dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Perłowa

Jordanów Śląski,dolnośląskie

463 000 zł2 274 m² 203,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka budowlana o powierzchni 2274 m2 położona w pięknej okolicy w Jordanowie Śląskim z widokiem na Ślężę! Cicha i spokojna okolica, z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

184 999 zł41 m² 4 512,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w Gorcach. Mieszkanie w stanie dobrym , lub do odświeżenia co daje nowemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radiotelegrafistów

Legnica,dolnośląskie

579 000 zł86 m² 6 757,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie na bielanach Z balkonem I miejscem postojowym dwupoziomowe mieszkanie Z balkonem I miejscem postojowym bielany Legnica Wyjątkowa przestrzeń, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

522 381 zł59 m² 8 853,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,99 m , położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku w podwrocławskiej Lutyni. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Grobli

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł48 m² 20 802,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

I invite you to a viewing of the property: city marina - an apartment with a view of the Oder River, equipped with a smart system, in a gated community. The 47,59 m apartment features.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pruszowice

Pruszowice,dolnośląskie

800 000 zł86 m² 9 313,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

0% Prowizji | Dom z cegły pod Wrocławiem | Ogród i Taras | Bez pcc Kupując tę nieruchomość, nie płacisz żadnej prowizji dla biura nieruchomości. Wszystkie domy są dostępne do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

509 500 zł91 m² 5 580,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Legnica - przestronne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - ul. Hutników Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 91,3 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sosnowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

499 000 zł40 m² 12 632,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5m2, zlokalizowane w budynku z 2006r, przy ulicy Sosnowej na Bielanach Wrocławskich. Będzie to dobra inwestycja dla rodziny czy pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 149 000 zł477 m² 0,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na sprzedaż dom z sauną (obecnie do adaptacji) z cudownym potencjałem, do remontu. Lokalizacja: atrakcyjna, spokojna okolica, idealna dla rodzin i osób szukających komfortowego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ogorzelec

Ogorzelec,dolnośląskie

149 900 zł67 m² 2 250,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogorzelec tu w góry wychodzisz pieszo, bez samochodu Sudety Zachodnie | Karkonosze Są miejsca, w których nie planuje się wyjścia w góry. Po prostu zakłada się buty i idzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł37 m² 4 270,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży świetnie skomunikowane i funkcjonalne mieszkanie po remoncie w obrębie dzielnicy Starego Zdroju w Wałbrzychu. Na powierzchnię mieszkalną, która liczy: 37,23 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, al. Śliwowa

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł80 m² 13 737,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartamenty Parkowe Maślice | ok. 80 m | sprzedaż bezpośrednia Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament bezpośrednio przy parku, z dwoma tarasami, cisza, zieleń, wysoki standard, prywatność. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

555 000 zł54 m² 10 228,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż własnościowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w malowniczym i uzdrowiskowym Szczawnie Zdroju. Mieszkanie jasne i bardzo ciepłe, usytuowane na parterze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grębocice

Grębocice,dolnośląskie

119 000 zł1 087 m² 109,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki o powierzchni 1087 m2, 1348 m2 (139 tysięcy zł), 1349 m2 (139 tysięcy zł) położone w miejscowości Grębocice, 8km od Głogowa. W miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tomkowa

Tomkowa,dolnośląskie

670 000 zł120 m² 5 562,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Nieruchomości komfort oferuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Tomkowa, pow.świdnicki, woj. dolnośląskie. -na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł44 m² 15 101,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Krzyki 2 pok/lux/glamour /garaż/2023 Polecamy Państwu sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na rozwijającym się osiedlu Krzyki, wrocław),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Środa Śląska,dolnośląskie

899 000 zł193 m² 4 662,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Wolnostojący dom 192,8 m przy parku - blisko centrum Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 192,8 m , gotowy do zamieszkania, położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 141 420 zł74 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

849 000 zł56 m² 15 160,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowy, gotowy lokal z klimatyzacją Pewne miejsca już od pierwszego spojrzenia dają poczucie harmonii , światła i dobrze zaprojektowanej przestrzeni. Ten apartament w Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kuropatnik

Kuropatnik,dolnośląskie

495 000 zł3 350 m² 147,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa wraz z dokumentacją inwestycji. Projekt zakłada budowę ośrodka terapii uzależnień jak również po drobnych zmianach może zostać przekształcony na dom opieki dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Smolec

Smolec,dolnośląskie

665 371 zł60 m² 11 043,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

438 064 zł29 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa, wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa we Wrocławiu Mieszkanie z rynku pierwotnego bez Prowizji i bez podatku 2% pcc To projekt, który łączy nowoczesną architekturę, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamienna Góra

Kamienna Góra,dolnośląskie

319 000 zł55 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu słoneczne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowane na parterze kilkurodzinnego budynku położonego w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

| biuro Nieruchomości willa prezentuje. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez obywateli ukrainy bez zezwolenia mswia. Mieszkanie Z dwustronne Z jasną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Wrocław,dolnośląskie

1 199 750 zł62 m² 19 508,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja: 2w1! Dwa gotowe mieszkania na prestiżowej Kępie Mieszczańskiej w pełni wyposażone do zamieszkania. od zaraz! Do dyspozycji siłownia, sauna, grota solna, rowerowania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

590 000 zł96 m² 6 145,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szereg środkowy! bez prowizji bez pcc zakup od dewelopera! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej położone w gminie Czernica. Na parterze znajduje się: - wiatrołap 4,5 mkw - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

10 500 000 zł149 413 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

|na sprzedaż| bez prowizji! Przedmiotem oferty jest działka budowlana, położona w miejscowości Ostrowina (powiat Oleśnicki). |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia 14,94 ha; przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Smolec

Smolec,dolnośląskie

632 868 zł61 m² 10 378,30 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

360 000 zł66 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, położone na wysokim parterze w kamienicy w Świeradowie. Mieszkanie przeszło kapitalny remont, w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

960 000 zł52 m² 18 486,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe do odbioru | wysoki standard | kępa mieszczańska | 0% prowizji Odbierz klucze już za 2 tygodnie! W ofercie ostatnie wolne mieszkania - gotowe od ręki. Nie zwlekaj - to jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barlickiego

Wrocław,dolnośląskie

599 738 zł59 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

|oferta bez prowizji kupującego | tylko W naszym biurze| Prezentujemy Państwu przestronne i funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 59,38m2 , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

411 440 zł30 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja deweloperska oferuje 31 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu: od 29,58 m do 94,23 m . Wśród nich znajdują się funkcjonalne mieszkania jedno, dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

145 000 zł47 m² 3 085,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 47 m2 w kamienicy - do generalnego remontu Lokalizacja: centrum Powierzchnia: 47 m2 Piętro: 3. piętro w kamienicy Stan: do kapitalnego remontu Rozkład: dwustronne (okna po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

239 000 zł64 m² 3 734,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Boguszowie-Gorcach na pierwszym pietrze. Nieruchomość położona w malowniczej okolicy otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 570 830 zł77 m² 20 432,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament z widokiem na rzekę! 4 pokojowe mieszkanie o pow. 76,88m2 + balkon o pow. 12,12m2. Apartament znajduje się 7 ostatnim piętrze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł54 m² 11 759,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zielono mi mieszkanie, w którym rośliny kwitną, a energia płynie naturalnie! Jeśli szukasz miejsca pełnego harmonii, ciepła i przestrzeni, to ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł73 m² 13 684,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w dworku!wyjątkowa inwestycja! Projekt zrealizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubomierz

Lubomierz,dolnośląskie

285 000 zł45 m² 6 354,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania gotowego do zamieszkania, w spokojnym miejscu? Mam dla Ciebie ciekawą propozycję! Zapraszam Cię na prezentację mieszkania po kapitalnym remoncie położonego w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Stary Wielisław

Stary Wielisław,dolnośląskie

94 900 zł629 m² 150,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych w sercu Kotliny Kłodzkiej - 5 min od Kłodzka i 10 min od Polanicy-Zdroju, z prywatnym terenem rekreacyjnym. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym.