dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 160 ogłoszeń

169 000 zł57 m² 2 964,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, położone w spokojnej i zielonej miejscowości Podgórzyn. Lokal znajduje się na parterze budynku, co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

752 625 zł55,75 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, łączącej szybki dojazd do serca miasta z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł52,46 m² 8 863,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż jasne, narożne mieszkanie o powierzchni 52,46 m , położone w Głogowie na osiedlu Kopernik przy ul. Saturna,.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł40,44 m² 20 029,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż luksusowy, klimatyzowany 2 pokojowy apartament z zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę Karkonoszy. Lokalizacja: apartament położony w Szklarskiej Porębie.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł53 m² 12 735,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej, z jednostronnym układem i dużym balkonem, usytuowane w nowoczesnym budynku z 2009 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł213,33 m² 6 046,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 m²

Budynek mieszkalno-usługowy w zabudowie szeregowej, podpiwniczony, piętrowy z poddaszem nieużytkowym, wykonany w technologii tradycyjnej ze stropami między piętrowymi drewnianymi, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł123 m² 3 211,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Rakowska prezentuje Państwu połowę tj. 123m2 urokliwej, w włoskim stylu, bezczynszowej kamienicy położonej w samym sercu Wlenia woj. dolnośląskie. Jeśli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 400 m² 167,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Stanowicach o powierzchni 1400m2. Działka znajduję się wśród zabudowań, ma dostęp do drogi asfaltowej. Przyłącze wodne i kanalizacyjne jest.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł1 500 m² 94,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka budowlana o powierzchni 15 a, zlokalizowana w Niemstowie. Grunt o regularnym kształcie, z dojazdem bezpośrednio drogą asfaltową. Media tj. woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł180 m² 3 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Foxhouse oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Bolesławcu na Osiedlu Kwiatowym ulica Świerkowa. Dom jednorodzinny, wzniesiony na początku lat '90,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł114 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Nowe osiedle W świetnej lokalizacji! Szukasz domu w cichej okolicy blisko miasta? Etap IV inwestycji 'przyjazne Dobrzykowice' to kameralna inwestycja składająca się z 26 domów.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł69 m² 3 608,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż duże przestronne i jasne mieszkanie z widokiem na Park Sobieskiego. Ogrzewanie centralne, gazowe. Podłogi w pokojach dębowy parkiet. Pokoje połączone stylowymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 2-pokojowe własnościowego o powierzchni 44,32 m , położonego w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł108 m² 8 879,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:765 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o przestronnej powierzchni - 108 m2! Położony w malowniczej wsi Szczepanów, otoczony lasami i jeziorami, stanowi idealne miejsce dla osób ceniących harmonię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 999 zł53,15 m² 13 715,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz miejsca, które stanie się Twoim domem? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią funkcjonalność, komfort i spokój - zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł206,10 m² 8 005,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 381 m²

Dom wolnostojący na obrzeżach Wrocławia Wrocław, widawa, ul. Fryzjerska Oferujemy Państwu dom wolnostojący o łącznej powierzchni 206,1 m . Dom piętrowy z działką o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł64,30 m² 7 076,21 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wykończone 3 pokojowe mieszkanie w Lubinie, oś. Przylesie, ul. Krucza na 6 piętrze w bloku 10 piętrowym windą. Mieszkanie o powierzchni 63,5m2 + balkon + piwnica + komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł43 m² 5 811,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 43m. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, jasna kuchnia, łazienka z wc i przedpokój. Mieszkanie znajduje sie na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł110 m² 2 272,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferuje do sprzedaży budynek wolnostojący pod wynajem posadowiony na działce w mpzp oznaczonej symbolem U- przeznaczenie zabudowa usługowa, mieszkania w budynkach o przeznaczeniu innym niż.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł77 m² 5 129,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania z ogródkiem, położonego w okolicach parku na wałbrzyskim Śródmieściu. Mieszkanie obejmuje całe pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł200 m² 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 789 m²

Dom wolnostojący, lasowice, gmina ruja, duża działka, sprzedaż wgn Nieruchomości prezentuje na sprzedaż, wolnostojący dom z zabudowaniami gospodarczymi położony na dużej niemal 38 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł18 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na Włączność! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przestronny garaż murowany o powierzchni 18 m , usytuowany w komfortowej zabudowie szeregowej przy ulicy Matejki w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 980 m²

Na sprzedaż dom wraz z działkami budowlanymi w miejscowości Chwalibożyce pod Oławą. Dom poniemiecki z początku XX wieku wraz z zabudowaniami gospodarczymi. Dom ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł108,81 m² 9 171,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Do sprzedaży wspaniałe, duże i przestronne mieszkanie 4 pokojowe położone na pierwszym piętrze budynku w bardzo atrakcyjnej części miasta Jawora. Mieszkanie bez żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

428 100 zł28,54 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Lake Hill Sosnówka - kondoapartament z aktywną umową operatorską Gotowa inwestycja w systemie condo | widok na Karkonosze i Zalew Sosnówka Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

263 000 zł1 100 m² 239,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Nieruchomości Dudek prezentują Państwu działkę budowlaną w Wojcieszycach z pięknym widokiem na góry. Powierzchnia wynosi 1100m2.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł57,50 m² 4 852,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje 57,5 m 2 - całkowicie bezczyszowe Mieszkanie położone na pierwszym piętrze 2-piętrowej kamienicy zlokalizowanej w centralnej części Księginic - sprzedawane wraz z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł833 m² 996,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzech działek budowlanych położonych w zielonej i spokojnej części Wrocławia pośród zabudowy jednorodzinnej na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 997 806 zł129,06 m² 15 479,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bez prowizji biura Polecam gotowy narożny lokal usługowy zlokalizowany we Wrocławiu w dzielnicy Stare Miasto. Lokal usytuowany jest na parterze, w budynku apartamentowym. Idealnie nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł91,14 m² 2 194,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż: mieszkanie w Jugowie Idealna lokalizacja. Na sprzedaż duże i przestrzenne mieszkanie do remontu w Jugowie, na ulicy Głównej o powierzchni całkowitej 91 m2.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł1 300 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dwie działki gruntu, które znajdują się w miejscowości Parzyce, gmina Nowogrodziec. W pobliżu działek znajduje się zabudowa jednorodzinna otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł100 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż luksusowy apartament w samym sercu Wrocławia Rynek, 100 m , 5 pokoi, balkon. Wyjątkowa oferta dla osób ceniących prestiż, przestrzeń i najwyższy standard życia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 365 zł65,85 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż nr oferty sldoc8945 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 65,85 m2 ilość pokoi: 4 piętro: i Komórka lokatorska- 7500 zł Przedstawiamy Państwu nową inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł300 m² 3 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:783 m²

Budynek mieszkalny w Świeradowie Zdroju Przedstawiam Państwu ofertę nieruchomości położonej u podnóża Stogu Izerskiego. Stąd to tylko 950m do nowej wieży widokowej Sky Walk, 2,5 km do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana o powierzchni 29 arów położona w Witoszowie Dolnym! Działka posiada dojazd drogą gminną. Działka w niedalekim czasie będzie uzbrojona w wodę, kanalizację.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł4 000 m² 242,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania działka inwestycyjna położona w obrębie miasta głogowa. Powierzchnia 3989 m2, regularny kształt, pełne uzbrojenie przy granicy działki. W mpzp działka oznaczona symbolem:.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł9 913 m² 499,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jedyna w swoim rodzaju nieruchomość z niezwykłą panoramą Karkonoszy i Zalewu Sosnówka Ta wyjątkowa działka położona jest na rozległym tarasie górskiego zbocza, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł274,43 m² 5 393 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży cztery w mieszkania domu w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Winiary. Dom po rozbudowie i całkowitym remoncie w nowoczesnej technologii. Oddany do użytkowania 2 lata temu.

Szczegóły ogłoszenia