dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 159 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 159 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kossaka

Polkowice,dolnośląskie

800 000 zł100 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Na sprzedaż oferujemy Państwu lokal gastronomiczny położony w parterze kamienicy bezczynszowej obok Rynku Polkowic. Lokal położony w urokliwej okolicy tuż obok Rynku Polkowic, mieszczącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

489 855 zł44 m² 12 130,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, siechnice Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 43,69 m , zlokalizowanego na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł40 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2-pokojowe mieszkanie W centrum wrocławia - szczepin Sprzedam funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok 40 m , położone w centrum Wrocławia, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolejowa

Środa Śląska,dolnośląskie

565 000 zł67 m² 8 479,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bez pcc I prowizji dla biura Kup mieszkanie w nowych domach dwulokalowych w Środzie Śląskiej! Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania o powierzchni 63 ,83 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Akacjowa

Wszewilki,dolnośląskie

899 000 zł184 m² 4 899,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 137 m²

Przestronny dom z ogrodem | Wszewilki k. Milicza | 183 m | Garaż | 11 arów działki Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Doliny Baryczy w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Strzegomska

Wałbrzych,dolnośląskie

740 000 zł197 m² 3 756,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:785 m²

Do sprzedania dom wolnostojący przy ul. Strzegomskiej. Nieruchomość położona przy drodze wojewódzkiej, 8 km na Piaskową Górę , 4 km na Nowe Miasto, 6 km na Strefę Ekonomiczną. Dom funkcjonuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

299 000 zł58 m² 5 146,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,10 m ! Nieruchomość położona jest w Wałbrzychu przy ul. Dmowskiego w historycznej kamienicy. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł46 m² 5 199,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż mieszkanie po remoncie w spokojnej części Podgórza. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,47 m2 , które składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Masztowa

Wrocław,dolnośląskie

789 200 zł57 m² 13 739,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,44 m , położone we Wrocławiu przy ul. Masztowej, na Osiedlu Nova Stoczniova. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

5 999 999 zł350 m² 17 142,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Osoba odpowiedzialna za sprzedaż: i Propertier Jako agencja Propertier promujemy współpracę z innymi biurami. Pośredników zapraszamy do kontaktu i współpracy. Jesteś zainteresowany tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł40 m² 15 093 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 40,35mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Pokoju

Szklarska Poręba,dolnośląskie

390 000 zł64 m² 6 074,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy Prezentowany lokal to przestronne mieszkanie łączące klimat historycznej zabudowy z funkcjonalnym układem, dające ogromne możliwości zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Warszawska

Jelenia Góra,dolnośląskie

499 999 zł612 m² 816,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 651 m²

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości team4home prezentuje zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Słoneczna

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

108 300 zł1 083 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż przepiękna, panoramiczna działka budowlana w Ludwikowicach Kłodzkich, gmina Nowa Ruda. Umowa na wyłączność - nie szukaj dalej! Działka o pow. 1 083 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

884 000 zł60 m² 14 733,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe mieszkanie z potrójną ekspozycją, 2 miejsca postojowe i 2 komórki - Poświętne, ul. Czartoryskiego 8 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z pełną własnością,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Szczodre,dolnośląskie

1 220 000 zł153 m² 7 997,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta bez prowizji dla biura oraz podatku pcc! Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - 152 m z ogrodem Mam przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

1 389 000 zł158 m² 8 809,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na Sprzedaż: skrajny Segment - Duży Ogród 460 m - Gotowy w Marcu 2025! Metraż powierzchni użytkowej: 142,29 m Powierzchnia posadzki: 157,67 m Nowoczesny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Słoneczna

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

174 240 zł1 584 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż przepiękna, panoramiczna działka budowlana w Ludwikowicach Kłodzkich, gmina Nowa Ruda. Prowizję Pośrednika pokrywa Sprzedający! Działka o pow. 1 584 m2 położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

519 000 zł58 m² 8 932,87 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| jelcz-Laskowice, mieszkanie 3 pokojowe, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, uwaga najtańsza cena za M2 Z rynku pierwotnego. Mieszkanie w centrum miasta. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

481 997 zł43 m² 11 293,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie, siechnice Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 42,68 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze, nowoczesnego 2-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zielona

Stronie Śląskie,dolnośląskie

6 750 000 zł2 501 m² 2 699,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Centrum handlowe w Stroniu Śląskim - w bardzo dobrym stanie. Galeria usytuowana w świetnej lokalizacji zaraz przy osiedlach mieszkaniowych. W tle ukazują się góry wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciepła

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł48 m² 12 383,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,37 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia - Krzyki, huby. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 020 774 zł77 m² 13 274 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie o powierzchni około 76,90 m usytuowane na 1 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Chwałkowska

Sobótka,dolnośląskie

190 000 zł2 069 m² 91,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położone na terenie miasta Sobótka ul. Chwałkowska 12. (nr działki ewidencyjnej 288) Działka niezabudowana aktualnie o powierzchni 2069m2. Działka w trakcie podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

325 000 zł62 m² 5 264,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4pokoje/p.Góra/do wprowadzenia NA SPRZEDAŻ 4 POKOJOWE MIESZKANIE W 4 PIĘTROWYM BLOKU W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY PIASKOWA GÓRA. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,74m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kłodnicka

Wrocław,dolnośląskie

649 999 zł70 m² 9 285,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż super 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2, usytuowane na 7/7p w budynku z windą na Popowicach Mieszkanie dwustronne,rozkładowe,do remontu, posiada 2 piwnice i schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strzelin

Strzelin,dolnośląskie

1 157 000 zł141 m² 8 205,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 141 m , położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1114 m w miejscowości Pławna, w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czerna

Czerna,dolnośląskie

165 000 zł1 400 m² 117,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną z gotowym projektem i pozwoleniem na budowę. Działka 555/9 14 arów, położona w miejscowości Czerna 59-730, płaski teren gotowy pod budowę domu. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strońska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł46 m² 13 021,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Gaju - idealne dla singli, studentów lub inwestorów! rezerwacja mieszkania Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Terenowa

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł105 m² 6 688,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:373 m²

Na sprzedaż: dom z potencjałem Wrocław, wojszyce Opiekun oferty: telefon Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długosza

Wałbrzych,dolnośląskie

200 000 zł38 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze przy ulicy Jana Długosza. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, punkty usługowo-handlowe, sklep Netto. Zadbana klatka schodowa, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubin

Lubin,dolnośląskie

364 320 zł40 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jedno z ostatnich mieszkań z ogródkiem na nowoczesnym osiedlu w Lubinie, osiedle Małomice! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 39,6 m z odrębną sypialnią, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł54 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,90 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Wrocławia Osiedle Różanka! Atuty mieszkania: mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łowiecka

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

645 000 zł70 m² 9 275,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:590 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony na nowym osiedlu w Nadolicach Wielkich przy ulicy Łowieckiej. Inwestycja oddalona około 5 km od Wrocławia, wokół tylko niska i nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

369 000 zł65 m² 5 689,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3