dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 161 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 161 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł88 m² 13 685,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże o pow. 87,61m2, 4 pokoje, 2 łazienki + 6m2 balkonu! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osiek

Osiek,dolnośląskie

430 000 zł125 m² 3 436,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:305 m²

Dom w zabudowie szeregowej (projekt indywidualny), o powierzchni 125 m2, w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w Osieku. Jest to bardzo funkcjonalny projekt domu z garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

410 000 zł31 m² 13 057,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowoczesna kawalerka 31,4 m | Balkon | Garaż | Komórka | Wyłączność Na sprzedaż komfortowa, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 31,4 m, położona na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Chocianów,dolnośląskie

379 000 zł67 m² 5 680,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w niskim bloku przy ul. Głogowskiej w Chocianowie. Mieszkanie znajduje się w zacisznej części Chocianowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kamienna

Mędłów,dolnośląskie

535 000 zł600 m² 891,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedmiotem sprzedaży jest obiekt inwestycyjny położony w miejscowości Mędłów, w gminie Żórawina, zaledwie kilkanaście minut od Wrocławia. Nieruchomość obejmuje stary ceglany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowicza

Wałbrzych,dolnośląskie

239 500 zł54 m² 4 402,57 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Śródmieściu przy ulicy Słowiczej. Bardzo dobra lokalizacja w zielonej części dzielnicy. Zadbana klatka schodowa, piękny widok z okien na otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

295 000 zł35 m² 8 371,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po generalnym remoncie, centrum Lubina Mieszkanie o pow. 35,24 m 2 , położone w centrum miasta z widokiem na park i tereny zielone, w budynku po termomodernizacji. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł39 m² 14 830,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie ul. Lothara Herbsta, wrocław (osiedle Archicom Młodnik) Lokalizacja: wrocław Sołtysowice (ul. Herbsta) zielona, dobrze skomunikowana część miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

791 111 zł48 m² 16 478,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie gotowe do zamieszkania | Centrum Wrocławia - Kępa Mieszczańska | 0% prowizji dla Kupującego Na sprzedaż jasne, komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48,01.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł32 m² 16 292 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

W ofercie na sprzedaż nowoczesna kawalerka z antresolą i ogródkiem położona we Wrocławiu przy ul. Mglistej. Idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora poszukującego atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Północna

Oleśnica,dolnośląskie

779 000 zł170 m² 4 582,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szanowni Państwo, serdecznie polecamy na sprzedaż fantastyczny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 170 mkw z ogródkiem o powierzchni 200 mkw w Oleśnicy, lokalizacja tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł24 m² 16 235,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż klimatyczny lokal inwestycyjny w rewelacyjnej lokalizacji. Nietypowe apartamenty z dużymi oknami, wysokim sufitem i stylowym loftowym wnętrzem. Inwestycja powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł41 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 m po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Spiżowej. Idealne do zamieszkania lub pod wynajem. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł39 m² 18 461,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39 m , położone w nowoczesnej inwestycji Nyska Residence we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

1 490 000 zł675 m² 2 207,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:27 322 m²

Wyjątkowa posiadłość z ogromnym potencjałem dawna stadnina koni na obrzeżach Pieszyc i Bratoszowa Na sprzedaż nietuzinkowa nieruchomość o charakterze mieszkalno-inwestycyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Rzeplin

Rzeplin,dolnośląskie

2 490 000 zł5 874 m² 423,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Polecam działkę, która w powołanym planie zagospodarowania przeznaczona jest pod tereny zabudowy produkcyjno-usługowej. Działka nr 258/43 blisko Autostrady A4. Cena do negocjacji! Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włościańska

Siechnice,dolnośląskie

479 000 zł42 m² 11 475,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie | 41,74 m | 1 piętro | Siechnice | osiedle 2016 r. | miejsce postojowe Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w Siechnice na nowoczesnym, zadbanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Wrocław,dolnośląskie

600 197 zł44 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Wrocław Partynice ul Jeździecka Mieszkanie w stanie deweloperskim powierzchni 43,81 m położone na 3 piętrze z ekspozycją wschodnią. Układ obejmuje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cieszków

Cieszków,dolnośląskie

545 000 zł160 m² 3 406 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

*** Dom w zabudowie bliźniaczej w malowniczej Dolinie Baryczy! *** *** Gotowy do zamieszkania *** *** Ciche i spokojne osiedle domów jednorodzinnych *** Podstawowe informacje: * lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowy Otok

Oława,dolnośląskie

1 370 000 zł191 m² 7 162,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Nowy Otok Residence, oława Dom Wolnostojący premium Powierzchnia ok. 193 m Stan deweloperski z możliwością wykończenia pod klucz w atrakcyjnej cenie! Elegancja. Technologia. Światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wschodnia

Wińsko,dolnośląskie

295 000 zł5 200 m² 56,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wińsku w powiecie wołowskim. [16 km od Wołowa, 68 km od Wrocławia, 15 km od Ścinawy, 34 km od Lubina] Działka ma powierzchnię 5.200 m2. Posiada regularny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

870 000 zł135 m² 6 463,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Okazja! promocyjna cena świetna loikalizacja! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł56 m² 12 913,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje | Aquapark | Balkon | po generalnym remoncie | top lokalizacja Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,6 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł80 m² 6 863 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę zakupu dużego, wygodnego mieszkania znajdującego się 30 min od ścisłego centrum Wrocławia, w miejscowości Strzeszów. Mieszkanie o powierzchni 80 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strachowicka

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł40 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m z dużym balkonem/tarasem ok. 10 m , zlokalizowane na prestiżowym osiedlu w dzielnicy Fabryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Smolec

Smolec,dolnośląskie

562 948 zł58 m² 9 790,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

26 000 000 zł6 000 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowa do wynajęcia w Bolesławcu, w sąsiedztwie autostrady A4. Przestrzeń biznesowa z doskonałą lokalizacją, w strategicznym punkcie, zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

609 093 zł51 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkanie z balkonem w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem( możliwość wydzielenia osobnej kuchni) Łazienka.