dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 174 ogłoszenia

559 000 zł2 414 m² 231,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana blisko Wrocławia idealne miejsce pod Twój nowy dom! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Wrocławia? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł11 500 m² 86,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta tylko W naszym biurze! Działka 1,15 ha w zabudowie zwartej/wilków średzki/dolnośląskie Na sprzedaż nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł50 m² 4 180 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w spokojnej okolicy na ul. Polnej. Oferuję przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na drugim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł38,55 m² 6 614,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w kamienicy w Ścinawie. Lokal o powierzchni użytkowej 38,55 m składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 000 zł48,75 m² 14 235,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,75 m , położone na 4. piętrze to idealna propozycja dla osób ceniących komfort, świetną komunikację i wysoki standard. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 56 m | idealna inwestycja - ul. NA ostatnim groszu Szukasz gotowca inwestycyjnego, który od pierwszego dnia po zakupie zarabia na siebie? A może potrzebujesz przestronnego, słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Siedlika, gmina Miłkowice Dostępne powierzchnie - 2x ok. 1000 m2 - 1x ok. 1800 m2 Dostępne media: prąd bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58,95m2 znajdujące się przy ul. Trzebnickiej - tuż obok mostów Trzebnickich we Wrocławiu Nieruchomość ma ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł125,16 m² 10 786,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

W ofercie sprzedaży nowoczesny i funkcjonalny dom z garażem w Sobinie. Nieruchomość jest położona na spokojnym osiedlu na pięknej, 13 -arowej działce z widokiem na łąki.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł42,61 m² 19 948,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonalny, w pełni wykończony lokal 2-pokojowy o powierzchni 42,61 m , położony na 2 piętrze (z 3) nowoczesnego budynku z windą na prestiżowym osiedlu Miasto Marina,.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł190 m² 9 211 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:529 m²

Opiekun oferty Konrad Rakowiecki tel.   Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 190m2, położony blisko centrum, na spokojnej ulicy, blisko terenów zielonych. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę o powierzchni 1000mkw położoną w Żernikach Wrocławskich, przy ul. Morelowej - boczna ul. Poziomkowej Otoczenie nieruchomości stanowi istniejąca oraz.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł56,60 m² 13 233,22 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na wrocławskich Sołtysowicach - ul. Wojaczka. Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 56,6 m , położone na parterze. Funkcjonalny rozkład obejmujący: salon.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł44,20 m² 3 144,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie składające się z: - dużego pokoju - pokoju, - kuchni z oknem - łazienki z wc Budynek po termomodernizacji, ogrzewanie miejskie. Mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kameralnej zabudowie przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. Teraz niższa cena cena! przed promocją 658887zł Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 030 m² 87,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Twardogóra , działka pod lasem.! Działka na obrzeżach Twardogóry , pod lasem , mikroklimat. Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1030 m2. Działka położona pod lasem. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł365 m² 1 232 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:746 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym położona w miejscowości Domaniów. Jest to duży, stary budynek o charakterze mieszkalno-usługowym, który daje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł251,10 m² 3 385,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:552 m²

Witam serdecznie Nie szukaj dalej oferta nieruchomość na wyłącznosć Budynek Rok budowy ok. 1990r solidny murowany, grube mury., elewacja zadbana. Do sprzedania dom wolnostojący ok. 251,10m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł280 m² 8 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 298 m²

Jeśli marzysz o przestronnym, jasnym i gotowym do zamieszkania domu w spokojnej i zielonej okolicy ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 953 m² 512,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:10 787 m²

Strzelce, gm Dobroszyce, budynki usługowo - mieszkalne, 1953 m2, sprzedam, 1 000 000 pln, netto. Nieruchomość Z umowami wynajmu - atrakcyjna stopa zwrotu. Duża działka z budynkami pod.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł6 316 m² 71,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję dużą działkę pod zabudowę mieszkaniową i usługową w obrębie miasta Wałbrzycha. Teren o wielkości 6300 m2, w kształcie prostokąta, lekko nachylony,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł68,31 m² 4 977,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż oferujemy przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 68 mkw (po podłodze 95 mkw), położone na 2. piętrze w stylowej kamienicy. Lokalizacja w pobliżu deptaku sprawia,.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł22 m² 3 181,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Tylko W home expert super oferta! Do sprzedania 2 miejsca postojowe w garażu wielostanowiskowym w okolicy Placu Kromera we Wrocławiu. Parking w garażu podziemnym. Brama otwierana.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł110 m² 22 727,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

*Oferta tylko w naszym biurze* Szukasz idealnie zlokalizowanego lokalu na swój biznes? Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu znajdującego się na pierwszym piętrze budynku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł39,50 m² 6 202,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferuje na sprzedaż fajne 2 pokojowe mieszkanie z garażem Znajdujące się: wałbrzych - Szczawienko. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, gazowym ogrzewaniem oraz dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł36 m² 10 277,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Home&invest Oddział Wrocław Mieszkanie na sprzedaż Kuźniki, ul. Sarbinowska Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do remontu, położone przy ul. Sarbinowskiej na osiedlu Kuźniki, w dzielnicy Fabryczna.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł305 m² 6 393,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 281 m²

Do sprzedaży reprezentacyjny i atrakcyjny dom jednorodzinny wolnostojący z garażem, położony na działce ze wspaniałymi widokami na otwartą przestrzeń, rozległe pola i lasy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Rozkładowe, słoneczne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,60 m2 (z przynależną komórką łącznie 82,40 mkw) w budynku z 1996r. Mieszkanie składa się z: przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł29 900 m² 30,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż - teren inwestycyjny 2,99 ha, łupki, gmina Wleń, woj. dolnośląskie Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny kompleks działek o łącznej powierzchni 29 900 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł50,10 m² 7 564,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Panorama ma w ofercie: na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Lokalizacja: karpacz Cena: 399 000 zł Powierzchnia: 52 m Liczba pokoi: 2 Piętro: parter Typ.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł268,92 m² 4 276,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:412 m²

Tylko W naszym biurze! dom wolnostojący O pow. 268,92 M2, balkony, taras, ogród, garaż dwustanowiskowy, kolektory słoneczne, idealny dla rodziny dwupokoleniowej! Biuro Nieruchomości nad Nysą.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł55 m² 5 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. ok 55m2. Mieszkanie mieści się w kamienicy, ścisłe centrum przy Placu Ratuszowym Jeleniej Góry. Lokal usytuowany na III piętrze. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne 2 pokoje z możliwością wydzielenia 3 w sercu Nadodrza - ul. Chrobrego. Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie charakteru i autentyczności. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł70 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni ok. 70 m , położony na parterze w dwupiętrowej kamienicy z 1920 roku, zlokalizowanej przy ul. 1 maja w Malczycach. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł57 m² 2 631,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w cichej spokojnej okolicy z widokiem na góry izerskie, sporo przestrzeni na zewnątrz. Remont mieszkania w 2020 roku. Piec Kopciuch .

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł48,35 m² 11 375,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zanim zaczniesz obliczać zwrot z inwestycji w tę nieruchomość, mam dla Ciebie wiadomość, która zapewni Ci święty spokój. Jako jedyna osoba posiadająca tą ofertę, biorę na siebie.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł86 m² 5 162,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Jaworzynie Śląskiej idealne dla rodziny! Lokalizacja: jaworzyna Śląska Powierzchnia: 86 m Piętro: 1. w dwupiętrowym budynku Liczba pokoi: 4 Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny apartament trzypokojowy z aneksem kuchennym oraz tarasem i ogródkiem. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym osiedlu w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesne Domy w Kameralnym Otoczeniu to wyjątkowa inwestycja realizowana przez solidnego i doświadczonego dewelopera, zlokalizowana tuż przy południowo-wschodnich granicach Wrocławia. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł85,23 m² 6 793,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,23 m w Jeleniej Górze, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Nieruchomość: lokal usytuowany przy ul. Kadetów wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 600 zł58,50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.