dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 161 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 161 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czysta

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł36 m² 19 438,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Marzysz o nowoczesnym, komfortowym mieszkaniu w samym centrum miasta? czysta4 to inwestycja, która redefiniuje miejskie życie, łącząc funkcjonalność, elegancję i dogodną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

586 000 zł38 m² 15 614 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta deweloperska 0% prowizji! Nowoczesne 2 pokoje 37mkw z ogródkiem w prestiżowej lokalizacji nad Odrą! Standard Premium! Cena promocyjna! Inwestycja łącząca historię i nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

984 000 zł77 m² 12 827,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz miejsce postojowe gratis Mieszkanie w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł38 m² 15 599 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie, wykończone w wysokiej klasy materiałów. A to wszystko na kameralnym osiedlu z 2023 roku. Zadzwoń i umów się na prezentację. tel. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Trzebnica,dolnośląskie

299 000 zł1 000 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m położona w spokojnej i rozwijającej się części Trzebnicy - przy ul. Bolesława Chrobrego. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

699 000 zł35 m² 19 914,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy w pełni wyposażony apartament w prestiżowym kompleksie w samym centrum Szklarskiej Poręby! Szczegóły dotyczące apartamentu: powierzchnia: 35,10 mkw salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

442 000 zł51 m² 8 649,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 46,40m2 i składa się na nią: - przedpokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pijarska

Jelenia Góra,dolnośląskie

459 377 zł38 m² 12 044,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 38 m | Liczba pokoi: 2 | Piętro: 0 | Cena: 459 377 pln Najczęściej wybierane pod kątem inwestycyjnym To kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m jest w naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promień

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł28 m² 16 035,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ciche, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w sercu zielonego Biskupina. Idealna lokata kapitału 10 minut od uczelni! Mieszkanie o powierzchni 28 m znajduje się na parterze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 180 000 zł74 m² 15 920,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym w hali garażowej., Top Lokalizacja ul. Wichrowej. Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie 74,12 mkw z balkonem przy samym Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł31 m² 14 483,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Polecam na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 31 m2, usytuowaną na ósmym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z wielkiej płyty z 1982 roku, zlokalizowanego w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Buczacka

Wrocław,dolnośląskie

349 999 zł30 m² 11 666,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Oferta tylko u Nas! Zapraszamy na cenowy hit tylko do końca stycznia cena 349999 pln! umów się na prezentację! Polecam do sprzedaży mieszkanie w budynku z 1999r przy ul. Buczackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Trzebnica,dolnośląskie

1 649 990 zł271 m² 6 088,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o całkowitej powierzchni 270 m2, usytuowany na pięknie zagospodarowanej, ponad 1000-metrowej działce w spokojnej i zielonej części Trzebnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Góralska

Wrocław,dolnośląskie

915 000 zł74 m² 12 341,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia Cena promocyjna! Nowa inwestycja na Szczepinie łączy świetną lokalizację blisko centrum z funkcjonalnymi układami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Oleśnica,dolnośląskie

479 000 zł57 m² 8 403,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tel. Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,78mkw po kapitalnym remoncie, znajdujące się na parterze kamienicy tuż przy parku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

879 000 zł44 m² 19 954,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 44 m , Browary Wrocławskie, przy Odrze Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

457 692 zł27 m² 17 148,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu - doskonała lokalizacja, świetna lokata kapitału! Lokalizacja: wrocław, blisko ścisłego centrum miasta Mieszkanie: metraż: 26,69 m Pokoje: 1 Piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 239 000 zł200 m² 6 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Komfortowy dom wolnostojący wykończony wysokiej klasy materiałami budowlanymi! świetna lokalizacja - budynek położony przy samym lesie! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ogrodowa

Czernica,dolnośląskie

610 000 zł93 m² 6 569,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Osiedle - " ogrodove " wojnowice ( - usytuowanie pomiędzy Nadolicami a Czernicą od każdej miejscowości ok 2 km. ) domy w zabudowie Bliźniaczej i Wolnostojącej ostatnie dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wąska

Wisznia Mała,dolnośląskie

399 000 zł1 202 m² 331,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowane w malowniczej miejscowości Wisznia Mała, oddalonej jedynie 8 km od Wrocławia i niespełna 6 km od granic Trzebnicy. To doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł57 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecam do sprzedaży rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na Szczepinie przy ul.Czarnieckiego we Wrocławiu Mieszkanie w niskiej zabudowie na 4 pietrze/4p składa się z : salonu z wyjsciem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

828 835 zł70 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera. 0% prowizji - Marzysz o przestronnym mieszkaniu w spokojnej, zielonej części Wrocławia? To miejsce, w którym natura spotyka się z nowoczesnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chojnowska

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł54 m² 10 873,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciche mieszkanie w dzielnicy Szczepin, w niskim bloku, na 1 piętrze. Ma dwa ustawne pokoje, łazienkę i kuchnię oraz komórkę lokatorską w piwnicy. Znajduje się ono kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

195 000 zł62 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość z ogródkiem. Mieszkanie na wysokim parterze w kamienicy w górnej części Sobięcina. Mieszkanie idealne dla osób z problemem w poruszaniu. Do mieszkania prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cisowa

Siechnice,dolnośląskie

1 348 000 zł163 m² 8 274 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Nowoczesny bliźniak na sprzedaż - Siechnice Powierzchnia użytkowa: 162,92 m | Ogród 178 m | Garaż dwustanowiskowy | Termin zakończenia budowy: IV kwartał 2026 Na sprzedaż elegancki dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec/zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, oze, przy autostradzie A4 i dk 94. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bogatyńska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł41 m² 15 853,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na wrocławskich Maślicach, przy ul. Bogatyńskiej - w bezpośrednim sąsiedztwie Tarczyński Arena Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

1 034 000 zł80 m² 12 976,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! miejsce postojowe gratis kameralny budynek Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

449 592 zł39 m² 11 578,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

849 999 zł67 m² 12 720,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż jasne, zadbane i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 67 m2, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu ze szlabanem na wrocławskim Jagodnie. Osiedle jest ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

596 763 zł49 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkanie z balkonem w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem( możliwość wydzielenia osobnej kuchni) Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł31 m² 17 684,90 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta Apartament położony jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

215 000 zł54 m² 3 960,21 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie po remoncie powierzchnia użytkowa około 54,29m2, obszar mieszkania to około 77, 28m2 , 2 pomieszczenia na strychu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł47 m² 13 723,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne zadbane 3 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i piwnicą w idealnej lokalizacji- niedaleko do Centrum i do Uniwersytetu Ekonomicznego, świetna komunikacja! Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

487 780 zł41 m² 11 819,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krzekotów

Krzekotów,dolnośląskie

79 500 zł1 116 m² 71,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w odległości 8 km ( 15 min) od Głogowa w miejscowości Krzekotów gmina Głogów, województwo dolnośląskie. Działki o pow. 11,16 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł41 m² 14 951,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje | 41,4 m | Balkon | Gotowe do zamieszkania lub pod inwestycję - Wrocław - Jagodno (krzyki), ul. Buforowa - 619 000 zł - 41,42 m | 1 piętro | budynek 2017 r. - piętro: 1/2 (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Festynowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

699 000 zł59 m² 11 847,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone w spokojnej i doskonale skomunikowanej części Kamieńca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Duszniki-Zdrój

Duszniki-Zdrój,dolnośląskie

199 000 zł47 m² 4 227,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 47,07 m2 znajdujące się w 3 rodzinnym budynku. W jego skład wchodzą: i piętro: pokój kuchnia łazienka przedpokój II piętro: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

440 000 zł62 m² 7 100,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem - osiedle Ustronie IV w Lubinie. Położone na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie z ekspozycją.