dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 168 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł39 m² 16 602,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy do sprzedaży nowoczesne mieszkanie typu studio, składające się z dwóch niezależnych apartamentów. W każdym z nich znajduje się salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 390 000 zł490 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

499 230 zł39 m² 12 950,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji. Zadzwoń nawet po godz: 18:00. Mieszkanie o powierzchni 38,55 m z prywatnym ogrodem, zlokalizowane na Wrocławskich Stabłowicach. Oferta idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł40 m² 17 589,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w prestiżowej części centrum Wrocławia na Kępa Mieszczańska. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji pod wynajem blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Suwalska

Wrocław,dolnośląskie

1 295 000 zł90 m² 14 388,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej części Wrocławia, z szybkim dojazdem do centrum i pełną infrastrukturą na wyciągnięcie ręki? Ten komfortowy dom na zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

890 000 zł76 m² 11 765 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% pcc | 0% prowizji | Oferta deweloperska Nowoczesne mieszkania z ogrodem w Krzeptowie. Oferta również dla Obcokrajowców - zakup nie wymaga zezwolenia na nabycie gruntu. Lokalizacja: krzeptów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

659 091 zł59 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Sosnówka,dolnośląskie

421 350 zł2 809 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Absolutny unikat Z własnym potokiem | działka inwestycyjna Z ogromnym potencjałem Sprzedam wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni prawie 30 arów (ok. 3000 m ), położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

559 000 zł300 m² 1 863,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferta na wyłączność! Mam do zaoferowania ciekawy dom do remontu z dużą działką plus dodatkowo 2 działki - Jedlinka malownicza wieś, blisko lasu (gmina Jedlina-Zdrój). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolna

Strzegom,dolnośląskie

599 000 zł126 m² 4 753,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1870

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 126 m , położone na poddaszu klimatycznej kamienicy z 1870 roku, zaledwie kilkaset metrów od rynku w Strzegomiu. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Boguszyce,dolnośląskie

575 000 zł54 m² 10 679,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na sprzedaż Oleśnica, miejscowość Boguszyce. Będzie to świetny wybór dla osób ceniących Sobie ciszę, oraz spokój z dala od zgiełku miasta, jednocześnie mając je pod ręką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

465 000 zł62 m² 7 535,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po remoncie - Świdnica, osiedle Młodych. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61 mkw, położone na Osiedlu Młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Głogów

Głogów,dolnośląskie

289 000 zł33 m² 8 835,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Złota Podkowa w Głogowie. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w budynku wyposażonym w windę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 105 646 zł69 m² 16 075,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duży apartament 3 pokojowy o powierzchni 68,78m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny dwustronny układ, na który składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł108 m² 9 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wyjątkowy lokal usługowy w sercu Wrocławia tuż obok Sky Towera | 108 m | 999 000 zł + vat Szukasz miejsca, które pracuje na Twój biznes od pierwszego dnia? Ten lokal to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł70 m² 12 055 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Wrocławia - przestrzeń z charakterem i wygodą codziennego życia. To mieszkanie łączy w sobie miejską energię z domowym spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

709 000 zł49 m² 14 469,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkanie dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł31 m² 17 709,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie | Prądzyńskiego 51 | Winda | Garaż | Balkon Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,2 m , położone na 6. (ostatnim) piętrze budynku z 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

229 000 zł47 m² 4 872,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m 2 usytuowane na wysokim parterze kamienicy w centrum Świdnicy. Tylko U nas! nowa atrakcyjna cena! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

466 486 zł29 m² 15 893,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu czytać opisu - Zadzwoń 0zł prowizji + 0 zł pcc - płacisz tylko za mieszkanie, wybrane opcje dodatkowe jak miejsce postojowe oraz usługi notarialne. Możliwość obsługi w języku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

481 997 zł43 m² 11 293,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

594 000 zł50 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam Państwu do zaoferowania na sprzedaż - 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Krzykach (wrocław) Lokalizacja: krzyki | Powierzchnia: ok. 50 m | Piętro: 1/3 | Blok z lat 1986 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 941,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Kąty Wrocławskie to idealne miasto dla Ciebie! Jeżeli szukasz pełnej infrastruktury do życia z jednoczesnym szybkim dojazdem do Wrocławia to jest to świetna alternatywa do spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Borzygniew,dolnośląskie

319 000 zł1 000 m² 319 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Twoja Prywatna Oaza z Widokiem na Jezioro Mietkowskie - Borzygniew. Działka, która czeka na Twój wymarzony dom! zalety Marzysz o życiu z dala od miejskiego zgiełku, ale wciąż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł108 m² 9 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy - centrum Wrocławia, w sąsiedztwie Sky Towera - 108 m , 999 000 zł + vat Na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy położony w ścisłym centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Boguszyce,dolnośląskie

400 000 zł36 m² 10 983 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

742 500 zł55 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie idealne dla rodziny - szybki dojazd do centrum, przedszkola, szkoły oraz tereny zielone tuż obok. Osobna kuchnia z oknem i możliwość wykończenia pod klucz. I speak English.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Syców

Syców,dolnośląskie

270 000 zł61 m² 4 426,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie, świetna lokalizacja, 61 m , balkon, piwnica, 3 piętro. Mieszkanie bardzo blisko centrum Sycowa, idealne dla rodzin z dziećmi. Składa się z: przedpokoju: 4 m Dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

750 000 zł136 m² 5 514,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesne domy w Kalnie - idealne miejsce do życia! Zdjęcia mają charakter poglądowy budynek jest w trakcie budowy. Bez prowizji I podatku pcc! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Porzeczkowa

Kobylice,dolnośląskie

189 000 zł1 036 m² 182 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1036 m , położona przy ul. Porzeczkowej w Kobylicach (obręb Kobylice, gmina Trzebnica, działka nr 266/95). Teren ma regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Zabór Wielki,dolnośląskie

350 000 zł1 410 m² 248,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dom pod Wrocławiem w otulinie natury | Miękinia | 14 arów z drzewami Powierzchnia: 1 400 m Typ działki: budowlana Media: prąd, woda (w pełni uzbrojona) Ogrodzenie: tak. - twoja prywatna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 695 000 zł221 m² 7 669,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Bardzo ładny przestronny funkcjonalny duży dom w centrum Bielan Wrocławskich po remoncie w 2010r. do zamieszkania bez nakładów- wójciklicencja nr 16128- garaż, taras, piwniczka, użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żarska Wieś

Żarska Wieś,dolnośląskie

110 000 zł982 m² 112,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! słoneczna działka budowlana, pow. 982 M2, nowe osiedle, żarska wieś! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż działkę gruntu o powierzchni 982 m2, położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wesoła

Wilczyce,dolnośląskie

1 229 000 zł112 m² 10 929,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:181 m²

NA sprzedaż: dom z garażem w zabudowie bliźniaczej | Małe Wilczyce | ogród 181 m Dom z garażem w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu Małe Wilczyce to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Lubin,dolnośląskie

514 000 zł54 m² 9 518,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie z ogródkiem | Bezczynszowe | Stary Lubin Na sprzedaż nowe, bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim , położone na kameralnym, prestiżowym osiedlu w Starym Lubinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

989 000 zł53 m² 18 716,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

149 000 zł1 900 m² 78,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Oferuję na sprzedaż działkę pod budowę domu w spokojnej, zielonej miejscowości Nowe Siodło w Mieroszowie. Działka nr 134.