dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 177 ogłoszeń

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie- ul. Zatorska. Lokalizacja: mieszkanie położone jest na 1 piętrze niskiego 3 piętrowego budynku zlokalizowanego na Psim Polu. Osiedle mieści się 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 999 zł109 m² 9 174,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Podana cena jest ceną netto - doliczyć do niej należy 23% vat. Lokal użytkowy z antresolą w zakończonej inwestycji, z witrynami wychodzącymi na malowniczy Park Mieszczański,.

Szczegóły ogłoszenia

94 320 zł1 179 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży uzbrojone działki budowlane w Okmianach. Łącznie w sprzedaży pozostało 24 działki z 43 działek o różnych powierzchniach od 10 do 18.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł1 000 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:80 000 m²

Na sprzedaż przestronny, stylowy dom/pensjonat o charakterze willowym, położony w spokojnej i malowniczej okolicy, otoczonej zielenią z działką 8 ha. Budynek posiada cztery.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł42 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2. Nieruchomość składa się z: - salonu - sypialni - kuchni - łazienki - przedpokoju. Wszystkie instalacje zostały wymienione, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:898 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (dwa segmenty) położone w spokojnej okolicy w Wieruszowie. Domy o powierzchni całkowitej 152,11m2, użytkowej 135,45 na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66,05 m² 9 068,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

#Oława, karola Miarki centrum miasta 66 m dwupoziomowe z ogródkiem kamienica -> Szukasz nietuzinkowego mieszkania w ścisłym centrum Oławy? -> Lubisz kamienice, ale zależy Ci na własnym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł63,97 m² 3 892,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży nieruchomość zlokalizowana w Legnicy przy ul. Drukarskiej. Położona na parterze w zadbanej kamienicy. W jej skład wchodzą: - 3 pokoje - kuchnia - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł102 m² 1 078,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż dwa pawilony gastronomiczne na Zabobrzu przy ulicy Wiłkomirskiego Przedmiotem sprzedaży są nakłady położone na gruncie miasta Jelenia Góra (działka nr 1/56) o powierzchni 102.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł112,14 m² 5 609 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam Państwu na sprzedaż dostępne od zaraz nowe lokale mieszkalne z ogródkiem i przynależnym miejscem parkingowym, zlokalizowane w Sokołowicach w bliskim sąsiedztwie lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 125 zł42,35 m² 12 636 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł260 m² 4 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w atrakcyjnym miejscu w Żarowie. Powierzchnia użytkowa domu 240m2 + garaż w sumie 260m2 usytuowany na dużej działce o powierzchni 1150m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł44,20 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,2 m , położone na IV piętrze czteropiętrowego budynku wielorodzinnego w centrum Legnicy, przy ul. Piekarskiej. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł51,11 m² 8 315,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży spółdzieklcze własnościowe prawo do lokalu na osiedlu Zabobrze III , przy ul. Kiepury. Mieszkanie w bloku na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł42,08 m² 5 774,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

CO sprzedajemy? Dwupokojowe, dwustronne mieszkanie położone na trzecim piętrze 4-piętrowego bloku. Mieszkanie z funkcjonalnym układem pokoi oraz balkonem. Gdzie znajduje się mieszkanie? Na ulicy:.

Szczegóły ogłoszenia

893 000 zł77,91 m² 11 461,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zielony azyl w sercu Kleciny - 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na Park Migdałowy, ul. Cukrowa Przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m położone bezpośrednio przy Parku Migdałowym,.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 000 zł1 684 m² 3 919,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek wolnostojący mieszkalno-usługowy! Duży potencjał inwestycyjny! Projekt budowlany na 25 lokali mieszkalnych z prawomocnym pozwoleniem na budowę. Na sprzedaż budynek.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł76,79 m² 3 255,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż - Jelenia Góra, ul. Cieplicka Na sprzedaż oferuję mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone na parterze kamienicy z lat 20. XX wieku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:636 m²

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący z garażem w bryle budynku, położnym w dzielnicy Konradów. Dom o powierzchni całkowitej około 180 m2 , z tego użytkowej około 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł63,20 m² 14 066,46 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Opiekun Oferty Magdalena Rakowiecka tel.   Mieszkanie na ostatnim piętrze z tarasem 21m2 , pięknym widokiem, wybudowane w 2012r. Wysokie pomieszczenia 3,2 m w całym mieszkaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł49,27 m² 11 160,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż niezwykle klimatyczne mieszkanie w historycznej części serca Wrocławia - Śródmieścia. Ołbin jest jednym z najstarszych osiedli we Wrocławiu i stanowi cenną pamiątkę.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł90 m² 8 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90,60 m2 w stanie deweloperskim, wyposażony w nowoczesne rozwiązania: pompę ciepła, ogrzewanie podłogowe oraz rekuperację. Działka: 250.

Szczegóły ogłoszenia

146 190 zł1 329 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedania działkę budowlane w miejscowości Wierzbna na Osiedlu Zielone Wzgórze. Słoneczne / widoki na Ślężę Powierzchnie działek: - 1329m2 - 146 190 tys zł 2121m2 - 233 310 tys.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł5 110 m² 69,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 5110 m (0,5110 ha) położona w miejscowości Obora, zaledwie 5 km od centrum Lubina. Lokalizacja: działka znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł31,50 m² 4 761,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy na wynajem ul. Wrocławska, legnica Polecamy do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy, położony przy jednej z głównych arterii Legnicy ul. Wrocławskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 000 zł2 200 m² 6 136,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:120 000 m²

Pałac -hotel+12,06 ha parku z widokiem na szczyty górskie Karkonosze -zatopiony w zieleni Szanowni Państwo , Zapraszam do zapoznania się z opisem wyjątkowej nieruchomości na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł133,60 m² 2 694,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo atrakcyjny, stylowy przestronny lokal mieszkalny usytuowany na 3-piętrze w 3-piętrowej kamienicy w Śródmieściu. Nieruchomość składa się z : czterech oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 15,63 ar, która znajduję się w Chwałowicach (gmina Jelcz-Laskowice, powiat Oławski) Informacje o działce: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł182 m² 8 681 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Dom położony w otoczeniu zieleni i lasu - idealny dla osób ceniących sobie komfort oraz życie zgodnie z naturą! Istnieje możliwość zakupu większej powierzchni działki! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta apartamentu w Lake hill, jednej z najbardziej prestiżowych Inwestycji w Karkonoszach! Planujesz zakup inwestycyjny? Chcesz mieć gwarancję szybkiego zwrotu inwestycji? nie zwlekaj,.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł110,26 m² 6 974,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Witam serdecznie w ofercie sprzedaży segment domu na osiedlu Polne w Lubinie przy ul. Akacjowej na cichym i spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Mieszkanie idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł26 161 m² 99,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujemy do sprzedania nieruchomość zlokalizowaną w Piechowicach składającą się z dwóch działek o łącznej powierzchni 26161m2. Działki objęte mpzp, oznaczone jako U,dg.7.

Szczegóły ogłoszenia

424 900 zł24 m² 17 704,17 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 24m2, po generalnym remoncie- wszystkie meble i sprzęty nowe. W pełni wyposażone (klimatyzacja, zmywarka, tv, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł22 800 m² 28,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wawrzyszów - Gmina Wiązów - Powiat Strzeliński. Grunt z wydanymi warunkami zabudowy: budynek mieszkalny jednorodzinny, gospodarczy i inwentarski (np. stadnina koni). Pow. działki: 2,28 ha.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Maciej Pepłowski sdp Nieruchomości tel.   Na sprzedaż niezwykle malowniczo położona działka o powierzchni 1,8 ha, zlokalizowana w miejscowości Sobótka, na granicy Ślężańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1600 m2 położona w miejscowości Nowy Śleszów , gmina Żórawina, powiat wrocławski. Media w odległości ok. 45m od działki: prąd, woda. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 198 980 zł61,50 m² 19 495,61 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupak premium pod klucz | Kępa Mieszczańska | 2 x 2 pokoje | Gotowy produkt inwestycyjny Na sprzedaż dwupak inwestycyjny dwa niezależne, 2-pokojowe mieszkania o łącznej powierzchni 61,5.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł300 m² 15 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 902 m²

Smolec - rezydencja z basenem Polecam do sprzedaży dom o charakterze rezydencji. Dom wolnostojący o powierzchni 300m2 położony na działce o powierzchni 2902 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł60,60 m² 8 894,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne M2 + kawalerka+ garaż + ogród (ok. 200m2) Poszukujesz dla siebie mieszkania z ogrodem i garażem? A może masz w domu nastolatka, który również szuka swojej przestrzeni? Mam.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł140 m² 5 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:545 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący po kapitalnym remoncie, nowogrodziec,ul. Kusocińskiego. Wgn Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu po generalnym remoncie, zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł58,59 m² 4 694 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu wygodne mieszkanie w centrum Węglińca. Mieszkanie o powierzchni 58,59 m2, usytuowane na II piętrze. Do dyspozycji Nabywcy: * Nowoczesna bardzo słoneczna powierzchnia salonu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij