dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 174 ogłoszenia

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Panorama ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż ciepłe, środkowe i słoneczne mieszkanie dwupokojowe w Jeleniej Górze przy ulicy Różyckiego. Powierzchnia: 37,4m.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł876 m² 410,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłączna oferta biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie!   Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

549 800 zł56,50 m² 9 730,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, klimatyzacja w każdym pokoju i miejsce postojowe Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i od razu mieszkać bez remontu, bez doposażania.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł68,60 m² 6 690,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe położone w ścisłym centrum miasta. To idealna propozycja dla osób poszukujących gotowego do zamieszkania lokalu, łączącego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł240 m² 5 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:818 m²

Piękny i przestronny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 240 m (wraz z garażem i kotłownią), położony na działce o powierzchni 818 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł45,31 m² 4 855,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,31 m , usytuowane na drugim piętrze zadbanego budynku po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł88,70 m² 6 189,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Biuro nieruchomości Nest Home Group oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 88,7 m z zagospodarowanym ogrodem. To propozycja dla osób, które cenią spokój, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z balkonem od południa | możliwość wydzielenia 2 pokoi | Na sprzedaż wygodne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,08 m , położone na 4 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł42,30 m² 6 028,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w spokojnej, bezpiecznej okolicy, gdzie budynkiem zarządza rzetelna spółdzielnia? Ta oferta przy ul. Sportowej to idealny wybór dla osób ceniących wygodne drugie piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł48,95 m² 12 972,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Słoneczne 2 pokoje z balkonem + komórka - Maślice, blisko rekreacji i N-Parku nieruchomość Na sprzedaż praktyczne mieszkanie we Wrocławiu przy ul. Koziej 37a - 2 niezależne, jasne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł97,70 m² 11 668,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w podwrocławskich Wilczycach o powierzchni 97,7 m2, zaledwie 400m od granicy Wrocławia. Dom dwupoziomowy z użytkowym poddaszem, ogrodem (60m2),.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł51,94 m² 5 102,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Żarowa. Na powierzchnię mieszkania ok. 52 m2 składa się: - na pierwszym poziomie: kuchnia otwarta na przedpokój, salon oraz łazienka z wc. - na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, komfortowe mieszkanie W centrum gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w samym centrum miasta, na pierwszym piętrze. Lokal po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyłączność! Zakup z naszym biurem! Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Boguszowie-Gorcach na I piętrze. Nieruchomość położona w malowniczej okolicy otoczonej górami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł66 m² 11 196,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ok./Ołtaszyn/3pok/ogród/miejsce/postojowe/taras Prezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66 m2 z trzema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

ul. Drabika okolice Nowoczesne, w wysokim standardzie dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,50 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2023 roku z windą z poziomu zero. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 394 000 zł223 m² 6 251,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Opis: nowoczesny dom przy Wiśle Wysoki standard i natura na wyciągnięcie ręki Szukasz przestrzeni, spokoju i nowoczesnego designu? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł52 m² 5 096,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: centrum miasta, w okolicy budynki wielorodzinne, sklepy, przystanek autobusowy, stacja pkp. Zadbana kamienica- wymieniony dach, ocieplenie styropianem, przy budynku miejsca parkingowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł679 m² 662,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Oferta na wyłączność! Do sprzedania nieruchomość zabudowana gruntowa w miejscowości Jaroszów w bezpośrednim dostępem do drogi krajowej 5 na trasie Strzegom- wrocław - Jelenia Góra. Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł166,50 m² 5 525,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Na sprzedaż - ostatni dom W inwestycji "osiedle portowe"! Dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczej miejscowości Uraz, położonej bezpośrednio przy zakolu Odry, oddalonej jedynie 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł39,88 m² 21 790,37 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Cybulskiego 20 to odrestaurowana, przedwojenna kamienica w ścisłym centrum miasta, stworzona z myślą o osobach, które cenią lokalizację, detal i ponadczasowy styl. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł68,55 m² 6 695,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Kategoria: mieszkania Legnica Lokalizacja: legnica, okolice centrum Pokoje: 3 Powierzchnia użytkowa: 68,55 m 2 Piętro: III piętro największe zalety! Mieszkanie o wysokim standardzie po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-21

734 000 zł54,35 m² 13 505,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję komfortowe mieszkanie, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych ilokalizacji - Krzykach. To idealne miejsce dla osób ceniących nowoczesną architekturę i wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

897 000 zł132,01 m² 6 794,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Ok./Oleśnica/bliźniak/5pok./garaż/ogród/2026/top Prezentujemy Państwu unikalną inwestycję tuż przy Oleśnicy. Przedstawiamy 16 wyjątkowych domów w zabudowie bliźniaczej, które zostały.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł112 m² 9 276,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

112 M/ II poziomy / balkon / 2 naziemne miejsca postojowe / 2019 / ok.UL. Buforowej Oferta zarówno dla rodziny ,jak i dla inwestora. Do sprzedaży bardzo ładne, przestronne mieszkanie, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł87,40 m² 7 780,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowoczesny lokal w Wojnowicach gm. Czernica promocja na pierwszy lokal - 680 000 pln Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 94,98 m oraz powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł87,40 m² 7 780,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny lokal w Wojnowicach gm. Czernica Cena promocyjna - 680 000 pln Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 94,98 m oraz powierzchni użytkowej 87,38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł58,80 m² 14 098,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

58,8 M / 3 pokoje / balkon / klimatyzacja / winda / 2017 / osiedle DI trevi Do sprzedaży bardzo ładne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie, położone na czwartym piętrze 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł132,10 m² 5 677,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie na wyłączność piękne mieszkanie w Jeleniej Górze w spokojnej dzielnicy miasta jaką jest Maciejowa. Mieszkanie z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 368 000 zł240 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący, niepodpiwniczony o pow. 240 m2, działka ogrodzona 1365 m2. Rok budowy 2020, 5 pokoi, salon z aneksem, 2 łazienki, pomieszczenie gospodarcze. Dom w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulna kawalerka po remoncie | Podzamcze | 1 piętro | Idealna na start lub inwestycję Na sprzedaż ciepłe, słoneczne i funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł41,69 m² 19 668,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe, 41,69 m , balkon, kurkowa, widok na odrę Na sprzedaż nowoczesne, stylowo wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,96 m2, położone na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł100,01 m² 6 789,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/tarasx2/dom/ogród/parking/hit/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł98 m² 8 663,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

Oferta 0 % prowizji od kupującego! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w samej Świdnicy! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się cześć dzienna: duży otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 213 m²

Polecamy do sprzedania dom po remoncie. Na parterze salon z kuchnią, łazienka z wanną, holl, garaż w budynku. Piętro oferuje 3 sypialnie , łazienkę. Nad piętrem domu strych w razie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł113,94 m² 10 444,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Nowoczesny dom szeregowy w Iwinach gotowy do odbioru, z ogródkiem i garażem, tuż przy granicy z Jagodnem. Opiekun oferty: izabela Wójcik 602 10 602 Na sprzedaż przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł44,50 m² 16 606,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,5 m , położone na Śródmieściu, przy ul. Jaracza w pobliżu Mostów Warszawskich. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł64 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedaży oferuję dom jednorodzinny o powierzchni 64 m , położony na działce o powierzchni 250 m w miejscowości Malczyce. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

96 900 zł1 140 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy Państwu 13 działek budowlanych w powiecie lubińskim w miejscowości Niemstów. Każda z działek w kwocie od 80 zł za m2 do 85 zł za m2, w zależności od.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł47 m² 13 595,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

47 M , 2 pokoje, balkon, klimatyzacja, winda , komórka lokatorska, księże małe Na sprzedaż ładne, 2 -pokojowe mieszkanie, położone na czwartym, ostatnim piętrze budynku przy ul. Opolskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł42,08 m² 13 284,22 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

42 M, 2 pokoje, osobna kuchnia, klimatyzacja,balkon, piwnica, ok. Sky tower Do sprzedaży ładne , 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na pierwszym piętrze 11-piętrowego budynku przy ul.