dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 177 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej we Wrocławiu, w dzielnicy Pawłowice, przy ul. Hiacyntowej. Nieruchomość znajduje się w cichej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł53 m² 4 056,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo - usługowy na parterze, z witryną - Centrum! Na powierzchnię lokalu składa się sala główna o powierzchni około 45 m2, zaplecze oraz pomieszczenie gospodarcze na półpiętrze.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł14 888 m² 26,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Krzyżowa koło Świdnicy Pragnę zaproponować nieruchomość położoną w urokliwej i historycznej miejscowości Krzyżowa. Na nieruchomość składają się 3 działki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł78,30 m² 7 535,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 78,3 m , położone na parterze zadbanego budynku przy ul. Wileńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł31 m² 7 580,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na 1 piętrze o pow. 31 m w Bielawie na ul. dzierżoniowskiej. Po generalnym remoncie. Wymienione instalacje wodne i elektryczne. Ogrzewanie gazowe. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł160 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nieruchomości w Kotlinie prezentują wyjątkowy dom jednorodzinny, zlokalizowany w spokojnej i zielonej miejscowości Brda przy ul. Leśnej. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

640 120 zł1 231 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tyniec mały - Gminy Kobierzyce pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dobra lokalizacja w Tyńcu Małym wśród domów jednorodzinnych. Działka w Tyńcu Małym od strony południowej, do.

Szczegóły ogłoszenia

199 995 zł1 005 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko w New Place Nieruchomości - Kobylniki w gminie Środa Śląska. Blisko natury, pod lasem, cisza, spokój. z dala od sąsiadów, zarazem dość blisko aglomeracji miejskich. 5 km do.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł46,50 m² 12 688,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Home&invest Oddział Wrocław Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki, huby, ul. Gliniana. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone przy ul. Glinianej na osiedlu Huby,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65 m² 11 538,46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferta na Wyłączność, nie szukaj dalej. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 65 m , usytuowanego na Przedmieściu Oławskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 464 zł39,02 m² 12 595,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 224 m² 157,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową w miejscowości Rakoszyce Gmina Środa Śląska - składającą się z dwóch działek o powierzchni 1800m2 i 424m2 - łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł320 m² 1 309,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 267 m²

*** nieruchomość W sercu doliny baryczy *** *** Z piekną panoramą na pola I lasy *** *** idealna dla miłośników natury *** Na sprzedaż dom wraz z dużym pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł180 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Połowa bliźniaka w cenie dużego mieszkania w Jeleniej Górze. Promocja wiosenna tylko 735.000,- Prezentujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł171 m² 9 064,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Sprzedaż na wyłączność Nowoczesny dom wolnostojący z 2025 roku - Męcinka Kategoria: dom wolnostojący Lokalizacja: męcinka, powiat jaworski Powierzchnia użytkowa: 135 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 606 zł10 161 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę inwestycyjną w Stanowicach k/oławy Dojazd do działki drogą utwardzoną Media przy działce ; - woda - prąd - kanalizacja Powierzchnia działki 10 161 m2 Szerokość działki.

Szczegóły ogłoszenia

4 599 000 zł133 m² 34 578,95 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: tomasz leiman pfrn nr.28679 tel.   Piękny apartament z widokiem na rzekę z sypialni, pokoju kąpielowego oraz salonu znajdujący się na dziewiątym piętrze w Angel.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł91,94 m² 3 915,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

do sprzedania mieszkanie trzypokojowe położone na drugim piętrze kamienicy przy ul Przemysłowej.W mieszkaniu wymienione okna oraz zrobione centralne ogrzewanie - w miedzi. Reszta wszystko do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł42 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne i ustawne mieszkanie , o powierzchni 42 m , zlokalizowane na najbardziej poszukiwanym, pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy. W skład mieszkania wchodzą: - dwa niezależne,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł76 m² 3 144,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości ,mały Domek ' polecaja mieszkanie położone na 1 piętrze budynku sześciolokalowym. Dom kryty dachówka ,klatka schodowa czysta , mieszkanie bezczynszowe! w skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

693 000 zł111,50 m² 6 215,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie z duszą w Leśnicy 111,5 m | Po remoncie | Garaż | Spokój i zieleń ważna informacja! Mieszkanie mogą nabyć również obywatele Ukrainy pełna możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: natalia Olejnik tel.   Otoczenie nieruchomości: W najbliższej okolicy znajduje się rozwinięta infrastruktura dostęp do przedszkola, szkoły, przychodni, a także.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł900 m² 87,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobromil-Łagoszów Wielki, działka budowlana, 9 a, sprzedam, 79 000 zł. Oferujemy działkę budowlaną w miejscowości Dobromil, będącej kolonią Łagoszowa Wielkiego w gminie Radwanice,.

Szczegóły ogłoszenia

264 900 zł50,86 m² 5 208,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w górnej części Nowego Miasta w pobliżu Parku Sobieskiego. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

684 000 zł70 m² 9 771,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. ok. 70 m2 przy ul. Strzegomskiej. Oferta idealna dla inwestora lub dla rodziny! więcej informacji pod nr tel.   . Dostępny wirtualny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka po remoncie | Piaskowa Góra | Niskie koszty utrzymania | Idealna pod inwestycję Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 26,3 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł116 m² 8 189,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Z przyjemnością przedstawiamy Rezydencje Liliowe - wyjątkową inwestycję deweloperską, która łączy elegancką architekturę, nowoczesne technologie i spokojną, zieloną okolicę w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam się do zapoznania z ofertą działki w kształcie prostokąta o powierzchni 1054m2 położonej w Gajkowie gm. Czernica. Działka znajduje się w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł64 m² 1 328,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na Sprzedaż Przedstawiam Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w samym centrum bolkowa. Lokal położony przy ulicy prowadzącej do głównego rynku- dosłownie 100m. Stanowi on.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł34,28 m² 11 639,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealne na start lub inwestycyjne pod wynajem Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,28 m2 mieszczące się na 4 piętrze w plombie przy ul. Nowowiejskiej. Rozkład pomieszczeń: kuchnia Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł152 m² 10 519,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Idealna przestrzeń dla Twojej rodziny nowoczesny, trzypoziomowy dom o powierzchni 152 m przy ul. Przedwiośnie na Bielanach Wrocławskich. To lokalizacja, która łączy ciszę kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż bezczynszowe, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48 m2 zlokalizowane na 3 piętrze (w budynku nie ma windy): przestronny przedpokój 2 osobne pokoje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferuje na sprzedaż unikatowe mieszkanie po generalnym remoncie w spokojnej lokalizacji Walbrzycha na Podgórzu - Rezydencja Niedźwiadki. Wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, gazowym ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł84 m² 10 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowoczesny skrajny bliźniak z dużym ogrodem na działce 330 m - gotowy do wprowadzenia! Malowniczo położony dom w otoczeniu zieleni - bliźniak | skrajny | na końcu osiedla. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Myślinowie w Gminie Męcinka, powiat jaworski. Działka o pow. 1770 m2 z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod budowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę rod w okolicach Al. Rzeczypospolitej w Legnicy. Działka o powierzchni 400mkw ogrodzona, płaska, z dobrym nasłonecznieniem. Na działce znajduje się murowany domek.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 410 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania działkę 2410m2 z halą przemysłową. Plac jest częściowo utwardzony. Dojazd do posesji asfaltową drogą publiczną. Wymiary wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł63,30 m² 12 164,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ciche mieszkanie 3-pokojowe, jasne, cieple w zadbanym bloku z windą oraz ogrzewaniem miejski na Gądowie Małym. W okolicy sklepy ,przystanki ,szkoły itd. Przy remoncie wymieniona została.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł40,70 m² 7 174,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na duży balkon, sypialnia, osobna kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę usługową położoną w Nawojowie Łużyckim, gm. Lubań. Szczegóły oferty: - powierzchnia działki to 17501 m2. - kształt nieregularny - teren.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł37,40 m² 6 016,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,4 m2 w świetnej lokalizacji w centrum Strzegomia przy ul.Św.Tomasza.Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.