dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł31 m² 17 709,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Detale są wszystkim jak mawiała Miranda Priestly. I choć ten apartament przy ulicy Strzegomskiej nie zajmuje całego piętra wieżowca, to jego 31 m zostało skrojone z precyzją najlepszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł44 m² 13 033,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż jest 2-pokojowe, narożne i rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Zakrzowie. Pokoje są duże, przestronne i jasne. Kuchnia jest nowa, wykonana 2 lata temu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł68 m² 10 108,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Adaptacja strychu | 68,26 m + antresola | Stare Miasto | budynek z 1954 r. Na sprzedaż mieszkanie powstałe z adaptacji strychu, położone na Starym Mieście, w budynku z 1954 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Węgliniecka

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł51 m² 13 132,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż piękne, zadbane mieszkanie na Maślicach. Zlokalizowane w sąsiedztwie nowych budynków i apartamentowców. Znajduje sie na I piętrze w IV piętrowym budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długopole Górne

Długopole Górne,dolnośląskie

299 000 zł90 m² 3 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w Długopolu Górnym, składająca się z działki oraz domku z dostępem do prądu. Ta oferta to prawdziwa okazja! Działka, choć wymaga wykoszenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lubawka

Lubawka,dolnośląskie

395 000 zł43 m² 9 101,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie położone tuż przy czeskiej granicy, w nowo wybudowanym apartamentowcu. Salon za aneksem kuchennym, sypialnia , łazienka i przedpokój , i duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Łany

Łany,dolnośląskie

2 990 000 zł6 720 m² 444,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wschodnia obwodnica Wrocławia. Do sprzedaży grunt inwestycyjny 6720 m kw. z wydanym pozwoleniem na budowę obiektu produkcyjno-biurowego o powierzchni łącznej 2630 m kw. Grunt jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaspisowa

Wrocław,dolnośląskie

2 080 000 zł176 m² 11 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Narożny segment z ogrodem na Ołtaszynie - elegancja, przestrzeń i prywatność. Wrocław, ołtaszyn, ul. Jaspisowa ?oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze? Na sprzedaż wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pakosławska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

rezerwacja do 8 maja Super lokalizacja - Wrocław osiedle Poświętne, ul. Pakosławska! Do sprzedania urocze mieszkanie 2 pokojowe (możliwość 3) z 2019 roku : - przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Domasławice

Domasławice,dolnośląskie

160 000 zł3 000 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Z przyjemnością prezentuje działkę budowlaną o powierzchni 3000 m2 położoną w miejscowości Domasławice gm. Twardogóra. Miejscowość znajduję się 10 min samochodem od Twardogóry, 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł83 m² 9 646,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy, zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku apartamentowo-usługowego z 2020 roku. Lokal położony przy ul. Krakowskiej 39a we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł47 m² 15 510,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

[rezerwacja] mieszkanie od właściciela sprzedajemy prywatnie nie jesteśmy biurem nieruchomości. Koniecznie zobacz film! 3 pokoje | 47 m | balkon | ul. Sienkiewicza | jasne, dwustronne Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł142 m² 10 224,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Prowizję kupującego pokrywa Sprzedający Na sprzedaż - dom w zabudowie bliźniaczej 141 m | Wrocław - Ołtaszyn , Oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 141.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołów

Wołów,dolnośląskie

1 355 000 zł250 m² 5 420 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Przestronna, wyjątkowa poniemiecka willa w Wołowie Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący jednorodzinny w Wołowie z odrębnym budynkiem gospodarczo-garażowym. Dom gotowy jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

174 900 zł32 m² 5 505,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż kawalerka z potencjałem inwestycyjnym w Wałbrzychu. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,77 m , zlokalizowane w Wałbrzychu - idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

205 000 zł38 m² 5 408,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w Głogowie przy ul. M. Niedziałkowskiego w bloku czteropiętrowym na 4 piętrze. W spokojnym sąsiedztwie liczne punkty usługowo-handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

179 000 zł78 m² 2 303,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości mdj ,pragnie przedstawić państwu mieszkanie w kamienicy na parterze, w malowniczej miejscowości Piechowice- górzyniec. Lokal o powierzchni 77,7m2 , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bieganów

Bieganów,dolnośląskie

252 000 zł2 100 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam chciałbym Państwu zaprezentować działkę w miejscowości Bieganów w gminie Nowa Ruda. Działka ma kształt nieregularny. Powierzchnia całkowita tej działki wynosi 2 100m2. Jest wydana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Długopole Górne

Długopole Górne,dolnośląskie

129 000 zł4 500 m² 28,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Długopole Górne. To idealna inwestycja dla osób szukających spokoju i pięknych widoków na góry w cichej, górskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ostrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł25 m² 15 121 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja Na sprzedaż jasna i bardzo przytulna kawalerka o powierzchni 25,13 m2, położona na 1 piętrze w budynku z windą przy ul. Ostrowskiego we Wrocławiu. Gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

568 800 zł48 m² 11 825,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Duże dwustronne 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią z oknem, dwa samodzielne pokoje w świetnej lokalizacji w niskim bloku, wokół dużo zieleni i otwartych przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

836 636 zł74 m² 11 293,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, spokoju oraz dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

463 966 zł36 m² 12 887,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziemnym, oferujących łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

799 990 zł123 m² 6 503,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Gotowe / klucze do odbioru / widok na las / premium 5 pok. Na sprzedaż wyjątkowe lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej! 5 minut od Środy Śląskiej! Polecamy na sprzedaż lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 490 000 zł119 m² 12 486,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Gorąco polecam dom wolno stojący położony w Kamieńcu Wrocławskim, gmina Czernica. Dom budowany według projektu dom w Żórawkach Ver. 2 składa się z: parter 68,81(73,29) 1. Wiatrołap3,98.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

199 000 zł51 m² 3 879,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym w miejscowości Bukwica, zaledwie 6km od Głogowa. Mieszkanie przeszło generalny remont, wymienione zostały wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szczecińska

Legnica,dolnośląskie

1 230 000 zł123 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Legnicy przy ulicy Szczecińskiej. Jest to nowe osiedle powstałe w 2019 roku. Nieruchomość jest w stanie do zamieszkania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

699 950 zł62 m² 11 199,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Widok na park / rozkładowe / komórka / słoneczne Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4-pokojowego zlokalizowanego na wrocławskim osiedlu Borek - dzielnica Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Giżycka

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł37 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, 36,5 m2 w budynku z 2004 r. na Placu Kromera. Wnętrze wykonane z materiałów wysokiej jakości, według projektu architekta z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Piotrowice

Piotrowice,dolnośląskie

200 088 zł2 779 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy nieruchomość znajdującą się w Piotrowicach pow. Jawor. Działka o powierzchni 2779mkw, przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł80 m² 10 679,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwustronne 4-pokojowe mieszkanie, niedaleko pl. Grunwaldzkiego. Rewelacyjna lokalizacja, niski budynek oddalony od głównej ulicy co zapewnia ciszę, a jednocześnie dojście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

417 000 zł36 m² 11 583,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 090 000 zł230 m² 4 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom z potencjałem wraz z lokalem usługowym zlokalizowany w Lubinie oś. Polne dom wybudowany w latach 80 tych z przebudową w latach 1996 r , stan na dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

407 972 zł30 m² 13 482 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Idealne mieszkanie na start! Bezpośrednio od Dewelopera, bez prowizji, bez podatku. Iwiny, 500m od granic Wrocławia. Cena- 407 972zł brutto za mieszkanie z miejscem postojowym! W tej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołów

Wołów,dolnośląskie

999 990 zł176 m² 5 675,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 930 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego, położonego w urokliwej miejscowości Krzydlina Mała, zaledwie 8 km od Wołowa. To propozycja idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł56 m² 13 335,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,24 m z dostępem do dwóch ogródków, położone na wysokim parterze w 3-piętrowej kamienicy z 1950 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

560 000 zł315 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 948 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny wolnostojący dom o powierzchni w granicy 315,00 m2. Budynek został posadowiony w Głuszycy w spokojnej lokalizacji. Składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

749 999 zł59 m² 12 647,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Nowe, w pełni wykończone mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Funkcjonalny układ z osobnym pokojem do pracy odpowiada na potrzeby pary, rodziny lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Andersa

Wałbrzych,dolnośląskie

170 000 zł958 m² 177,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyłączność. Na sprzedaż oferuje grunt o powierzchni 958m2 usytuowany w Wałbrzychu przy ulicy Andersa. Media - w odległości obok działki Atutem działki jest dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Oleśnica,dolnośląskie

509 000 zł65 m² 7 772,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość! tylko W naszym biurze! bez prowizji od kupującego! Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania bezczynszowego z rynku pierwotnego (bez pcc) o powierzchni łącznej 65,49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Groblice

Groblice,dolnośląskie

629 000 zł70 m² 9 043,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej. Przestronne mieszkanie z ogródkiem, groblice Marzysz o własnym ogrodzie i ciszy, a jednocześnie chcesz mieć szybki dojazd do Wrocławia? Ta.