dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 174 ogłoszenia

830 000 zł833 m² 996,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzech działek budowlanych położonych w zielonej i spokojnej części Wrocławia pośród zabudowy jednorodzinnej na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 997 806 zł129,06 m² 15 479,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bez prowizji biura Polecam gotowy narożny lokal usługowy zlokalizowany we Wrocławiu w dzielnicy Stare Miasto. Lokal usytuowany jest na parterze, w budynku apartamentowym. Idealnie nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł91,14 m² 2 194,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż: mieszkanie w Jugowie Idealna lokalizacja. Na sprzedaż duże i przestrzenne mieszkanie do remontu w Jugowie, na ulicy Głównej o powierzchni całkowitej 91 m2.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł1 300 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dwie działki gruntu, które znajdują się w miejscowości Parzyce, gmina Nowogrodziec. W pobliżu działek znajduje się zabudowa jednorodzinna otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł100 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż luksusowy apartament w samym sercu Wrocławia Rynek, 100 m , 5 pokoi, balkon. Wyjątkowa oferta dla osób ceniących prestiż, przestrzeń i najwyższy standard życia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 365 zł65,85 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż nr oferty sldoc8945 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 65,85 m2 ilość pokoi: 4 piętro: i Komórka lokatorska- 7500 zł Przedstawiamy Państwu nową inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł300 m² 3 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:783 m²

Budynek mieszkalny w Świeradowie Zdroju Przedstawiam Państwu ofertę nieruchomości położonej u podnóża Stogu Izerskiego. Stąd to tylko 950m do nowej wieży widokowej Sky Walk, 2,5 km do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana o powierzchni 29 arów położona w Witoszowie Dolnym! Działka posiada dojazd drogą gminną. Działka w niedalekim czasie będzie uzbrojona w wodę, kanalizację.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł4 000 m² 242,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania działka inwestycyjna położona w obrębie miasta głogowa. Powierzchnia 3989 m2, regularny kształt, pełne uzbrojenie przy granicy działki. W mpzp działka oznaczona symbolem:.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł9 913 m² 499,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jedyna w swoim rodzaju nieruchomość z niezwykłą panoramą Karkonoszy i Zalewu Sosnówka Ta wyjątkowa działka położona jest na rozległym tarasie górskiego zbocza, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł274,43 m² 5 393 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży cztery w mieszkania domu w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Winiary. Dom po rozbudowie i całkowitym remoncie w nowoczesnej technologii. Oddany do użytkowania 2 lata temu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana położona na południowych obrzeżach Wrocławia, w miejscowości Szukalice ( gmina Żórawina ). Grunt objęty mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 334 000 zł5 800 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt budowlano - usługowy położony w miejscowości Mrozów, w gminie Miękinia. Grunt położony w strefie zabudowy mieszkaniowej z możliwością prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 188 zł41,29 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w prestiżowej lokalizacji! Bez pcc (faktura vat), bez prowizji! Stan deweloperski, gratis projekt aranżacji! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł9 700 m² 118,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka przy lesie z panoramą Karkonoszy Staniszów | 9 700 m | mpzp | Gotowy potencjał inwestycyjny Lokalizacja: staniszów, gm. Podgórzyn, woj. dolnośląskie Powierzchnia: 9 700.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł96,29 m² 16 097,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

English below , we speak English Na sprzedaż przestronn e trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej Willi. Powierzchnia całkowita mieszkania - 96,29 m2 + Loggia - 18 m2 + Duży taras - 24 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w Kamieńcu Wrocławskim, o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł96,20 m² 12 889,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż: przestronny, cichy i słoneczny apartament 3-pokojowy - idealny dla rodziny i jako inwestycja! Szukasz wyjątkowego miejsca do życia lub rentownej inwestycji? Ten apartament to.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł68,41 m² 5 408,57 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: lubin, ul. Jastrzębia Powierzchnia użytkowa: 68,41 m 2 Pokoje: 3 pokoje Piętro: VI (winda) największe zalety! Świetna lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

520 904 zł68,54 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty Paweł Grzesik tel.   pokoje | 68,67 m | balkon | parter | Ossolińskiego Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,54 m, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł1 266 m² 129,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu dwie działki o nr 1315 oraz nr 1316 w miejscowości Granica,gmina Strzegom. Działki znajdują się na płaskim terenie. Miedia w drodze ,woda,prąd.kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł55 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:285 m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu o powierzchni 285 m2, zabudowana budynkiem gospodarczym - była wozownia, kaplica. Powierzchnia działki - łącznie 285 m2 , powierzchnia budynku około 55.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Widokowa w Karkonoszach Łomnica-Czarny Strumień Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej w miejscowości Łomnica, koło Jeleniej Góry. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 034 019 zł75,03 m² 27 109,41 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament premium z tarasem w wyjątkowej wrocławskiej inwestycji. Powierzchnia - apartament o powierzchni 75,03 m2 - pokój dzienny z aneksem kuchennym 25,46 m2 - 2 sypialnie: 14,48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł137,70 m² 12 273,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Przestronny apartament z ogrodem, tarasami i garażem | Bielany Wrocławskie, ul. Makowa Lokalizacja: bielany Wrocławskie, ul. Makowa Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 137,7.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Kraśniku Dolnym , gmina Bolesławiec. Szczegóły oferty: - powierzchnia działki wynosi 1010 m2. - dostępne media :.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł8 200 m² 70,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomosci Perfect prezentuje Państwu działkę Siedliskową w Kromnowie gm. Stara Kamienica Działka o pow. 8200 m2 jest płaska położona z lekkim skłonem w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 000 zł152 m² 8 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:449 m²

0% prowizji | 0% pcc Dom, który daje Ci więcej przestrzeni, ciszy i komfortu od pierwszego dnia Wyobraź sobie poranek w miejscu, gdzie cisza naprawdę jest ciszą, a ogród nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Prezentujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe w pełnym rozkładzie zlokalizowane na zamkniętym monitorowanym i strzeżonym osiedlu przy ul. Obornickiej 77. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje | ogród | bez pcc i prowizji Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc i bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł136 m² 5 507 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesne domy w Kalnie - idealne miejsce do życia! Zdjęcia mają charakter poglądowy budynek jest w trakcie budowy. Bez prowizji I podatku pcc! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

474 472 zł32,94 m² 14 404,13 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe mieszkanie 32,94 m | Wrocław Szczepin | Inwestycja Atrium Lokalizacja: wrocław, szczepin - rejon ul. Góralskiej i Robotniczej Inwestycja: atrium Etap: a Piętro: 2.

Szczegóły ogłoszenia

847 500 zł1 130 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1130 mkw położona w gminie Kobierzyce, obręb Tyniec Mały. Działka znajduje się przy ul. Piaskowej w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 077 m² 2 321,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy ofertę sprzedaży terenu inwestycyjnego znajdującego się w samym centrum miasta w sąsiedztwie Zamku i Galerii Handlowej. Działka o powierzchni 1077mkw, w miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł53,70 m² 13 873,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m2, położone w cichej i dobrze skomunikowanej części miasta. Idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł134,88 m² 11 121 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł52,19 m² 11 400,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 52,19 m2, usytuowane na wysokim parterze jednopiętrowego budynku mieszkalnego z 1937 roku, zlokalizowanego w okolicach skrzyżowania.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł291 m² 2 714,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:796 m²

Na sprzedaż duży wolnostojący dom położony 2,5 km od Dobromierza w cenie 800 000 zł. Dom ma powierzchnię mieszkalną 290,50 m2. Jest położony na działkach o łącznych powierzchniach 796.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł133 m² 9 398,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:101 m²

Szereg skrajny z tarasem, ogrodem, dwoma miejscami postojowymi i komórką, wybudowany w 2022 roku, na osiedlu zielone południe dewelopera blockpol. Powierzchnia użytkowa domu to 86.26m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł118,60 m² 9 696,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Sprzedam, dom, lubin, pieszków gotowy do zamieszkania dom parterowy w Pieszkowie pod lubinem o pow. użytkowej 101,9m 2 + garaż w bryle budynku położony na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 569 m² 159,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż dwie atrakcyjne działki z widokiem na góry, położone u podnóża Karkonoszy, w urokliwej miejscowości Mysłakowice. Lokalizacja: -.