cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości
23 165 ogłoszeń
Od najnowszych
23 165 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Ligota Polska
179 000 zł1 398 m² 128,04 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna, ul. Brzezińskiego
2 330 000 zł5 176 m² 450,15 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna, ul. Brzezińskiego
8 700 000 zł19 283 m² 451,17 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka
699 000 zł63 m² 11 095,20 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego
420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przestrzenna
565 000 zł48 m² 11 724,40 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych
559 000 zł130 m² 4 290,76 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości
235 000 zł46 m² 5 086,58 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym Wrocław
538 770 zł26 m² 21 037,50 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego
443 999 zł37 m² 11 967,60 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów
388 000 zł55 m² 7 016,27 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska
716 000 zł64 m² 11 275,60 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z aneksem, Powstańców Śląskich
494 151 zł29 m² 16 848 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska
674 000 zł56 m² 11 963,10 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem, ul. Sikorskiego
2 060 000 zł89 m² 23 063 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia