dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł56 m² 7 074,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży - komfortowego mieszkania 3-pokojowego - świdnica, osiedle młodych. Opis nieruchomości: z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szkolna

Ścinawa,dolnośląskie

220 000 zł52 m² 4 269,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Ścinawie 3 pokoje, 51,53 m Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone na 2 piętrze (ostatnim) w zadbanej kamienicy w Ścinawie. Budynek jest po remoncie nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł66 m² 19 078,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

For english - please scroll down Oferujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 65 m2, zlokalizowany tuż przy malowniczej rzece Oława. Ten przestronny apartament łączy w sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strażacka

Wrocław,dolnośląskie

1 459 000 zł135 m² 10 797 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Widawa * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych inwestycja Z pozwoleniem na użytkowanie Układ: pomieszczenia Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strachowicka

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł40 m² 15 725 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokoje I na start I świeżo wykończone I 40m2 I 2 parki W pobliżu Na sprzedaż przestronne, wykończone pod klucz, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

390 822 zł32 m² 12 096 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w kameralnej zabudowie, obejmujące 34 mieszkania. Na terenie inwestycji powstaną drogi wewnętrzne z kostki, oświetlenie oraz niskie nasadzenia zieleni. Bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kminkowa

Wrocław,dolnośląskie

1 842 000 zł125 m² 14 686,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:354 m²

Wyjątkowy bliźniak na Lipie Piotrowskiej 125,42 m | Wysoki standard | Garaż | Gotowy do wprowadzenia Nieruchomość może zostać zakupiona bez pozwolenia mswia przez obywateli spoza Unii Eupejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Krzeczyn

Krzeczyn,dolnośląskie

480 000 zł67 m² 7 175,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ostatni lokal z ogrodem i parkingiem w budynku czterorodzinnym położonym w miejscowości Krzeczyn około 20 km od Wrocławia, 6 km od Oleśnicy. Malownicza wioska otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

666 750 zł53 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karkonoska

Wałbrzych,dolnośląskie

259 000 zł61 m² 4 224,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56,78 m , położone na 1. piętrze w budynku po termomodernizacji oraz remoncie klatki schodowej, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł35 m² 16 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Poświętne, 35 m Cena: 570 000 zł Powierzchnia: 35 m Piętro: 2/5 Typ zabudowy: blok Winda: tak Rynek: wtórny Na sprzedaż przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

486 680 zł34 m² 14 276,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie z balkonem - idealne dla singla lub pod wynajem. Przestronny salon z aneksem i dwa ustawne pokoje sprawdzą się zarówno do codziennego życia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł54 m² 14 730,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, 54,24 m na Księżu Wielkim we Wrocławiu. Mieszkanie na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku z dużą windą. Lokalizacja w południowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Grudza,dolnośląskie

330 000 zł149 m² 2 214,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Marzysz o klimatycznym domu na wsi położonym wśród pięknych krajobrazów, łąk i lasów? Zapraszam Cię na prezentację starego domu położonego na dużej działce o powierzchni 5900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karpniki

Karpniki,dolnośląskie

2 390 000 zł280 m² 8 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Sprzedam wolnostojący dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym, bez pośredników. Położony w spokojnej, malowniczej okolicy, na słonecznej i widokowej działce. Zaciszna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wodna

Jelenia Góra,dolnośląskie

169 000 zł33 m² 5 121,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Kawalerka z garażem w centrum Cieplic - ul. Wodna 4 Jelenia Góra Nieruchomości prezentuje lokal mieszkalny położony w ścisłym centrum Cieplic, przy ul. Wodnej 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Truskawkowa

Wałbrzych,dolnośląskie

1 099 000 zł180 m² 6 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 313 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny - Wałbrzych, rusinowa, ul. Truskawkowa Oferta na wyłączność - dostępna tylko w biurze Wombat Nieruchomości. Biuro Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łazy Wielkie

Łazy Wielkie,dolnośląskie

131 900 zł1 319 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Łazy Wielkie działki przy lesie! Oferujemy odpłatną usługę pośrednictwa przy kupnie działki przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową, szer. frontu 24m, długość 60m media : woda, energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bankowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

390 000 zł95 m² 4 100,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Jelenia Góra z przyjemnością prezentuje przestronne , trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy tuż przy Rynku w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Na Szańcach

Wrocław,dolnośląskie

1 400 000 zł153 m² 9 167,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

MIeszkanie Inwestycyjne | 160 M2 | Po remoncie Kupujesz bez dodatkowych kosztów - nie pobieram prowizji od strony kupującej Mieszkanie znajduje się w odległości spacerowej od Rynku, niedaleko pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubomierz

Lubomierz,dolnośląskie

210 000 zł43 m² 4 909,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują atrakcyjną ofertę mieszkania zlokalizowanego w spokojnej części Lubomierza. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,77 m2 usytuowane jest na 2 piętrze bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cooka

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł49 m² 15 428,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,61 m2 usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego z 2017 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy Cooka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł32 m² 15 564,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w sercu wrocławskich Hub, przy ul. Ślicznej 4. Lokal o południowej ekspozycji gwarantuje doskonałe doświetlenie wnętrz przez cały dzień, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marcinkowice

Marcinkowice,dolnośląskie

1 260 000 zł107 m² 11 775,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:696 m²

CO sprzedajemy? Parterowy dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej ok. 107 m2 na działce o powierzchni 696 m2. Gdzie położony jest dom? Dom położony jest w podwrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

849 999 zł119 m² 7 157,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | Bez pcc | Rynek pierwotny | Miejsce postojowe w cenie Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 118,76 m (powierzchnia użytkowa: 92,36 m ). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł55 m² 13 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż jest mieszkanie 3-pokojowe, położone w kameralnym, zamkniętym osiedlu na Jagodnie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym z trzech pięter w budynku z 2014 roku. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

1 520 000 zł95 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna w górach Chromiec

Chromiec,dolnośląskie

176 400 zł25 200 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu dużą działkę rolną o powierzchni 2.52 ha położoną w bardzo dobrej lokalizacji Chromca. Działka objęta mpzp oznaczona symbolami: - r V - 1.04ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

516 285 zł29 m² 17 662,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowa kawalerka przy Odrze - wybór dla osób ceniących miejski klimat, wygodę i dobrą komunikację. Połączenie komfortu i świetnej lokalizacji blisko centrum oraz nadodrzańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

565 325 zł38 m² 14 795,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne pod wynajem 2 pokojowe o pow. 38,21m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach tuż obok Belvedere Park nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Informacje O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

467 500 zł37 m² 12 635,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 35,61 m , położone na parterze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

1 019 000 zł81 m² 12 614,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Mieszkanie idealne dla Rodziny. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

1 475 000 zł164 m² 9 005 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Na sprzedaż bardzo komfortowy dom parterowy z 2022 r. o pow. użytkowej 163,80 mkw, lokalizacja : Sobótka. W pełni wyposażony, przestrzenne i funkcjonalne wnętrze utrzymane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

375 000 zł63 m² 5 980,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie po remoncie - parter - Przylesie, - 62,7 m2 Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,7 m2, położone na parterze w 11-piętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gitarowa

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł70 m² 11 130,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Duży ogród/taras! mieszkanie gotowe do wprowadzenia Gorąco polecam mieszkanie cztero pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Gitarowej. Mieszkanie o pow 70,08 mkw składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wielka Lipa

Wielka Lipa,dolnośląskie

292 330 zł1 426 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1426 m - Wielka Lipa k. Obornik Śląskich Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1426 m ,położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gosławicka

Wrocław,dolnośląskie

775 000 zł69 m² 11 231,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Home&invest Oddział Wrocław tel. Dwupoziomowe mieszkanie z antresolą | Wrocław ul. Gosławicka | 69 m (po podłodze ok. 96 m ) Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

236 000 zł73 m² 3 243,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie na parterze z osobnym wejściem do mieszkania oryginalna architektura o powierzchni użytkowej.