dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł44 m² 11 447,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalnie rozplanowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy w dobrze skomunikowanej części Śródmieścia - przy ul. Żeromskiego 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

298 000 zł39 m² 7 678,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości przedstawia na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,81 m , położone na pierwszym piętrze zadbanego bloku na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec/zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, oze, przy autostradzie A4 i dk 94. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach, ul. Karpnicka

Łomnica,dolnośląskie

584 800 zł17 200 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość 1,72 ha, z pięknym widokiem na sprzedaż. W miejscowości Łomnica koło Jeleniej Góry. Na sprzedaż 5 działek o łącznej powierzchni 1,72 ha, położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z widokiem idealne dla pary lub singla! Skład mieszkania: -Pokój 1: przestronny i jasny, doskonały jako salon lub sypialnia. -Pokój 2: równie duży, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Życzliwa

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł58 m² 15 130,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami | Krzyki-Partynice | ul. Życzliwa | 57,5 m | winda Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jaśminowa

Domaszczyn,dolnośląskie

949 000 zł130 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:963 m²

Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin *rezerwacja* Na sprzedaż nowoczesny bliźniak o powierzchni 118 m , zlokalizowany w malowniczej, zielonej okolicy w Domaszczynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kostrzyca

Kostrzyca,dolnośląskie

370 900 zł3 090 m² 120,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! zobacz bez wychodzenia Z domu : kliknij tutaj wydane warunki zabudowy na 4 budynki jednorodzinne i alternatywnie 2-lokalowe! Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tymiankowa

Rogów Sobócki,dolnośląskie

780 000 zł151 m² 5 168,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim funkcjonalność, przestrzeń i spokojna okolica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 219 198 zł72 m² 16 877,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupaku inwestycyjnego o powierzchni całkowitej 72,24 m2. Lokal składa się z dwóch osobnych mieszkań. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzmielowicka

Wrocław,dolnośląskie

929 000 zł104 m² 8 961,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowe lux 5-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie W stanie idealnym wrocław leśnica. Gotowe do wprowadzenia! lokal dostępny od ręki! Oferta na wyłączność, klucze w biurze. Sprzedam nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł54 m² 10 794,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Centrum | Przedmieście Oławskie | Galeria Dominikańska | 3 pokoje w centrum | Okna na podwórze | Ciche | Do wykończenia Opiekun oferty: licencja pfron: 31437 Kontakt: otoczenie Nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Fiołkowa

Ligota Piękna,dolnośląskie

399 000 zł862 m² 462,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 862 m2, położona w bliskim sąsiedztwie lasów w miejscowości - Ligota Piękna! Lokalizacja: miejscowość Ligota Piękna ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

622 205 zł61 m² 10 173,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Chcielibyśmy poinformować o promocji na naszej inwestycji Przystań Siechnice. Obowiązuje od dnia 11.02.2026r. do 28.02.2026r. Każdy klient, który podpisze umowę w tym czasie ( może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł31 m² 20 149,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,72m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem, dla singla/pary na pierwsze własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mienice

Mienice,dolnośląskie

212 000 zł1 000 m² 212 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m , położona w malowniczej miejscowości Miennice, zaledwie kilka kroków od Trzebnicy. Spokojna okolica, bliskość natury i szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Oława,dolnośląskie

299 000 zł1 000 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka 92/5 Atrakcyjna działka budowlana w Gaju Oławskim! Zapraszamy do zakupu działki 92/5 o powierzchni 0,1 ha (1000 m ), położonej w dynamicznie rozwijającej się części Gaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 650 000 zł160 m² 10 331,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

`oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarnoleska

Jelenia Góra,dolnośląskie

531 260 zł53 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty Czarnoleska - Spokój i harmonia w sercu Karkonoszy! Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Kameralna i Prestiżowa Inwestycja obejmująca 2 budynki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

55 000 zł250 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działki w Lesie Boguszyckim Lokalizacja: dawny ośrodek Relaks , Boguszyce k. Oleśnicy Powierzchnia działek: ok 250 m2 Media: prąd, woda, kanalizacja Przeznaczenie: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starojaworska

Jawor,dolnośląskie

188 000 zł48 m² 3 937,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości, która od pierwszego dnia może generować przychód, bez remontów i długiego przygotowania? Lokal L4 w inwestycji Stara Cukrownia (jawor) to gotowy produkt pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

899 999 zł84 m² 10 714,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Otoczenie nieruchomości: okolica charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą edukacyjną, w tym bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł34 m² 16 880,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane w samym centrum Wrocławia przy ul. Krawieckiej, tuż obok Rynku. Zachęcam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość na naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł28 m² 20 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe i przytulne mieszkanie o powierzchni 27,93 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Angel Wings przy ul. Walońskiej we Wrocławiu. Opis mieszkania: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

848 700 zł38 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karłowicza

Jelenia Góra,dolnośląskie

399 000 zł44 m² 8 994,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, na parterze bloku. Remont mieszkania gruntowny w 2018r. Do zamieszkania, ewentualnie odświeżenia. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przychodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chojnów,dolnośląskie

322 000 zł70 m² 4 633,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

W ofercie na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 69,50 m ! Nieruchomość położona jest w Chojnowie obok Legnicy w urokliwej, wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łagiewniki

Łagiewniki,dolnośląskie

429 000 zł167 m² 2 569 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:708 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym, m. Łagiewniki. Usytuowany w ładnej i spokojnej osiedlowej uliczce, w sąsiedztwie niskiej zabudowy jednorodzinnej. Posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sobótka,dolnośląskie

799 000 zł58 m² 13 775,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz mieszkania, do którego wchodzisz z walizką i od razu mieszkasz ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

610 966 zł38 m² 15 989,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne pod wynajem 2 pokojowe o pow. 38,21m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach tuż obok Belvedere Park nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Informacje O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

539 000 zł300 m² 1 796,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 404 m²

Oferta na wyłączność Jeżeli marzysz o przestrzeni, w której możesz stworzyć coś wyjątkowego - ta nieruchomość jest dla Ciebie. Na sprzedaż oferuję nieruchomość o ogromnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Piecowice

Piecowice,dolnośląskie

699 000 zł130 m² 5 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Budynek dwu lokalowy - możliwość zakupu bez zezwolenia ministerstwa bez prowizji! Środkowy! bez pcc! zakup od dewelopera! pompa ciepła kanalizajca miejska Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

581 210 zł44 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj wygodnie - Poświętne - Twoje spokojne miejsce we Wrocławiu Zadzwoń i umów się na prezentacje. Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

441 270 zł49 m² 9 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym/ 49,03 m2, mieszkanie położone na parterze w nowoczesnym budynku z windą. Opis nieruchomości: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chabrowa

Wrocław,dolnośląskie

504 000 zł42 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Opiekun oferty: tel. Lokal biurowy o powierzchni 42 m2 znajduje się na I piętrze budynku położonego w miejscowości Wysoka przy ul. Chabrowej. Podana cena jest ceną netto i należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

16 500 000 zł2 500 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: gotowiec inwestycyjny położony w bliskiej odległości do Wrocławia. Najważniejsze informację: - ekskluzywny dom opieki paliatywnej zarabiający 2 500 000 netto/rocznie - roi 15% -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

930 000 zł77 m² 12 077,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Klimatyczny apartament , 77 M2 (po podłodze 100 m2), II poziomy, 3 pokoje , duża piwnica, miejsce postojowe W garażu podziemnym, 2006 Wolne od zaraz! Do sprzedaży przestronny, dwupoziomowy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Smolna,dolnośląskie

499 000 zł115 m² 4 339,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:983 m²

Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym Zrealizowany według projektu Dom w kroplikach (w), położony w miejscowości Smolna, zaledwie 8 km od centrum Oleśnicy. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Getta

Zgorzelec,dolnośląskie

250 000 zł56 m² 4 464,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie do remontu w malowniczym mieście Zgorzelec. Nieruchomość posiada tradycyjne piece kaflowe, które dodają wnętrzu niepowtarzalnego klimatu. Stan mieszkania daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Domasław

Domasław,dolnośląskie

1 250 000 zł470 m² 2 659,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o powierzchni działki ok. 3000 m, położona w miejscowości Domasław w gminie Kobierzyce, zaledwie kilka minut jazdy od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł57 m² 13 467,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Muchobór Wielki Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,10 m z balkonem, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku.