dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

679 250 zł54 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze inwestycji Południk 17. Ekspozycja południowo-wschodnia zapewnia bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

1 009 000 zł79 m² 12 698,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz miejsce postojowe gratis Mieszkanie w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strachowicka

Wrocław,dolnośląskie

534 189 zł43 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak pcc brak prowizji Zakup bezpośrednio z rynku pierwotnego - bez podatku pcc i bez prowizji. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie transakcji. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Nowy Dwór,dolnośląskie

3 499 999 zł10 252 m² 341,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuję działkę usługową zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Nowy Dwór pod Trzebnicą. Działka znajduję się tylko 1,5km od drogi S5, a także przy działce będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prostynia

Prostynia,dolnośląskie

1 250 000 zł137 m² 9 108,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom z 2018 roku obrzeża Legnicy, gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom wolnostojący z 2018 roku, położony w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

805 000 zł65 m² 12 430,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta deweloperska 0% prowizji! Nowoczesne 3 pokoje 62mkw z balkonem w prestiżowej lokalizacji nad Odrą! Standard Premium! Cena promocyjna! Inwestycja łącząca historię i nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł48 m² 12 906,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! cena przed obniżką 708 999,90 zł Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł31 m² 16 346,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka/ gotowe do odbioru/ lokal inwestycyjny! Świetna lokalizacja! Ścisłe Centrum-Stare Miasto, okolice ul. Piłsudskiego, przy pkp,/ nowy Apartamentowiec 2025 Możliwość odliczenia podatku 23% vat!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

2 850 000 zł113 m² 25 134,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Agent prowadzący: tel: nr licencji pfrn 30960 Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy apartament na wynajem, który zachwyca spektakularnym widokiem na Ostrów Tumski oraz sąsiadujący Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

471 000 zł33 m² 14 186,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc *dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin* Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lubin

Lubin,dolnośląskie

460 000 zł47 m² 9 778,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokoje w nowym budynku, bezczynszowe z komórką + miejsce postojowe w garażu podziemnym Na sprzedaż nowocześnie wykończone, bezczynszowe mieszkanie położone w nowym budynku na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Starków

Starków,dolnośląskie

99 000 zł2 300 m² 43,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedana. Okolice Polanicy Zdrój, kłodzka - Starków. Działka o pow. 2300 m kw. z wydanymi warunkami zabudowy. Istnieje możliwość kupienia sąsiedniej działki o pow. 1757.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

457 000 zł30 m² 15 132,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Idealny zakup inwestycyjny! Gotowe do odbioru Odlicz Vat z ceny brutto- to nawet 100 000zł - szczegóły na spotkaniu Świetna lokalizacja! Ścisłe Centrum-Stare Miasto, okolice ul. Piłsudskiego, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopycińskiego

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł38 m² 15 558,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2-Pokojowe z Salonem i Aneks Kuchenny / Umeblowane / Nowe Budownictwo Powierzchnia użytkowa: 38,50 m W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

40 000 zł25 m² 1 622,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż miejsce postojowe W garażu podziemnym Miejsce bardzo duże o powierzchni 24,65m2, zlokalizowane na poziomie -2 (winda) Miejsce - udział W księdze garażowej W razie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marchijska

Wrocław,dolnośląskie

829 176 zł65 m² 12 790 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na Starym Mieście we Wrocławiu. Powierzchnia całkowita mieszkania 64,83 m Piętro 1 Liczba pokoi 3 Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł54 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Agent prowadzący: tel: nr licencji pfrn 30960 Na sprzedaż rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m, zlokalizowane przy ul. Bezpiecznej we Wrocławiu, na cichym i zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

762 344 zł68 m² 11 132,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duże, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,48m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 380 000 zł84 m² 16 472 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania dwupak, 2 mieszkania dwupokojowe na 1 księdze wieczystej. Powierzchnia całkowita: 83,78 - w tym wspólny korytarz dla dwóch mieszkań - 3,45m2. W skład pakietu wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

541 788 zł39 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,26 m, zlokalizowane na IV piętrze inwestycji Południk 17. Wschodnia ekspozycja gwarantuje doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

1 392 128 zł109 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Pakiet 3 apartamentów inwestycyjnych | gotowe do zarabiania | Wrocław Na sprzedaż pakiet trzech apartamentów hotelowo-usługowych o łącznej powierzchni 108,76 m , stanowiących gotową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sami Swoi

Dobrzykowice,dolnośląskie

775 000 zł143 m² 5 409,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Rynek pierwotny | brak pcc | brak prowizji | odbiór IV kwartał 2026 Jeżeli szukasz domu, który łączy wysoki standard, funkcjonalność, nowoczesne technologie i bardzo dobrą lokalizację, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ogrodowa

Czernica,dolnośląskie

592 000 zł93 m² 6 375,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:274 m²

Osiedle - " ogrodove " wojnowice ( - usytuowanie pomiędzy Nadolicami a Czernicą od każdej miejscowości ok 2 km. ) domy w zabudowie Bliźniaczej i Wolnostojącej ostatnie dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

700 297 zł67 m² 10 405,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, siechnice Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 67,30m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze, nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

949 420 zł59 m² 15 986,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przy zakupie Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego i funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 59,39 m , zlokalizowanego na 4. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miedziana

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł39 m² 17 845 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 38,61 m2 w bloku z windą, położonym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum Wrocławia przy ulicy Miedzianej na osiedlu Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł44 m² 14 068,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zadbane ładne ustawne trzypokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą w idealnej lokalizacji niedaleko do Centrum i do Uniwersytetu Ekonomicznego - Licencja 16128- serdeczne polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piastowska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

740 000 zł290 m² 2 551,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:953 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Szklarskiej Porębie. Nieruchomość położona w malowniczym miejscu, w pobliżu lasu, licznych tras spacerowych i rowerowych z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Gałowska

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł1 800 m² 494 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: tel. Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Podstawowe informacje: działka o powierzchni 1800 m2, w drugiej linii zabudowy z bezpośrednim dojazdem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

506 000 zł32 m² 15 927 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż kawalerka 31,77mkw z ogrodem 19mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł62 m² 11 693,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego niskiego bloku z 2001 r. z balkonem i komórką lokatorską w piwnicy. Gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

970 490 zł52 m² 18 567 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania w samym centrum Wrocławia! Lokal jest w pełni gotowy do zamieszkania! Otoczenie nieruchomości: kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni, zlokalizowane w okolicy ul. Grunwaldzkiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 2. piętrze bloku z windą i jest po generalnym.