dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

535 780 zł38 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji Krzyki klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gierałtowiec

Gierałtowiec,dolnośląskie

149 000 zł49 m² 3 013,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 49,44 m2 usytuowanego na Ip. w kamienicy - gierałtowiec. Nieruchomość usytuowana w dogodnej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mieszczańska

Siechnice,dolnośląskie

822 000 zł68 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 68,10 m , uzupełnione o funkcjonalne poddasze oraz dwa balkony. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

689 000 zł81 m² 8 507,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Luksusowe mieszkanie z prywatnym spa, basenem, saunami i strefą wellness. Nieruchomość od dewelopera - kupujący nie płaci prowizji, bez podatku 2% pcc! W otoczeniu mieszkania rozciągają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Zgorzelec,dolnośląskie

430 000 zł69 m² 6 211,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy na 2 piętrze, usytuowane przy ul. Mickiewicza 8. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej łazienki oraz oddzielnego wc, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

629 926 zł52 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z balkonem w bloku z windą na Żernikach dzielnica Fabryczna we Wrocławiu. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Różyckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 572 850 zł68 m² 23 113,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczytnickiego we Wrocławiu to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących prestiżową lokalizację, bliskość natury oraz wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żabice

Żabice,dolnośląskie

98 000 zł1 070 m² 91,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

W ofercie sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej w miejscowości Żabice, gmina Grębocice, powiat Polkowice. Nieruchomość pod zabudowę jednorodzinną, w sąsiedztwie nowo-powstałych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 290 000 zł197 m² 6 546,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:962 m²

Dom wolnostojący w Januszkowicach o powierzchni 197,62 m2 Januszkowice to wieś położona w powiecie wrocławskim, w gminie Długołęka. Oddalona od centrum Wrocławia 22 km oraz od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Miłosna,dolnośląskie

890 000 zł117 m² 7 606,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny i komfortowy dom o powierzchni 97 m , położony w urokliwej miejscowości Miłosna, zaledwie 10km od Lubina. Szczegóły nieruchomości: *powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Akacjowa

Dalborowice,dolnośląskie

520 000 zł150 m² 3 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 348 m²

Dom z klimatem dawnego młyna nad rzeką Widawą Gdzie znajduje się nieruchomość? Dom znajduje się w Dalborowicach (gmina Dziadowa Kłoda, woj. dolnośląskie), przy ulicy Akacjowej, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

786 000 zł133 m² 5 909,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: tel. Lokal biurowy o powierzchni 43 m2 znajduje się na I piętrze budynku położonego w miejscowości Wysoka przy ul. Chabrowej. Posiada on prawo do wyłącznego korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

995 000 zł72 m² 13 769,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, gotowa, oddana do użytkowania. Zamieszkaj w dworku! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

619 420 zł47 m² 13 090 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem, w spokojnej, zielonej okolicy. Dwupokojowe mieszkanie z wielkim ogrodem w którego skład wchodzi: pokój z aneksem( możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

713 557 zł54 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dla Twojej Rodziny - Trzypokojowe Mieszkanie z Dużym Balkonem na Poświętnem! Gotowe do Odbioru - Nie Czekaj, odbierz klucze! Marzysz o bezpiecznej, komfortowej przestrzeni dla swojej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Chocianów,dolnośląskie

369 000 zł67 m² 5 530,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w niskim bloku przy ul. Głogowskiej w Chocianowie. Mieszkanie znajduje się w zacisznej części Chocianowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

597 104 zł45 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja Oferty Kameralna inwestycja deweloperska oferuje 31 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu: od 29,58 m do 94,23 m . Wśród nich znajdują się funkcjonalne mieszkania jedno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł48 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe tuż przy parku południowym we Wrocławiu przy ulicy Krzyckiej. Mieszkanie nadająca się od razu do zamieszkania o powierzchni 48,23m2, składające się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zagajnikowa

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł135 m² 8 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Połowa bliźniaka na zielonym Wschodzie Wrocławia, zakup bez podatku pcc! pozwolenie na użytkowanie Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie Nieruchomości: kameralne okolica na Wojnowie wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

2 750 000 zł604 m² 4 554 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: tel.: Przedstawiam Państwu kamienicę na sprzedaż w miejscowości Szczawno-Zdrój na Dolnym Śląsku. Lokalizacja: szczawno-Zdrój jest to miasto położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kudowa-Zdrój

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

879 000 zł95 m² 9 252,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament inwestycyjny w centrum uzdrowiska Kudowa-Zdrój Biuro Nieruchomości mk Prestige prezentuje apartament inwestycyjny w samym centrum Kudowy-Zdrój, położony bezpośrednio przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 200 000 zł1 100 m² 2 909 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: tel. Do sprzedania działka o powierzchni 1100m2 wraz z budynkiem o powierzchni 120m2 + 60m2 domek gospodarczy. Przed obiektem znajduje się plac do zagospodarowania. Podana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

624 375 zł50 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twój Nowy Rozdział Zaczyna Się na Wrocławskim Poświętnem! Przestronne Mieszkanie z Słonecznym Balkonem Czeka! Odkryj "osiedle Poświętne" - nowoczesny, pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Lutego

Polkowice,dolnośląskie

280 000 zł44 m² 6 320,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul. 11 Lutego w Polkowicach. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, łazienki, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

920 000 zł120 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentację wyjątkowego domu z widokiem wartym miliony. Na sprzedaż wolnostojący dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Solna

Jelenia Góra,dolnośląskie

250 000 zł25 m² 9 900,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem w centrum Jeleniej Góry - 25,25 m Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę po remoncie, położoną w ścisłym centrum Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

799 500 zł42 m² 19 035,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Opiekun oferty: tel: polecam gotowiec inwestycyjny - dwupak, 42 m2, zlokalizowany w samym centrum Wrocławia obok Politechniki Wrocławskiej. Dwupak składa się z kawalerki oraz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiepury

Jelenia Góra,dolnośląskie

429 000 zł55 m² 7 822,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje świeżo wyremontowane i gotowe do zamieszkania mieszkanie na popularnym osiedlu Zabobrze. Tylko 7500zł/m2 Lokalizacja najlepsza z możliwych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

630 000 zł190 m² 3 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:882 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Tylko u Nas dom jednorodzinny wolnostojący w prestiżowej i spokojnej okolicy Głuszyca. Dom w stanie do remontu, okna wychodzące na cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zwierzyniec Duży

Oława,dolnośląskie

553 520 zł1 258 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1258 m2, położona na malowniczej Wyspie Oławskiej, zaledwie 10 minut od Rynku. Idealne miejsce na budowę wymarzonego domu. Działka znajduje się na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Głębock

Głębock,dolnośląskie

229 440 zł1 434 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w pobliżu Karpacza, wmiejscowości Głębock. Do Miłkowa jeden kilometr,do Karpacza 3 kilometry. Działka atrakcyjna, położona na niewielkim wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

3 399 999 zł300 m² 11 329,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:951 m²

Nowoczesny dom przy południowej granicy Wrocławia - prestiżowe, zamknięte osiedle Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 300 m (powierzchnia użytkowa 283,13 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 163 630 zł113 m² 10 274,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera. Klient Przedstawiam Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, garażem oraz dodatkowym miejscem postojowym. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Działkowa

Polkowice,dolnośląskie

3 000 000 zł1 880 m² 1 596 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego biurowca w Polkowicach. Biurowiec usytuowany przy Zakładzie Górniczym Rudna. Budynek usadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kryształowa

Piechowice,dolnośląskie

145 000 zł1 359 m² 106,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładnie położona działka budowlana doskonale nasłoneczniona z doskonałym dojazdem. Pod potrzeby własne lub niewielką inwestycję, miejsce najbliżej położne przy Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarnoleska

Jelenia Góra,dolnośląskie

484 389 zł45 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty Czarnoleska - Spokój i harmonia w sercu Karkonoszy! Spełnij marzenie o nowym mieszkaniu na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Jeleniej Górze! Oferta bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

493 978 zł35 m² 14 113,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szanieckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 299 000 zł115 m² 11 295,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom szeregowy z dużym ogrodem Sępolno, ul. Jana Szanieckiego Na sprzedaż poniemiecki dom szeregowy z charakterem, położony w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ławica

Ławica,dolnośląskie

462 200 zł2 311 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Opiekun oferty: tel. Działka budowlana o powierzchni 2311 m2 położona jest tuż przy lesie w miejscowości Ławica. Z jej terenu rozpościera się malowniczy widok na góry co dodaje jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

819 140 zł48 m² 17 040,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego na Kepie Mieszczańskiej. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez ponoszenia żadnych nakładów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł42 m² 11 741,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wrocław - ul. Podwale | 42 m | Idealne pod inwestycję lub wynajem krótkoterminowy (booking/airbnb) Na sprzedaż oferujemy komfortowe i doskonale zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 42.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij