dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Oboźna

Wrocław,dolnośląskie

2 350 000 zł338 m² 6 952,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przestronny, doskonale zaplanowany dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 294,69 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Witosa

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

1 249 000 zł260 m² 4 803,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 631 m²

Na sprzedaż willa z dużą działką Jelcz-Laskowice, ul. Wincentego Witosa Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem willa z 1930 roku, o powierzchni ok. 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krępice

Krępice,dolnośląskie

1 095 000 zł120 m² 9 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom na sprzedaż - Krępice, tylko 5 km od granic Wrocławia! Cisza, las i komfort do zamieszkania od zaraz Do sprzedaży wyjątkowy, w pełni wyposażony dom o powierzchni użytkowej ok. 103.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bukowiec

Bukowiec,dolnośląskie

328 800 zł1 644 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt - najlepsza inwestycja twojego kapitału! *** oferta dostępna tylko W naszym biurze - nie szukaj dalej! *** Biuro nieruchomości nexthome przedstawia na sprzedaż 2 działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Bystrzyca Kłodzka

Bystrzyca Kłodzka,dolnośląskie

94 900 zł629 m² 150,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych w sercu Kotliny Kłodzkiej - 5 min od Kłodzka i 10 min od Polanicy-Zdroju, z prywatnym terenem rekreacyjnym. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwarna

Wrocław,dolnośląskie

581 418 zł30 m² 19 432,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie z balkonem - 29,92 m | Smart Home | blisko centrum Na sprzedaż kompaktowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 29,92 m z balkonem 9,5m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czysta

Wrocław,dolnośląskie

852 300 zł38 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Marzysz o nowoczesnym, komfortowym mieszkaniu w samym centrum miasta? czysta4 to inwestycja, która redefiniuje miejskie życie, łącząc funkcjonalność, elegancję i dogodną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

640 000 zł52 m² 12 199,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie: nowoczesne mieszkanie parterowe w Siechnicach Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie parterowe o powierzchni 52,17 m , zlokalizowane w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janowskiego

Oława,dolnośląskie

389 000 zł37 m² 10 619,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1877

AM Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 36,63 m położone na parterze stylowej, historycznej kamienicy z 1877 roku, zlokalizowanej przy ul. ks. prałata Janowskiego 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inowrocławska

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł46 m² 11 505,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rewelacyjnie położone mieszkanie, mające dużo zalet: -trzy pokoje- jeden z loggą , -odrębna kuchnia z oknem , -łazienka z prysznicem, -pełen rozkład, jednostronne , -okna pokoi od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ratowice

Ratowice,dolnośląskie

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja! promocyjna cena bez pcc bez prowizji! zakup od dewelopera! oferta dotyczy lokalu C2 wysoki standard wykończenia obejmuje między innymi: - ogrzewanie podłogowe w całym budynku, - rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Wrocław,dolnośląskie

1 470 000 zł119 m² 12 355 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal biurowy na sprzedaż - 118,98 m | Apartamenty Piaskowa | Wynajęty - bardzo dobre roi Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny lokal biurowy o powierzchni 118,98 m , położony na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

695 000 zł87 m² 7 989 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

84 m komfortu z werandą i dostępem do ogrodu | Kraszowice | Parter | Po generalnym remoncie Na sprzedaż przestronne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł63 m² 12 967,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3M pośród ciszy, zieleni - idealne miejsce dla rodziny. Serdecznie zapraszam do zakupu 3. pokojowego mieszkania o metrażu 63,16 m2 położonego w budynku oddanym do użytkowania w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smardzowska

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł51 m² 13 686,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż niezwykle estetyczne, przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na wrocławskich Wojszycach. Wykończone w wysokim standardzie, z dużym tarasem, który może być też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Wyspiańskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 350 000 zł236 m² 9 957,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:748 m²

Oferta na wyłączność. Do sprzedania budynek biurowy o powierzchni użytkowej 236 m2, powierzchnia zabudowy 108m2. Do budynku przynależy działka o pow. 0,0748 ha. Kubatura to 969.20m2. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzozy

Wrocław,dolnośląskie

358 414 zł30 m² 11 947,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealne mieszkanie 2-pokojowe na start lub pod inwestycję | 0% prowizji Gotowe do wprowadzenia lub najmu - bez dodatkowych kosztów: -w pełni urządzona łazienka -położone podłogi -świeżo wymalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Oleśnica,dolnośląskie

820 000 zł74 m² 11 088 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

MS Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone na czwartym (ostatnim) piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Lokal ma 73,95 m i oferuje trzy niezależne pokoje w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

795 057 zł66 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

290 400 zł26 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentów w nowo powstającej inwestycji w Szklarskiej Porębie Projekt przewiduje 4 nowoczesne czterokondygnacyjne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

499 000 zł380 m² 1 313,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Polanica Zdrój - okolice - Chocieszów. Teren niezalewowy. Dom o pow. użytkowej 200 m kw., całkowitej 380 m kw., położony na działce o pow. 1200 m kw. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna zabudowana, ul. Marszowicka

Wrocław,dolnośląskie

6 700 000 zł5 524 m² 1 213 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

|na sprzedaż| tylko u nas! Przedmiotem oferty jest Nieruchomość gruntowa zabudowana, usytuowana w północnej części Wrocławia, obręb Leśnica, przy ul. Marszowickiej 154-166. |szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

889 999 zł54 m² 16 330,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Wrocławia | 54,5 m2 | Balkon | 10 min do Rynku Na sprzedaż przepiękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54,5 m2, położone na 5. piętrze w 7-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Kośnego

Wrocław,dolnośląskie

4 700 000 zł19 067 m² 246,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentację i do kontaktu. Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 19 067 m2, położoną w cichej, spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, tuż przy Parku Krajobrazowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

607 063 zł39 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł46 m² 5 199,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż mieszkanie po remoncie w spokojnej części Podgórza. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,47 m2 , które składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Czernica,dolnośląskie

1 349 000 zł253 m² 5 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:963 m²

Czernica, dom wolnostojący na sprzedaż. Blisko Wrocławia, z połączeniem kolejowym. Dwie linie kolejowe (277 i 292) łączące gminę Czernica z Wrocławiem, siechnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

2 400 000 zł117 m² 20 512,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 117 m , położony na 9 piętrze prestiżowego budynku I2 Development przy ul. Księcia Witolda 46, z bezpośrednim widokiem na rzekę Odrę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Milęcice

Milęcice,dolnośląskie

159 900 zł6 200 m² 25,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 6200 m położona w miejscowości Milęcice. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, prywatności i dużych możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyczółkowskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

320 000 zł69 m² 4 651,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Uwaga - promocyjna cena! Nieruchomość nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 179 000 zł28 512 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: przedmiotem sprzedaży jest działka niezabudowana o powierzchni 28512 mkw. Lokalizacja: brzeźnik/bolesławiec, bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

752 310 zł74 m² 10 193,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . Każde mieszkanie w kompleksie ma dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

1 099 000 zł168 m² 6 531,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Nowa cena! gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Obecny dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Możliwość przejęcia obecnego najemcy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Oława

Oława,dolnośląskie

490 000 zł53 m² 9 271,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,85 m , położone na 1. piętrze w kameralnym bloku z 2007 roku przy ul. Zacisznej w Oławie. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach, ul. Karpnicka

Łomnica,dolnośląskie

533 200 zł17 200 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość 1,72 ha, z pięknym widokiem na sprzedaż. W miejscowości Łomnica koło Jeleniej Góry. Na sprzedaż 5 działek o łącznej powierzchni 1,72 ha, położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

559 000 zł92 m² 6 076,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Oferta zarezerwowana! Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w Szczawnie-Zdroju w okolicach ul. Klonowej, słowiańskiej, ofiar Katynia czyli samo serce uzdrowiska. Lokal zajmuje całe drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Lubin,dolnośląskie

345 000 zł48 m² 7 193,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie naszego biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy Alei Niepodległości. Nieruchomość o powierzchni 47,96 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

469 952 zł46 m² 10 256,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 341 900 zł71 m² 18 980,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł52 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam przytulne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 52m kw. składające się z 2 pokoi z balkonem i piwnic,. usytuowane na 1/3 piętrze w okolicy ul. Hubskiej we Wrocławiu.