dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł57 m² 11 295,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

English version below Na sprzedaż piękne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,66 m2 przy ul. Zatorskiej, na wrocławskim Zakrzowie. Mieszkanie z balkonem o powierzchni 4,78 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiełczów,dolnośląskie

1 069 000 zł130 m² 8 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:73 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w podwrocławskim Kiełczowie o powierzchni 130 m2 z garażem w bryle budynku oraz pięknym ogrodem. Dom dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Kasztanowa

Wrocław,dolnośląskie

1 092 000 zł78 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bliźniak przy Alei Kasztanowej - wyjątkowa nieruchomość z potencjałem. Willa w której znajdują się dwa mieszkania, 3 garaże i duża piwnica. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Porajowska

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł162 m² 7 944,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentujemy wspaniałe mieszkanie na Maślicach, przy ul. Porajowskiej 44 na osiedlu "apartamenty Maślice" we Wrocławiu. Taka lokalizacja jest idealna dla rodzin, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 199 000 zł85 m² 14 102,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:269 m²

Na sprzedaż skrajny segment w zabudowie szeregowej w podwrocławskim Kiełczowie o powierzchni 85,02 m2. Dom dwupoziomowy z użytkowym poddaszem, pięknym dużym ogrodem (269m2), tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Izerska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 590 000 zł2 137 m² 744,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Cena netto+23% vat. Mpzp dopuszcza budowę domków, apartamentowca, budynek blizniak(dwulokalowy), budynek jednorodzinny. Na sprzedaż działka inwestycyjna na Białej Dolinie z propozycją gotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka V Żelaznego

Głogów,dolnośląskie

339 000 zł54 m² 6 254,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na osiedlu Piastów w Głogowie idealne dla osób, które szukają komfortu, funkcjonalności i gotowego do zamieszkania wnętrza. Oferowana nieruchomość ma 54,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

640 775 zł54 m² 11 787,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

529 000 zł60 m² 8 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mam do zaoferowania przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,06 m , położone na 2 piętrze w zadbanym, spokojnym budynku. Lokal jest jasny, ustawny i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

345 000 zł70 m² 4 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie bez pośredników! Sprzedam mieszkanie w kamienicy własnościowe o łącznej powierzchni 70,79 m kwadratowych, blisko centrum, blisko dworzec pkp. Miejsce parkingowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

554 325 zł38 m² 14 782 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Mieszkanie 2 pokojowego z balkonem o powierzchni 37,27m2 z balkonem 3,98m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Małuszów

Małuszów,dolnośląskie

289 000 zł3 761 m² 76,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Małuszów - bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej dw333, w świetnie skomunikowanej lokalizacji o wysokim potencjale inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

776 693 zł132 m² 5 878,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Gotowy dom z ogrodem i garażem w spokojnej i zielonej Miękini - rozwinięta okolica i 25 minut pociągiem od centrum Wrocławia. Jeśli szukasz nowego domu dla rodziny, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

757 950 zł56 m² 13 534,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Możliwość wykończenia pod klucz w bezkonkurencyjnej cenie - zadzwoń w sprawie szczegółów. Gotowe mieszkanie, szybki dojazd do centrum, sklepy, przedszkola, szkoły oraz tereny zielone tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

275 000 zł45 m² 6 070,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, zabudowany balkon, piwnica, doskonała lokalizacja Kancelaria Obrotu Nieruchomościami As Nieruchomości z przyjemnością prezentuje jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stary Wołów

Stary Wołów,dolnośląskie

215 000 zł160 m² 1 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Dom poniemiecki wolnostojący z zabudowaniami o powierzchni użytkowej ok. 100 m2, zlokalizowany w m. Stary Wołów. Dom posadowiony na 10,73 arowej działce + dodatkowo przylegająca działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

637 897 zł30 m² 21 320,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Cenisz sobie bliskość natury, ale nie chcesz rezygnować z wygody miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bazaltowa

Smolec,dolnośląskie

699 999 zł70 m² 9 999,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecam na sprzedaż piękne, dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 70m2. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowa

Kiełczów,dolnośląskie

850 000 zł70 m² 12 056,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

MS Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym ogrodem i pełnym wyposażeniem Kiełczów! Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiego życia z błyskawicznym dojazdem do Wrocławia? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wichrowa

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł66 m² 16 571,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe mieszkanie na wrocławskich krzykach Top lokalizacja | Otoczenie pełne zieleni | Wysoki standard budynku | Zamknięte osiedle z licznymi atrakcjami dla mieszkańców Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tymiankowa

Rogów Sobócki,dolnośląskie

780 000 zł151 m² 5 168,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim funkcjonalność, przestrzeń i spokojna okolica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł46 m² 14 945 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji Nowa Papiernia | 45,5 m + balkon 3,5 m | 2 pokoje | Centrum Wrocławia ul. Kościuszki Oferta wyłącznie w naszym biurze. Idealne mieszkanie dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sycowska

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł44 m² 10 972,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2 pokoje | pełen rozkład | loggia - mieszkanie przy ul. Sycowskiej. Dostępne od zaraz. Powierzchnia: 44,20 m2 Piętro: 4/4 w bloku z 1971 roku bez windy Układ : 2 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł77 m² 7 779,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Jedyne mieszkanie na piętrze, trzy niezależne pokoje - ul. Jaracza - 15 minut do Placu Grunwaldzkiego, 5 minut na wały nad Odrą. Metraż: 77 m2 Piętro 4/4 bez windy Blok z 1959 roku Czynsz: 1050 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł1 150 m² 652,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka z pnb i projektem 8 blizniaków! Na sprzedaż działka budowlana 1150 m2 Lokalizacja: ul. Wilkszyńska, wrocław - Marszowice - Działka budowlana z pnb i projektem 4 budynkow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Świdnicka

Olszyniec,dolnośląskie

149 000 zł53 m² 2 813,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Podpisana umowa przedwstępna! oferta na wyłączność! Dwa niezależne mieszkania w cenie jednego w Olszyńcu w gminie Walim. Gotowiec inwestycyjny w górach. Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

115 000 zł32 m² 3 617,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kawalerka - dobra inwestycja! Na sprzedaż przytulna kawalerka położona w spokojnej części Głuszycy - miejscowości otoczonej malowniczymi terenami Gór Sowich, idealnej dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Głuszyca Górna

Głuszyca Górna,dolnośląskie

125 000 zł32 m² 3 925,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Idealna inwestycja pod wynajem krótkoterminowy czy na weekendowe wypady - funkcjonalna kawalerka w sercu górskich atrakcji. Na sprzedaż przytulna i w pełni funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł28 m² 15 550,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Kawalerka W sercu wrocławia funkcjonalność I komfort, które tworzą wartość ul. Hubska, wrocław Mieszkanie na 7 piętrze nowoczesnego budynku z 2014 roku to propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

135 000 zł116 m² 1 165,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania oferuję lokal położony w Wałbrzychu przy przelotowej ulicy. W pobliżu duże osiedle domków jednorodzinnych. Lokal idealny pod sklep , lub inną działalność biurową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec/zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, oze, przy autostradzie A4 i dk 94. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

2 800 000 zł626 m² 4 470,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kamienica inwestycyjna Z najemcami W szczawnie-zdroju | garaż | działka 7 lokali (w tym 3 wyodrębnione) | Stały przychód z najmu | Możliwość konsolidacji kw | Centrum Szczawna-Zdroju |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 179 000 zł28 512 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: przedmiotem sprzedaży jest działka niezabudowana o powierzchni 28512 mkw. Lokalizacja: brzeźnik/bolesławiec, bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

838 663 zł62 m² 13 431,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,44m2 z ogródkiem o pow. 31,22m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą Kleczków okolice ulicy Reymonta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowa

Smolec,dolnośląskie

1 330 000 zł138 m² 9 637,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

Pośrednikom dziękuję - nie wyrażam zgody na kontakt ani kopiowanie ogłoszenia Na sprzedaż dom wykończony w Wysokim standardzie na spokojnej ulicy w Smolcu. Dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.