dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 163 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 163 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł64 m² 13 167 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz miejsce postojowe gratis! Dwustronne mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kuropatnik

Kuropatnik,dolnośląskie

284 750 zł1 351 m² 211 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Działka 3.350 m2 w Kuropatniku z możliwością zakupu dokumentacji Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż działka o powierzchni 3.350 m2 z możliwością zakupu projektu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

177 000 zł20 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości prezentuje: na sprzedaż świeżo wykończona kawalerka pod klucz - Piaskowa Góra, wałbrzych Do sprzedania kawalerka o powierzchni 20 m , wykończona w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukietowa

Wałbrzych,dolnośląskie

362 000 zł63 m² 5 746,03 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie po kapitalnym remoncie znajdujące w się przy ulicy Bukietowej na Białym Kamieniu. Lokal składa się z salonu z otwartą kuchnią dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sokołowsko

Sokołowsko,dolnośląskie

330 000 zł70 m² 4 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne , wygodne mieszkanie położone w pobliżu wszystkich atrakcji Sokołowska W skład mieszkania wchodzi : - obszerny, ustawny salon z kominkiem i murowanym barkiem, - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł128 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Tu powstaje kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wiśniowa

Wrocław,dolnośląskie

698 000 zł64 m² 10 992,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie przy al. Wiśniowej | 63,5 m | Krzyki - Borek Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone przy al. Wiśniowej 16- blisko al. Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wojciechowice

Wojciechowice,dolnośląskie

990 000 zł41 000 m² 24,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną o pow. 4,10 Ha zlokalizowaną we wsi Wojciechowice nieopodal Kłodzka. Wojciechowice to bardzo urocza wieś łańcuchowa o długości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siemianowicka

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł43 m² 12 470,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kto z nas nie marzył o mieszkaniu, do którego wchodzisz i od razu czujesz, że to miejsce ma potencjał na wygodne, poukładane życie poranna kawa na balkonie, szybkie zakupy po drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł56 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są miejsca, w których po prostu chce się mieszkać. Biskupin jest jednym z nich. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na Biskupinie jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

6 000 000 zł1 337 m² 4 488 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: tel. Wysokomarżowy biznes położony na wrocławskich Sołtysowicach. Otoczenie nieruchomości: w pobliżu znajdują się: - sklep Netto 100 m - Apteka przy netto 100 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Wróblowice,dolnośląskie

680 000 zł80 m² 8 553,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie Wróblowice, ul. Batorego Lokalizacja Mieszkanie znajduje się we Wróblowicach na spokojnym, kameralnym osiedlu z zabudową niskokondygnacyjną. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pustecka

Wrocław,dolnośląskie

2 429 000 zł249 m² 9 736,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:626 m²

Przedstawiamy państwu dom, o bardzo wysokim standardzie wykończenia. W spokojnym rejonie Wrocławia, nieruchomość wybudowano w 2007 roku, co zapewnia komfort i nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Prochowice,dolnośląskie

610 000 zł183 m² 3 329,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 316 m²

Na sprzedaż dom parterowy w stanie surowym zamkniętym - Prochowice Przedstawiamy ofertę sprzedaży jednorodzinnego domu parterowego w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Ligota Piękna

Ligota Piękna,dolnośląskie

49 000 zł4 900 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Możliwość zakupu całości lub wybranych działek. Na sprzedaż kompleks gruntów rolnych oraz łąki o łącznej powierzchni 7,0262 ha, położonych w malowniczej miejscowości Ligota Piękna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Lubin,dolnośląskie

466 000 zł62 m² 7 516,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż oferuję zadbane, funkcjonalne mieszkanie o pow. 62,20 na osiedlu Polne w Lubinie. O bardzo dobrym układzie, gotowe do zamieszkania bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

480 000 zł56 m² 8 571 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Boleslavia Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jana Kilińskiego w Bolesławcu. Na lokal mieszkalny o powierzchni 56 m2 składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

809 000 zł61 m² 13 195,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 61,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starojaworska

Jawor,dolnośląskie

139 000 zł43 m² 3 261,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości z niską ceną wejścia i realnym potencjałem zarobku? Lokal L27 w inwestycji Stara Cukrownia w Jaworze to 42,62 m na parterze, tuż obok jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

574 000 zł36 m² 15 900,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowe mieszkanie Z ogródkiem | 2 pokoje | ul. Komedy wrocław, krzyki Idealne mieszkanie dla singla, pary lub jako inwestycja świetna lokalizacja, nowoczesny apartamentowiec z windą! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

795 122 zł62 m² 12 847,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekspert Ds. Nieruchomości Telefon: email: mieszkanie od dewelopera, bez Prowizji i bez podatku 2% pcc Dlaczego warto współpracować ze mną? Bez prowizji dla kupujących: moje usługi są całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Zwycięstwa

Oleśnica,dolnośląskie

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe mieszkanie o powierzchni 47,90 m , zlokalizowane w wieżowcu na 10. piętrze przy Placu Zwycięstwa w Oleśnicy. Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kębłowice

Kębłowice,dolnośląskie

376 600 zł1 076 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka budowlana o powierzchni 1076m2 położona w pięknej okolicy w Kębłowicach obok Kątów Wrocławskich! Cicha i spokojna okolica, z dala od zgiełku wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania przytulne mieszkanie w Wałbrzychu na Białym Kamieniu, blisko centrum dzielnicy. Znakomita lokalizacja - w pobliżu sklepy, punkty usługowo-handlowe, przystanki autobusowe. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Komuny Paryskiej

Karpacz,dolnośląskie

749 999 zł75 m² 9 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 75,10 m2 położony w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej części Karpacza - ul. Komuny Paryskiej. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orawska

Wrocław,dolnośląskie

757 000 zł54 m² 13 920,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje z ogródkiem | Ołtaszyn | 2025 | gotowe | brak pcc Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Orawskiej, na wrocławskim Ołtaszynie. 54,38 m ogródek z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

597 126 zł49 m² 12 109,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkanie z balkonem w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem( możliwość wydzielenia osobnej kuchni) Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

750 184 zł91 m² 8 250,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prowizję kupującego pokrywa sprzedający Gotowe do odbioru! Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupoziomowe w standardzie deweloperskim , usytuowane na nowo powstałym osiedlu we Wrocławiu-Żar, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

359 000 zł58 m² 6 200,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomość prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,90 m , położone na 1. piętrze budynku mieszkalnego w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oława

Oława,dolnośląskie

520 000 zł132 m² 3 924,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:477 m²

Przytulny 4-pok. dom, zlokalizowany na dużej działce w Oławie! Posiada 2 salony, ogród, balkon oraz garaż jednostanowiskowy w bryle budynku! Lokalizacja: oława, wśród niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Orkana

Wałbrzych,dolnośląskie

512 000 zł3 200 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękna działkę budowlaną zlokalizowana na Poniatowie, przy ul.Orkana. Dokladny metraż - 3203 m2. Media - gaz, energia, kanalizacja zaraz za granicą działki. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

673 035 zł59 m² 11 471,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

578 446 zł26 m² 22 630,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum Wrocławia nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

477 174 zł36 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 35 ,61 m , położone na parterze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł55 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam do sprzedaży komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,44 m , położone na nowoczesnym osiedlu Promenady Wrocławskie we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

2 499 000 zł200 m² 12 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 040 m²

Ok Długołeka dom/luxusowy 200m2/5 pokoi /top Na sprzedaż unikatowy dom o powierzchni 199 m , wybudowany w 2015 (gm. Długołęka), położony na imponującej działce 2041 m w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Malinowa

Żórawina,dolnośląskie

589 600 zł1 072 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka budowlana - ul. Malinowa, żórawina, 1 072 m Oferujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1 072 m , położoną przy ulicy Malinowej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł67 m² 10 360,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

W świecie pełnym betonu, klaksonów i wiecznego pośpiechu, znalezienie miejsca, które działa jak balsam na duszę, graniczy z cudem. Wyobraź sobie przestrzeń, która działa jak przycisk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Stoszowska

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł458 m² 2 074 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż działka o powierzchni 458 m2, z projektem dwupoziomowego domu o powierzchni 173,55 m2. Działka posiada pozwolenie na budowę. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nożownicza

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł35 m² 13 295,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty: tel. Gotowa do wprowadzenia, kawalerka z osobną kuchnią, czeka na nowych właścicieli! Tylko w sdp Nieruchomości! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij