dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł31 m² 15 372,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji | 30,9 m + komórka 2,9 m Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w okolicach ul. Bednarskiej, położone na 10. piętrze (11 kondygnacja).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

579 202 zł33 m² 17 664 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

869 884 zł75 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem opow. 5,2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzyńskiego

Legnica,dolnośląskie

360 000 zł45 m² 8 053,69 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie po kapitalnym remoncie, zlokalizowane w Legnicy na popularnym osiedlu Piekary C, przy ul. Wierzyńskiego. Osiedle Piekary C to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

429 505 zł26 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

890 000 zł74 m² 12 001,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom parterowy W zabudowie bliźniaczej wysoki standard wykończenia - droga Z kostki, ogrzewanie podłogowe, rolety, monitoring możliwość adaptacji poddasza O pow 15 mkw Gorąco polecam dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

295 000 zł37 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Kama Nieruchomości prezentują Państwu funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 37 m2 usytuowane na czwartym piętrze bloku położonego na osiedlu Zabobrze I. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

565 000 zł80 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości myhome poleca na sprzedaż piękny apartament 3 pokojowy w Jeleniej Górze przy ul. Krótkiej. Idealny do zamieszkania na stałe bądź pod wynajem krótkoterminowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł55 m² 11 718,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Niższa cena! cena przed promocją 738 999,80 zł Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

400 000 zł25 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Oferuję Państwu do sprzedaży niewielki apartament 25 m2 -po podłodze ok 30 m2 położony na kameralnym osiedlu poza centrum miasta Apartament mieści sie na drugim piętrze klikuletniego budynku Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł56 m² 14 221,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, gotowa, oddana do użytkowania! Zamieszkaj w dworku. Projekt zrealizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

239 000 zł87 m² 2 740,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedania 3 pokojowe około 87,20m2 powierzchni użytkowej, mieszkanie o pow. całkowitej 95m2 wysokie koło 3m usytuowane na parterze idealne dla osób niepełnosprawnych bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sierocińska

Legnica,dolnośląskie

410 000 zł44 m² 9 425,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż 43,5 m | Legnica, ul. Sierocińska Lokal znajduje się w Legnicy, przy ul. Sierocińskiej w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta. Blisko sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 349 000 zł73 m² 18 515 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż wygodne 3 pokoje o powierzchni 72,86.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

285 000 zł48 m² 5 925,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - os. Ustronie III Mieszkanie rozkładowe, jasne i funkcjonalne. Położone w bardzo dobrej lokalizacji, w spokojnej części osiedla. Pokój stołowy o pow. ponad 24 m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Teatralna

Jelenia Góra,dolnośląskie

395 000 zł66 m² 6 030,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania usytuowanego na parterze kamienicy w centrum Jeleniej Góry w okolicy Teatru. Na powierzchnię użytkową 65,5 m2 składają się: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

512 435 zł42 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z balkonem i widokiem na zielone otoczenie zachodniej części Wrocławia. Przemyślany układ dwóch pokoi, kameralna zabudowa oraz dostępność miejsc postojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szewska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł28 m² 17 707,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka przy Rynku - Stare Miasto - centrum - Wrocław wyjście z podwórza bezpośrednio na wrocławski Rynek Na sprzedaż przedstawiam kawalerkę w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

274 900 zł42 m² 6 494,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,33 m , położone w samym centrum Oleśnicy idealne zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

624 530 zł54 m² 11 544 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szałwiowa

Wrocław,dolnośląskie

473 537 zł35 m² 13 690 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 34,59 m , położone na parterze budynku wielorodzinnego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Lipa Piotrowska we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł64 m² 13 207,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Narożne mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

690 722 zł63 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

567 742 zł27 m² 21 200,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 400 000 zł314 m² 7 861,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:491 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na osiedlu Biskupin, pomiędzy dwoma parkami. Oferta skierowana przede wszystkim do osób, które szukają nieruchomości w tej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

1 000 000 zł63 m² 15 873 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Polecam mieszkanie inwestycyjne , 3-pokojowe 64 m + spiżarnia + piwnica | Wrocław Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rzeźbiarska

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł59 m² 18 412,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zamieszkaj elegancko w najbardziej prestiżowej i niepowtarzalnej lokalizacji Wrocławia! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 59,2 m2, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nożownicza

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł34 m² 16 865,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołłątaja

Głogów,dolnośląskie

499 000 zł50 m² 9 950,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50,15m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Głogowa - przy ulicy Kołłątaja - Osiedle Stare Miasto. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Olszany

Olszany,dolnośląskie

200 000 zł1 600 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w miejscowości Olszany, gmina Strzegom. Działka została doinwestowana i przygotowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

729 000 zł85 m² 8 560,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Drogi Z kostki brukowej! pompa ciepła! ogrzewanie podłogowe! duże działki! Gorąco polecam domy parterowe w zabudowie bliźniaczej położone w gminie Czernica. Dom składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

175 000 zł1 300 m² 134,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z pozwoleniem na budowę - Krobica, blisko Świeradowa-Zdroju Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej i spokojnej okolicy w miejscowości Krobica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł49 m² 13 780,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Pamiętasz ten moment z filmu "wszystko co kocham" Jacka Borcucha, gdy młodość smakowała jak słona woda, a jedynym, co się liczyło, była pasja i bliskość? To mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Środa Śląska,dolnośląskie

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna szeregówka 20 min od Wrocławia! Lokalizacja - Środa Śląska, ul. Kolejowa. W okolicy akwen wodny Kajaki , Średzki Park Wodny, pola i łąki idealne miejsce pod nowy dom - Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kamieniecka

Wrocław,dolnośląskie

1 300 000 zł98 m² 13 265,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) położony we Wrocławiu przy ul. Kamienieckiej, budynek budowany z pustaka, docieplony styropianem. Dach pokryty dachówką. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł64 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Tęczowej we Wrocławiu - idealne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł22 m² 16 590,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż: nowoczesna kawalerka z loggią Wrocław, ul. Rogowska | Faktura vat Na sprzedaż przestronna i jasna kawalerka o powierzchni 22 m2 zlokalizowana w nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Legnica,dolnośląskie

527 000 zł60 m² 8 761,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! co sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie z garderobą, o powierzchni 60,15 m2, położone na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku. Cena: 527 000 pln gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stanowice

Stanowice,dolnośląskie

749 000 zł892 m² 839,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dom wolnostojący - Stanowice pod Oławą | 200 m | 7 pokoi | 892 m | 749 000 zł Wyobraź sobie dom z ogrodem, przestrzenią dla całej rodziny i szybkim dojazdem do Wrocławia. Właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

930 000 zł101 m² 9 235,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

MS Lokal usługowy 100,7 m na sprzedaż Wrocław, ul. Balzaka | Ogromny potencjał pod dowolną działalność Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 100,7 m , położony na spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

835 000 zł62 m² 13 446 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Sprzedam wygodne, z dużym potencjałem, rozkładowe mieszkanie : 3 pokojowe, dwustronne w pełni rozkładowe, w centrum zielonego i spokojnego Biskupina. Mieszkanie znajduje się na 2 /4.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij