamienicy przy ul. Wolności - blisko centrum. Budynek zadbany - klatka schodowa i dach po.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł136,82 m² 8 697,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

Dom szeregowy - 3 sypialnie + pokój biurowy + salon - Osiedle Leśne, nowy Smolec Świetna lokalizacja - cicha i spokojna okolica Przedstawiam na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1250 m , położona w cichej i spokojnej okolicy, 4 km od Środy Śląskiej, z szybkim wjazdem na drogę krajową 94. Działka zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 500 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Jugowa 5km od nowo-powstałego amazona w Dobromierzu. Dojazd do działki drogą asfaltową, kształt prostokąt. Intensje możliwość podzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł132,48 m² 2 181,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Krajanów 1 - mieszkanie z duszą, przestrzenią i wielkim potencjałem! Szukasz czegoś więcej niż tylko czterech ścian? To wyjątkowa nieruchomość z historią i charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania z klimatem, które łączy przestrzeń kamienicy z niskimi kosztami utrzymania? Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę na wyłączność: w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł4 288 m² 279,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 4288 m - Owsianka pod Wrocławiem Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do stolicy Dolnego Śląska? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

760 312 zł58,49 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,49 m , zlokalizowane przy ul. Obornickiej we Wrocławiu, na 7 piętrze w budynku z windą (10 pięter). Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł80,30 m² 10 946,45 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, w pełni rozkładowego, dwustronnego mieszkania zlokalizowanego na popularnym osiedlu Różanka przy ul. Bezpiecznej. Powierzchnia: 80,3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł125 m² 5 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

NA sprzedaż Kameralne osiedle w otoczeniu natury, tylko 5 minut od Oleśnicy Z dumą prezentujemy nową inwestycję zespół czterech nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej, położonych.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł125,46 m² 11 158,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Obcokrajowiec może kupić tą nieruchomość bez zezwolenia mswia. For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Telegram Na sprzedaż funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł180 m² 3 883 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel.:   *Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości *Cena podlega negocjacji Podstawowe informacje: Dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej ok. 100 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 476 000 zł249 m² 9 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:612 m²

Dom premium z widokiem na Śnieżkę | Karpacz | Po generalnym remoncie To tutaj przyjeżdżają turyści z całej Polski, aby choć przez chwilę móc spojrzeć na szczyt Śnieżki. Ty możesz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Witam chciałabym Państwu zaprezentować działkę w miejscowości Bieganów w gminie Nowa Ruda. Działka ma kształt prostokątny. Powierzchnia całkowita tej działki wynosi 2 100m2. Jest wydana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wspaniała lokalizacja. Wrocław Stare Miasto. 10 minut spacerkiem do Rynku. Zaciszne położenie. Mieszkanie Spółdzielczo-własnościowe z księgą wieczystą bez obciążeń. zlokalizowane na IIi.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł190 m² 5 257,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 168 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż w Kalinowicach Górnych. Szukasz oazy spokoju wśród zieleni, z dala od miejskiego zgiełku? Ten dom może być strzałem w dziesiątkę! Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł29 m² 7 206,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Kategoria: mieszkania Lokalizacja: legnica, ul. Młynarska Pokoje: 1 Powierzchnia: 29 m2 Piętro: II, winda największe zalety! Świetna lokalizacja Kawalerka z osobną kuchnią Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł209 m² 3 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość z bardzo dużym potencjałem położona na terenie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego składająca się z budynku mieszkalnego z początku ubiegłego wieku,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł4 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości myhome prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną zlokalizowaną w Siedlęcinie, zaledwie 5 minut od.