dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł40 m² 15 475 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - 40 m . Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

596 040 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Teraz niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Legnica,dolnośląskie

255 000 zł41 m² 6 265,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Słoneczna Kawalerka w Sercu Legnicy Gotowiec Inwestycyjny Klucze w Biurze! Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń kamienicy z nowoczesnym komfortem? Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szewce,dolnośląskie

636 000 zł298 m² 2 134,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 581 m²

Jeśli uważasz, że już czas: sadzić drzewo budować dom ta oferta to strzał w 10! Procedura przyspieszona dom już stoi w stanie surowym. Nie zwlekaj, dzwoń aby umówić się na prezentację:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł47 m² 12 854,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje z osobną kuchnią. Gotowe do odbioru. Zakup od Dewelopera, bez pcc i prowizji. Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.46,6 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

513 128 zł39 m² 13 090 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł69 m² 12 286,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Idealne miejsce dla rodziny-zielone osiedle Mieszkanie trzypokojowe na pierwszym piętrze o pow 69,1 mkw które mieści się przy ul. Vivaldiego we Wrocławiu. Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 300 000 zł276 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Piękny dom wolnostojący O nowoczesnej bryle, wykończony W wysokim standardzie, położony W pobliżu tyńca małego Nieruchomość dostępna od zaraz, gotowa do wprowadzenia bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

499 900 zł33 m² 15 148,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, gotowe do wprowadzenia od zaraz! Na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,46 m2 na wysokim parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inowrocławska

Wrocław,dolnośląskie

652 000 zł47 m² 13 872,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 46,40m , zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia - przy ul. Inowrocławskiej 25, na zielonym i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

563 436 zł52 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj wśród zieleni - komfortowe, rozkładowe mieszkania z prywatną przestrzenią wypoczynkową i pełną infrastrukturą w zasięgu ręki. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

610 574 zł61 m² 9 983,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Chcielibyśmy poinformować o promocji na naszej inwestycji Przystań Siechnice. Obowiązuje od dnia 11.02.2026r. do 28.02.2026r. Każdy klient, który podpisze umowę w tym czasie ( może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

646 536 zł49 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 3-pokojowe Wrocław, poświętne Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 48,98 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł39 m² 17 826,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w nowoczesnym budynku, gdzie natura spotyka się z miejską wygodą - tuż przy Odrze, w zielonej części Wrocławia. Przemyślany układ, południowo-wschodnia ekspozycja, ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Smolec

Smolec,dolnośląskie

4 700 000 zł300 m² 15 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 902 m²

Smolec - rezydencja z basenem Polecam do sprzedaży dom o charakterze rezydencji. Dom wolnostojący o powierzchni 300m2 położony na działce o powierzchni 2902 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł33 m² 15 727,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż nowocześnie wykończone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone przy ul. Grabiszyńskiej w doskonale skomunikowanej części Wrocławia, blisko ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, ul. Andersa

Legnica,dolnośląskie

2 800 000 zł737 m² 3 798,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Inwestycja z pozwoleniem na budowę: kamienica 14 Mieszkań | Legnica - Tarninów | pum 535 m2 Na sprzedaż prestiżowa nieruchomość inwestycyjna usytuowana w sercu legnickiego Tarninowa - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł55 m² 12 434,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam mieszkanie trzypokojowe z osobną kuchnią na pięknym Zakrzowie na ulicy Wilanowskiej o powierzchni około 55m2. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

120 000 zł1 077 m² 111,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja Na sprzedaż działka budowlana w Świebodzicach(nr 287/17). Znajduje się na wzgórzu, otoczona pięknym krajobrazem z widokiem na Zamek Książ. Działka nieogrodzona, płaska. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowodworska

Wrocław,dolnośląskie

700 920 zł52 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Wrocław, ul. Nowodworska Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51.92 M2 m położone na 1. piętrze nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł48 m² 11 145,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Home&invest Oddział Wrocław tel. Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m na 2 piętrze 10 piętrowego bloku z 1985 roku z windą na Gaju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Szklarska Poręba,dolnośląskie

479 999 zł37 m² 13 036,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament inwestycyjny z najemcą w sercu Szklarskiej Poręby z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu inwestycyjnego zlokalizowanego przy ul. Okrzei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Księżycowa

Wrocław,dolnośląskie

344 400 zł24 m² 14 655,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Nowa kawalerka Wrocław Zakrzów Na sprzedaż nowoczesna kawalerka zlokalizowana we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na piętrze z windą w zadbanym bloku, na estetycznym, czystym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

520 000 zł37 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Komfortowa kawalerka gotowa do wprowadzenia się, balkon, cisza i zieleń! Lokal Powierzchnia 37 m2, oddzielna, jasna kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem; lodówka, piekarnik, zmywarka oraz płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

1 890 000 zł3 872 m² 488,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: na sprzedaż działka inwestycyjna w Świętej Katarzynie jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji pod Wrocławiem! - numer geodezyjny: 212/4, - powierzchnia: 3872 m2, - grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

739 000 zł111 m² 6 685,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Oferta dotyczt lokalu A1b cena promocyjna! gotowy! wysoki standard wykończenia - pompa ciepła l rekuperacja, dojazd drogą asfaltową nowoczesne osiedle zakup od dewelopera! bez prowizji l bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowackiego

Miłoszyce,dolnośląskie

769 000 zł126 m² 6 084,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szewczenki

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł69 m² 9 724,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezczynszowe i bez pcc! Polecam na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 68,9 m2, usytuowane na pierwszym piętrze jednopiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł117 m² 8 943,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ostatni Bliźniak! | Wojnów | 5pok | gotowy! Polecam na sprzedaż dom jednorodzinny gotowy do odbioru, w zabudowie bliźniaczej na wrocławskim Wojnowie. Powierzchnia użytkowa 117,4 m2 ( w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Świebodzice,dolnośląskie

740 000 zł76 m² 9 680,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Mój Dom sc prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania z dużym ogrodem przydomowym, położonego na parterze w 3-kondygnacyjnym budynku na Osiedlu Greek Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

219 000 zł1 300 m² 168,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1300 m , położoną w spokojnej i zielonej miejscowości Rakoszyce, w niedalekiej odległości od Środy Śląskiej oraz Wrocławia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

605 875 zł35 m² 17 440,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj nowocześnie i wygodnie - w dobrze zaprojektowanej kawalerce z dużym salonem i balkonem, tylko 2,2 km od Rynku. Funkcjonalne, jasne wnętrze z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

588 800 zł54 m² 10 903,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ładny przestronny 3 pokojowy lokal mieszkalny w bardzo dobrej lokalizacji z idealnymi połączeniami w każde miejsce Wrocławia z samodzielną kuchnią i 3 osobnymi pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

649 000 zł93 m² 7 015,46 zł/m²