dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 174 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1000 m | pełne media | mpzp | Dobroszyce, ul. Lawendowa Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 1000 m (25 x 40 m), położona w rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł4 821 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedaży działkę położoną w malowniczej miejscowości Niwa (gmina Szczytna, powiat kłodzki). Lokalizacja łączy spokój natury z dogodnym dojazdem i rozwojowym.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł130 m² 5 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:41 m²

Wyłącznie w naszym biurze. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 122 m2, posadowiony na zagospodarowanej działce o powierzchni 0,40 ha, na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł56 m² 6 410,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe w stylowej kamienicy z ogródkiem- gotowe do zamieszkania Lokalizacja : Osiedle Zarzecze, dogodna lokalizacja, dla wszystkich szukających oazy spokoju, ale zarazem blisko.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł34,33 m² 12 729,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: maciej Mituś tel.   Kawalerka Idealna dla singla lub pary, którzy docenią bliskość przyrody i spokój. Kameralne osiedle oddane do użytku w 2023 r. zlokalizowane obok.

Szczegóły ogłoszenia

1 162 000 zł83 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany przy ul. Kaszubskiej w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej części Wrocławia. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł96 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

do sprzedania 1/2 domu o pow. 96 m2, składająca się z dwóch kondygnacji; na parterze znajduje się duży pokój, kuchnia, łazienka (po remoncie); na piętrze znajdują się dwa duże pokoje;.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł44 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż parter, 2 pokoje, ogródek, biały Kamień Wałbrzych Biuro Obrotu Nieruchomościami Marek Kowalski prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł320 m² 6 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:370 m²

Obszerny, dwulokalowy dom szeregowy, idealny dla rodzin lub inwestorów szukających przestrzeni i funkcjonalności. Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji mieszkalnych, każda.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 176 m² 169,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka inwestycyjna w sercu Karkonoszy - z gotowym projektem apartamentowca! Szukasz inwestycji w jednym z najpopularniejszych regionów turystycznych Polski? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł121 m² 4 537,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Nieruchomość lokalowa, w której skład wchodzą dwa mieszkania: 3 oraz 1 pokojowe, a także garaż część piwnicy o łącznej powierzchni 121,1 m kw i fragment ogrodu. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

214 900 zł53,20 m² 4 039,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W kamienicy po remoncie W dzielnicy stary zdrój W ok. UL. Żeromskiego. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,20m2 i całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 501 m² 213,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** oferta dostępna tylko W naszym biurze nie szukaj dalej *** Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1501 m2 zlokalizowaną na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Panorama ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż ciepłe, środkowe i słoneczne mieszkanie dwupokojowe w Jeleniej Górze blisko ryneczku "zabobrze". Powierzchnia: 37,4m.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł6 811 m² 262,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: gmina Długołęka - Piecowice opis: oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o łącznej powierzchni 6811 mkw. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wambierzyce - działka na sprzedaż Oferujemy Państwu działkę na sprzedaż w urokliwej miejscowości Wambierzyce- wieś w Polsce, położona w województwie dolnośląskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł42,90 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie gruntownie odnowione , za jedyne 330 000 zł. Znajduje się w kamienicy (po termomodernizacji!), na ulicy Traugutta: z jednej strony na uboczu (cicha lokalizacja) a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł222 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Na sprzedaż piękny, duży dom w zielonej i zacisznej okolicy. Nieruchomość mieści się w cichej części Pasikurowic położonych 8 km od Wrocławia. Świetnie skomunikowana dzięki.