dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna Golędzinów

Golędzinów,dolnośląskie

316 000 zł2 108 m² 149,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Golędzinów - działka o powierzchni 2108m2 wymiary ( 70 m x 29 m ) .Teren płaski, okolica przepełniona jest zielenią , lasami oraz zbiornikami wodnymi łącznie ze stawem kąpielowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

579 202 zł33 m² 17 664 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Skontaktuj się ze mną - pracuję także wieczorami i w weekendy. 0% prowizji i 0% podatku pcc - kupując od dewelopera, płacisz po prostu mniej. Inwestycja ta jest położona w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Jarnołtowska

Wrocław,dolnośląskie

538 500 zł1 077 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni prawie 11 arów. Dostęp do drogi publicznej. Opiekun oferty: pośrednik w obrocie nieruchomościami Nr licencji pfrn 28305 tel. ***tylko w sdp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Masłów

Masłów,dolnośląskie

220 000 zł1 100 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka blisko lasu akacjowego położona 9 km od Trzebnicy i 30 km od Wrocławia:) Więcej informacji pod numer  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

579 999 zł32 m² 17 967,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 32,28 m położone jest na 2 piętrze w 6-piętrowym budynku z windą przy ulicy Długiej. To kawalerka, która dzięki korzystnemu układowi okien daje realną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł54 m² 11 691,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie, w którym słońce nie pyta o zgodę (i zmieści 6 kucharek!) Szukasz lokum, w którym rachunki za prąd są niskie, bo słońce odwala większość roboty? A może marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

645 000 zł93 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91,4 m , położone w samym sercu Trzebnicy tuż przy parku Lokalizacja: ścisłe centrum, wszystko w zasięgu kilku minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 149 000 zł140 m² 8 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140 m2 z garażem oraz dużym ogrodem (ponad 500m2). Dom dwupoziomowy z użytkowym poddaszem, składa się z 6 pokoi, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orłowicza

Wrocław,dolnośląskie

799 900 zł66 m² 12 119,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone we Wrocławiu na osiedlu Gaj, przy ul. Orłowicza 20. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

764 000 zł58 m² 13 172,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Park /apartament /57m2 /garderoba! Polecamy Państwu na sprzedaż piękny Apartament ul. Krzycka Położony w spokojnej okolicy z dobra infrastruktura , komunikacja tramwaj oraz autobus. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł44 m² 15 592,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

44 M / 2 pokoje / balkon /winda / miejsce postojowe naziemne / monitorowane osiedle/ kępa staromiejska Do sprzedaży ładne, nowocześnie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Niedźwiedzice

Niedźwiedzice,dolnośląskie

129 000 zł2 659 m² 48,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży atrakcyjny teren inwestycyjny usytuowany w Niedźwiedzicach, gmina Chojnów! Nieruchomość o dogodnym kształcie, posiada pow. 0,2659 ha , usytuowana jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

2 339 472 zł117 m² 20 031,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny o każdej porze - zarówno wieczorami jak i w weekendy **oszczędzasz od samego początku - kup bezpośrednio od dewelopera *0% podatku pcc *0% prowizji Na sprzedaż wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

737 000 zł52 m² 14 173,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

PO kapitalnym remoncie. Wysoki standard wykończenia! Mieszkanie 51,40 m2, 2 pokoje, znajdujące się w budynku z lat 90- tych. Lokal w pełni rozkładowy, składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lisowice

Lisowice,dolnośląskie

684 159 zł110 m² 6 201,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Lisowice to malownicza miejscowość tuż obok Kątów Wrocławskich, miejscowość położona niespełna 15 km od Wrocławia. W cichej, spokojnej okolicy, w której można odpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

755 000 zł102 m² 7 401,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Okazyjna cena I Perełka w sercu Wrocławia 102 m w zabytkowej kamienicy Szukasz nieruchomości z duszą, przestrzenią i prestiżową lokalizacją? To mieszkanie spełni oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

2 790 000 zł600 m² 4 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:5 199 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra premium ma przyjemność zaprezentować Państw Siedlisko Krasna w Górach Izerskich w Świeradowie Zdrój. Piękne miejsce wśród zieleni i natury bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł59 m² 10 152,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne i bardzo atrakcyjne inwestycyjnie mieszkanie, położone we Wrocławiu przy ulicy Popowickiej 102. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest we Wrocławiu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Oława,dolnośląskie

390 000 zł36 m² 10 863,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej i dobrze rozwiniętej części miasta Oława, przy ul. Szymanowskiego. To propozycja dla osób szukających wygody, dobrej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

628 999 zł50 m² 12 582,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Sudecka -borek Apartament 2 pok/blok/media miejskie! Polecamy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie na Borku przy ul Sudeckiej 147 Mieszkanie składa się z sypialni, dużego salonu, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotoryjska

Legnica,dolnośląskie

259 000 zł35 m² 7 453,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania o powierzchni 35 m2 , położonego na 1 piętrze wyremontowanej kamienicy znajdującej się w Legnicy przy ul Złotoryjskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Wałbrzych,dolnośląskie

395 000 zł94 m² 4 210,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania 3 pokojowego w Centrum Śródmieścia przy ul. Pankiewicza. Nieruchomość o powierzchni 86 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

545 000 zł53 m² 10 283 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja 3 pokoje | 53 m2 + dodatkowe m2 za darmo! | balkon | garaż W ofercie mieszkanie położone w malowniczej i spokojnej okolicy tuż przy samym lesie, przy ul. Grzybowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

558 995 zł60 m² 9 318,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 3-pokojowe duże mieszkanie ul. Kamieńskiego, wrocław (poświętne) Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 59,8 m i funkcjonalnym układzie, położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orzechowa

Szczodre,dolnośląskie

1 220 000 zł153 m² 7 998,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szukasz gotowego domu z garażem, w spokojnej i zielonej okolicy, blisko Wrocławia? Na sprzedaż dom o powierzchni 152 m , położony na Osiedlu Szczodre, zaledwie 2,6 km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

724 000 zł60 m² 12 066,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krępice

Krępice,dolnośląskie

895 000 zł150 m² 5 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowoczesny nieruchomość w stanie deweloperskim, gotowy do odbioru i zamieszkania! Nieruchomość - stanowi lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 123 m , w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

1 350 000 zł155 m² 8 709,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Szukasz przestronnego domu z przytulnym ogrodem? Zależy Ci na spokojnej i dobrze zlokalizowanej okolicy? Cenisz sobie świetny układ pomieszczeń? Przedstawiam Państwu dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

699 990 zł60 m² 11 666,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje | 60 m | Karłowice | Zamknięte osiedle!. Polecam na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 3 piętrze w budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł53 m² 10 717 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Stylowe 2 pokoje w klimatycznej kamienicy na Nadodrzu | ul. Trzebnicka | 52,51 m + piwnica ok. 16 m Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 52,51 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Polkowice,dolnośląskie

1 260 000 zł138 m² 9 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Na sprzedaż komfortowy, skrajny segment w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i cenionej części Polkowic - Polkowice Dolne. Nieruchomość o powierzchni 121 m , wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Wrocław,dolnośląskie

594 000 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł77 m² 7 779,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Jedyne mieszkanie na piętrze, trzy niezależne pokoje - ul. Jaracza - 15 minut do Placu Grunwaldzkiego, 5 minut na wały nad Odrą. Metraż: 77 m2 Piętro 4/4 bez windy Blok z 1959 roku Czynsz: 1050 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Przedmiejska

Wrocław,dolnośląskie

55 000 zł24 m² 2 291,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż miejsca parkingowe - parkowanie jedno za drugim - ul. Przedmiejska 2-4 - Soft Lofty Centrum Miejsce zlokalizowane są na poziomie -2. Wymiary to 10m x 2.40m. Koszt miesięczny utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głębock

Głębock,dolnośląskie

499 000 zł330 m² 1 512,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Północ Nieruchomości prezentuje Państwu stary, kamienny budynek na wsi w okolicach Jeleniej Góry u podnóża Karkonoszy. Piękne miejsce z duszą i klimatem, warte zobaczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Horbaczewskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 855 000 zł138 m² 13 442 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy na sprzedaż Wrocław | 138 m | gotowiec inwestycyjny Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna składająca się z dwóch lokali usługowych o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czernica

Czernica,dolnośląskie

1 259 999 zł152 m² 8 290,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wraz z sąsiadującą działką Ratowice, ul. Chabrowa!. Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom wraz z działką zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

369 995 zł38 m² 9 866,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferta sprzedaży mieszkania wrocław, pilczyce, ul. Pilczycka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w klimatycznej kamienicy z 1936 roku na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tapicerska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł56 m² 11 607,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Lokalizacja: grabiszynek - ul. Tapicerska Ilość pokoi: 2 Metraż: 55,91 m2 ( 38,91 m2 plus antresola 17 m2) Kuchnia: aneks Piętro: 3 Informacje dodatkowe: dostępność do uzgodnienia. Budynek z 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

50 000 zł12 m² 4 167 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

|na sprzedaż| Miejsce postojowe w garażu podziemnym w nowej inwestycji Osiedle Przystań, przy ul. Chałupniczej. |cena sprzedaży| 50.000 zł Zdjęcie poglądowe. Zamieszczona oferta nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Smolec

Smolec,dolnośląskie

844 290 zł1 062 m² 795 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1062 m2 w Smolcu ul. Słoneczna przy Chłopskiej. Działka uzbrojona- gaz, prąd ,woda, kanalizacja w drodze Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową - dom.