dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Środa Śląska,dolnośląskie

290 000 zł230 m² 1 260,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 230 m , zlokalizowana w ścisłym centrum Środy Śląskiej przy ul. Kościuszki. To wyjątkowa oferta z potencjałem do realizacji kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Oleśnica,dolnośląskie

390 000 zł47 m² 8 297,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Sprzedam mieszkanie 44m w centrum Oleśnicy ul Hallera 4. Po generalnym remoncie w 2025 r. Dwa pokoje kuchnia łazienka przedpokój. W pełni umeblowane i wyposażone. Wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Platanowa

Miroszowice,dolnośląskie

290 000 zł1 128 m² 257,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w starej części wioski. Możliwość na ten moment podłączenia do sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej które znajdują się w drodze gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Miłoszyce,dolnośląskie

835 000 zł131 m² 6 099,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Ostatni dom wolnostojący na osiedlu Nowe Miłoszyce - o podwyższonym standardzie! podstawowe informacje: powierzchnia użytkowa: 131 m (parter 93 m + poddasze 38 m ) Działka: 530.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

647 099 zł54 m² 11 930,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

CO sprzedajemy? Przestronne trzypokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w nowopowstającym ośmiopiętrowym apartamantowym budyku w dobrze skomunikowanej części Wrocławia. Bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

CO sprzedajemy? Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , wraz z przynależną piwnicą. Nieruchomość o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

734 268 zł57 m² 12 897,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie, położone na II piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji przy ul. Rudawskiej na Północy Wrocławia. Lokal pochodzi z rynku pierwotnego, jest oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Lądek-Zdrój

Lądek-Zdrój,dolnośląskie

890 000 zł166 m² 5 364,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowa oferta! Całe piętro w kamienicy! Unikatowa przestrzeń 165,91 m2 z klimatem! Sprzedam niepowtarzalne mieszkanie w klimatycznej kamienicy - całe pierwsze piętro, o rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł150 m² 9 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Ok. Grora Roweckie Top dom/4pok/kanalizaja/2024 Polecamy na sprzedaź komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 115 m (całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wielkopolska

Karpacz,dolnośląskie

2 550 000 zł217 m² 11 751,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:745 m²

Nieruchomość o ugruntowanej i rozpoznawalnej pozycji w Karpaczu - dawna siedziba Muzeum Szkła. Gotowa inwestycja na udany biznes, bez wydatków na reklamę. Idealna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

728 177 zł62 m² 11 754,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie czeka na wrocławskich sołtysowicach osobna kuchnia! 3 pokoje | 61,95 m | balkon | nowe | wrocław sołtysowice Stop! Jeśli marzysz o własnym, idealnie skrojonym mieszkaniu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

370 000 zł57 m² 6 474,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 51,6 m (57,15 m wraz z piwnicą), położone na wysokim parterze w bloku po termomodernizacji, przy ulicy Sportowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

1 590 000 zł76 m² 20 912,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowa, pracująca inwestycja w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia! Na sprzedaż funkcjonalnie wydzielony dwupak o łącznej powierzchni 76,03 m , składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Cenisz sobie bliskość natury, ale nie chcesz rezygnować z wygody miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł53 m² 17 052,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana we Wrocławiu w prestiżowej inwestycji Sienkiewicza Résidence. Wysokie Sufity! nieruchomość Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Smolec

Smolec,dolnośląskie

470 000 zł35 m² 13 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szukasz miejsca, gdzie możesz odetchnąć po dniu w mieście, a jednocześnie mieś wszystko pod ręką ? Przedstawiam mieszkanie w Smolcu 3 km od Wrocławia, stworzone dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł48 m² 11 829,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż jasne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z dwustronną ekspozycją okien. Mieszkanie zlokalizowane na spokojnym osiedlu niepodal Uniwersytetu Ekonomicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Twardowskiego

Oława,dolnośląskie

899 000 zł84 m² 10 655,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem | Oława | 84,37 m | 4 pokoje Powierzchnia: 84,37 m Liczba pokoi: 4 Dodatkowo: narożny ogródek, strych do przechowywania Opis nieruchomości Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł64 m² 12 697,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie 64,5 m Wrocław, krzyki/partynice Oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 3. piętrze budynku z 2005 roku (brak windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł64 m² 9 812,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 64,10 m2 położone na wysokim parterze czteropiętrowej kamienicy z początku XX w. Cena - 629 000 pln (do negocjacji) gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Zawonia,dolnośląskie

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

CO sprzedajemy? Dom typu "stodoła" o powierzchni 99 m2 + garaż (21 m2), położony na zagospodarowej dużej działce o powierzchni 570 m2. Dom w nowej cenie - 899 000 pln! gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

894 000 zł80 m² 11 222,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie inwestycyjne | 79,66 m | 6 pokoi | roi ~10% | gotowy najem Na sprzedaż dochodowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 79,66 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł45 m² 13 458,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni około 45,25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

1 050 000 zł199 m² 5 279,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica Dom o pow 220 mkw składa się z: parter - kuchnia z jadalnią, - salon, - sypialnia, - łazienka, - wc, - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

624 375 zł49 m² 12 742,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie, położone na IV piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji przy ul. Rudawskiejna Północy Wrocławia. Lokal pochodzi z rynku pierwotnego, jest oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł50 m² 9 630,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy - ul. Kołłątaja, wrocław | Nowa adaptacja poddasza Szukasz mieszkania w centrum Wrocławia z klimatem, ale w nowoczesnym standardzie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zawonia

Zawonia,dolnośląskie

217 000 zł899 m² 241,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 899 m zawonia | media | mpzp | 217 000 zł Opis nieruchomości: na sprzedaż działka budowlana nr 172/2 o powierzchni 899 m , położona w miejscowości Zawonia (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kuleja

Lubin,dolnośląskie

1 000 000 zł135 m² 7 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:161 m²

Prezentujemy na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) o powierzchni 135 m , zlokalizowany na kameralnym, nowoczesnym osiedlu Małomice w Lubinie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Oleśnica,dolnośląskie

709 000 zł85 m² 8 360,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o łącznej powierzchni 89,98 m (wraz z piwnicą o pow. 5,18 m ) Nieruchomość zlokalizowana jest w Oleśnicy przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł85 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Super oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 4pokojowe- dwupoziomowe. Lokal składa się z: salonu z balkonem,kuchni,trzech sypialni,łazienki,wc. Osiedle posiada własną, niezależną kotłownię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł53 m² 8 819,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przytulne, zadbane mieszkanie o powierzchni 53,29 m , położone na 4. piętrze w kamienicy przy ul. Więckowskiego we Wrocławiu. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 53,29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czysta

Gniechowice,dolnośląskie

420 000 zł54 m² 7 706,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż ładne 2 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 54,5 m2 znajdujące się na 1 piętrze w niskim 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strachowicka

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł44 m² 12 213,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,13 m , usytuowane na 2. piętrze w nowej inwestycji Ivy House we Wrocławiu. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą, eleganckimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Golędzinów

Golędzinów,dolnośląskie

879 000 zł126 m² 6 984,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Rezerwacja do 20.04.2026 RYNEK PIERWOTNY - BEZ PODATKU PCC / BEZ PROWIZJI! Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Golędzinów, w gminie Oborniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

865 624 zł64 m² 13 424,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,48 m , położone w nowoczesnym budynku na wrocławskim Kleczkowie. Idealne dla rodziny, pary pracującej zdalnie lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowa

Legnica,dolnośląskie

309 000 zł61 m² 5 065,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m , usytuowane na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Działkowej w Legnicy. Lokal znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

849 900 zł50 m² 16 998 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Ołtaszyna Polecamy 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 50 m2 w prestiżowej lokalizacji. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł83 m² 11 927,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bez pcc i Prowizji. Odkryj swoje miejsca wśród spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkania na które nie musisz czekać - są już wybudowane. Otoczone zielenią osiedle o niskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kasprowicza

Szklarska Poręba,dolnośląskie

2 150 000 zł418 m² 5 143,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:426 m²

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. W ogłoszeniu otrzymają Państwo poglądowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Czerwona Dolina

Sosnówka,dolnośląskie

630 410 zł5 731 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości północ Jelenia Góra prezentuje 7 działek z warunkami zabudowy położonych w malowniczej miejscowości Sosnówka, gm. Podgórzyn w Czerwonej Dolinie. To tutaj może.