dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 152 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 152 ogłoszenia

569 999 zł32 m² 17 812,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Nowoczesne 2 pokoje z dodatkowym gabinetem/garderobą | po generalnym remoncie | Wrocław - ul. Niemcewicza Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 32.

Szczegóły ogłoszenia

896 000 zł79,30 m² 11 298,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania we Wrocławiu, w malowniczej okolicy Skarbowców. To idealne miejsce dla rodziny poszukującej komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł78 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie, położone w centrum miasta zaledwie 5 minut od dworca pkp, ale równocześnie z dala od zgiełku miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł133,45 m² 6 669,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 133,45 m2 położony na działce o powierzchni 1448 m2 w Jakubowie Dom składa się z: parter: - pomieszczenie techniczne - wiatrołap -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, balkonem oraz dodatkowym wc. Układ mieszkania jest bardzo praktyczny - wyraźnie oddzielona część dzienna od prywatnej sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41,77 m² 14 340,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje z balkonem | osobna kuchnia | 41,77 m | Wrocław os. Maślice | 2013 r. To funkcjonalne mieszkanie ma układ, który realnie się sprawdza: 2 pokoje, osobna kuchnia, balkon 4,57 m i.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł60 m² 4 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy 60 m - ul. Św. Elżbiety, legnica Polecamy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 60 m , położony w przyziemiu kamienicy przy ul. Św. Elżbiety.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł18 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania 7 działek O łącznej powierzchni 1,8 ha. Nr: 638,640,641,642,643,644,645 bardzo dobre miejsce na prowadzenie działalności. Blisko obwodnicy K5! Dojazd do działki z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł78,92 m² 2 356,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 78,92 m , położony na działce o powierzchni 1800 m w miejscowości Domaniowice. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane zaledwie 10 minut od Trzebnicy! Lokalizacja i dojazd: na sprzedaż oferujemy dwie ostatnie działki budowlane o powierzchni 71/28 -zarezerwowana 71/27 1361m2- przy.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł35 m² 3 971,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m . Znajduje się na pierwszym piętrze bloku z 1980 roku. Budynek wykonany w technologii wielkiej płyty. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł61,83 m² 4 188,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie. Znajdujące się: wałbrzych - Biały Kamień - Dąbrowskiego. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, gazowym ogrzewaniem oraz dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł58,20 m² 9 432,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,20 m2 na Różance. W skład mieszkania wchodzi: * 4 pokoje * kuchnia * łazienka * toaleta * korytarz Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł45,76 m² 5 244,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta tylko W naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje 45,76 m2 powierzchni użytkowej ulokowane na trzecim piętrze w kamienicy położonej blisko Centrum i dworca pkp przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł27,50 m² 15 563,64 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż 2 pokoje z wydzielonym aneksem sypialnianym 26,90 m2 blisko centrum przy ul. Spiżowej (boczna Grabiszyńskiej). Mieszkanie mieści się na wysokim parterze, w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 000 zł34,57 m² 10 702,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

** Stylowe 2 pokoje w kamienicy z windą | 34,57 m | gotowe do zamieszkania ** Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 34,57 m , położone na 1. piętrze w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł7 848 m² 1 019,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Premium oferuje Państwu idealną działkę pod zabudowę mieszkaniową W miejscowym planie działka jest oznaczona symbolem mw-U, przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł620 m² 3 209,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:889 m²

Na sprzedaż nietuzinkowa nieruchomość w Kiełczowie, zaprojektowana i zrealizowana z myślą o łączeniu komfortu życia z prowadzeniem działalności gospodarczej bez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

ul. Klimasa, osiedle di Trevi Nowoczesne, przestronne, bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie o pow. 58,80 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2017 roku z windą z poziomu zero.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł34,85 m² 11 190,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość z dwoma lokalami i miejscami postojowymi w Karpaczu - świetna lokalizacja blisko wyciągu Karpatka Serafin Nieruchomości i prezentuje atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł155 m² 2 896,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 155 m , położone na 2 piętrze kamienicy w miejscowości Boguszów-Gorce (gorce). Nieruchomość po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 320 zł28,53 m² 16 099,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w nowopowstającej inwestycji na wrocławskich Maślicach funkcjonalne 2 pokoje z balkonem, położone na 2 piętrze nowoczesnego, pięciopiętrowego budynku. Mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł55,50 m² 10 432,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Home&invest Oddział Wrocław Mieszkanie 55,19 m z oddzielną kuchnią na sprzedaż Wrocław, huby Dostępne od zaraz Lokal o powierzchni 55,19 m stanowi atrakcyjną propozycję zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł145 m² 3 413,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Wombat Nieruchomości prezentuje 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Oleszna, gmina Łagiewniki. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 145 m , położone w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł25 m² 26 600 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 25 m2 wykończone w wysokim standardzie zlokalizowany w jednej z najlepszych lokalizacji w centrum Wrocławia - tuż przy bulwarze nad Odrą!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Biuro Nieruchomości Aplauz z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji miasta - w samym centrum Jeleniej Góry. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 900 zł61,16 m² 12 751,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkania 2,3 i 4 pokojowe! idealne do zamieszkania. Funkcjonalny układ. Zaledwie 4 km od Starego Miasta. Idealny wybór zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 999 zł190 m² 6 842,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 150m2. Budynek został posadowiony w spokojnej miejscowości Siodłkowice ( 5km od Świebodzic) na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 141 zł51,56 m² 12 590,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English. Największe atuty dla rodziny: - przemyślany układ mieszkania wyraźny podział na strefę.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł48 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj na Kępie Mieszczańskiej! Prowizja 0% Na sprzedaż nieruchomość 2-pokojowa o powierzchni 48m , położona na parterze nowoczesnej inwestycji na Kępie Mieszczańskiej. Lokalizacja - Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł148 m² 9 391,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:383 m²

Nowoczesny bliźniak 148 m z ogrodem i garażem - zamknięte osiedle bez pcc | wysoki standard | świetna komunikacja Na sprzedaż przedstawiam wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł282 m² 5 283,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 421 m²

! oferta na wyłączność tylko w naszym biurze!funkcjonalny dom jednorodzinny z widokiem na Karkonosze Komarno Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 237,32.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł62,63 m² 14 354,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 62,63m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł116,30 m² 6 010 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego w Centrum Świdnicy. Mieszkanie (116,3m2) całość to: - sypialnia - pokój dzienny - salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 2 działki budowlane, które znajdują się w miejscowości Rzeszówek. Działki są objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł46,47 m² 3 658,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w dzielnicy Rusinowa - Osiedle Górnicze. Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w bloku po termomodernizacji Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 675 zł29,46 m² 15 399,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w nowopowstającej inwestycji na wrocławskich Złotnikach funkcjonalna kawalerka z balkonem, położona na 3 piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku. Mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł220 m² 3 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż oferuję funkcjonalny dom jednorodzinny typu kostka o powierzchni użytkowej 180 m , położony w spokojnej miejscowości Rusko. Budynek wybudowany w 1990 roku, stale.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59,30 m² 6 728,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Chojnowskiej dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dostępem do centrum. To idealna propozycja.