dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lipowa

Cieszyce,dolnośląskie

250 000 zł1 500 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o powierzchni ok. 1500 mkw w miejscowości Cieszyce (gmina Kobierzyce). Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

625 000 zł94 m² 6 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ok/siechnic/4pok./bliźniak/2024/działka/okazja Prezentujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w okolicy Siechnic o powierzchni 94 m2 z działką o powierzchni 300m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

688 311 zł59 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja deweloperska oferuje 31 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu: od 29,58 m do 94,23 m . Wśród nich znajdują się funkcjonalne mieszkania jedno, dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

661 361 zł53 m² 12 561,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Trzypokojowe, jasne, ustawne mieszkanie z balkonem oraz wystawą wschodnią. Jest to doskonała propozycja dla par lub rodzin 2+1. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

644 000 zł54 m² 11 992,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż ładne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 61,5 m2 w tym 53,7 m powierzchni użytkowej mieszkania plus 5,8 m2 balkonu i 2 m komórki lokatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł153 m² 7 513,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

739 000 zł121 m² 6 100,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż domów! oferta specjalna! Domy szeregowe w nowoczesnym stylu z przydomowym ogródkiem, tarasem oraz garażem w bryle budynku. Lokalizacja inwestycji zielone miejsce Wałbrzycha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 053 300 zł133 m² 7 917,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

494 868 zł39 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja ograniczona czasowo! W ofercie 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym etapie inwestycji przy ul. Rudawskiej, poświętne, wrocław. Nieruchomość zlokalizowana na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowska

Wrocław,dolnośląskie

559 900 zł39 m² 14 356 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1980 roku. Lokalizacja - Szczepin - okolice ul. Legnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wielka

Wrocław,dolnośląskie

557 000 zł35 m² 15 996,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka w ukończonej inwestycji - 34,82 m | 2 piętro | balkon | wysoki standard. Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 34,82 m , zlokalizowana na 2. piętrze (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 349 000 zł73 m² 18 530,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Luksusowe mieszkanie w nowojorskim stylu na Kępie Mieszczańskiej I 1. piętro z 6 | Taras 35 m | Winda | Garaż Zamieszkaj w najbardziej prestiżowej części Wrocławia! Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł135 m² 8 538,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Dom w iwinach z garażem i ogrodem o powierzchni 105 m2 + poddasze 29 m2. Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Jeżeli masz dość miejskiego zgiełku a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

145 000 zł36 m² 4 008,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w samym centrum Wałbrzycha dzielnica Śródmieście. W pobliżu sklepy Netto, aldi, punkty usługowo-handlowe, fryzjer, punkty gastronomiczne, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

729 000 zł85 m² 8 549,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Drogi Z kostki brukowej! pompa ciepła! ogrzewanie podłogowe! duże działki! Gorąco polecam domy parterowe w zabudowie bliźniaczej położone w gminie Czernica. Dom składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Wołów,dolnośląskie

320 620 zł1 886 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie sprzedaży działki nr 9/5 - Wołów, ul. Leśna Cena: 320 620 zł Powierzchnia: 1886 m Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę nr 9/5, położoną w spokojnej części Wołowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł64 m² 13 948,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! miejsce postojowe gratis! Narożne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach, ul. Karpnicka

Łomnica,dolnośląskie

584 800 zł17 200 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość 1,72 ha, z pięknym widokiem na sprzedaż. W miejscowości Łomnica koło Jeleniej Góry. Na sprzedaż 5 działek o łącznej powierzchni 1,72 ha, położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł101 m² 8 415,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:70 m²

Nowoczesny segment w zielonej części Smolca - 101 m2, ogródek, antresola. 0% pcc i 0% prowizji Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 101 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziemska

Siechnice,dolnośląskie

630 000 zł55 m² 11 527,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: tel: tylko W sdp nieruchomości - nie szukaj dalej! Otoczenie nieruchomości: siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł31 m² 19 009,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

559 000 zł121 m² 4 614,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż domów! oferta specjalna! Domy szeregowe etap II w nowoczesnym stylu z przydomowym ogródkiem, tarasem oraz garażem w bryle budynku. Lokalizacja inwestycji zielone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

512 435 zł42 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera. Brak Prowizji. Brak Podatku pcc Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na obrzeżach Wrocławia. To znakomita propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowy Otok

Oława,dolnośląskie

1 610 000 zł191 m² 8 417,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Zapraszam do zakupu domu premium! stan "pod klucz" - 8417,42zł/m2 (całość 1 610 000zł) Nowy Otok Residence - oława 0% prowizji / 0% pcc To czysty komfort mieszkać w takim domu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

514 000 zł40 m² 12 840,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuję na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,03 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku z dużą windą. Mieszkanie jest odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł50 m² 11 827,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj na osiedlu - ogród. Ostatnie gotowe mieszkania W tej inwestycji Na sprzedaż jedno z ostatnich mieszkań w nowej inwestycji przy ul. Odolanowskiej na wrocławskim Zakrzowie. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dolna

Tyniec Mały,dolnośląskie

3 997 000 zł332 m² 12 039,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 236 m²

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący o pow. 332m2 z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku posadowiony na działce o powierzchni 5236m2, zlokalizowany w Tyńcu Małym gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

599 000 zł98 m² 6 081,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wombat nieruchomości prezentuje atrakcyjny lokal na sprzedaż w centrum Świdnicy! podstawowe informacje Powierzchnia: 98,5m 2 Cena ofertowa: 599 000 zł (do negocjacji) Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kamienna Góra

Kamienna Góra,dolnośląskie

409 000 zł66 m² 6 150,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuje na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w stanie technicznym dobrym w doskonałej lokalizacji na osiedlu w Kamiennej Górze. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Pustków Wilczkowski,dolnośląskie

219 000 zł1 031 m² 212,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane z widokiem na Ślężę - Pustków Wilczkowski Na sprzedaż 3 atrakcyjne działki budowlane w Pustkowie Wilczkowskim - doskonała propozycja dla osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

* oferta dostępna tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej!* Zobacz mieszkanie bez wychodzenia z domu! kliknij tutaj Biuro nieruchomości nexthome poleca na sprzedaż piękny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

499 230 zł39 m² 12 950,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji. Mieszkanie o powierzchni 38,55 m z prywatnym ogrodem, zlokalizowane na Wrocławskich Stabłowicach. Oferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szczęśliwa

Szczytkowice,dolnośląskie

198 330 zł1 202 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane zaledwie 10 minut od Trzebnicy! Lokalizacja i dojazd: na sprzedaż oferujemy dwie ostatnie działki budowlane o powierzchni 1202 m - Zarezerwowana 1361m2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krzemieniecka

Lubin,dolnośląskie

45 000 zł2 m² 30 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu atrakcyjne miejsce postojowe w garażu podziemnym - w budynku mieszkalnym przy ul. Krzemienieckiej 20a w Lubinie na osiedlu Zalesie. Miejsce usytuowane blisko klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wrocławska

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 235 000 zł130 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom bliźniaczy Z dużą działką - świetna lokalizacja pod wrocławiem Sprzedam w pełni wykończony i wyposażony dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

719 000 zł49 m² 14 785,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament w samym sercu Karkonoszy Prezentowany apartament to propozycja dla osób, które cenią nowoczesny design, przestrzeń i bliskość natury, a jednocześnie szukają bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

809 000 zł63 m² 12 788,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz miejsce postojowe gratis Dwustronne mieszkanie z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lisowice

Lisowice,dolnośląskie

655 900 zł110 m² 5 940,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Lisowice tuż pod Kątami Wrocławskimi Wyjątkowy dom dla Ciebie i Twojej rodziny w zabudowie bliźniaczej z dużą atrakcyjną działką położony tuż obok zielonych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielczarskiego

Wrocław,dolnośląskie

384 900 zł34 m² 11 320,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Opiekun oferty: numer licencji pfrn 30901 tel. * rezerwacja * Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 34 m2 na Biskupinie, z możliwością podziału na osobne pokoje! *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł42 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Wrocławia blisko Dworcu Głównego. Mieści się na 2 piętrze 4 piętrowej kamienicy. Blisko uczelni wrocławskich i terenów zielonych oraz ścieżek rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

780 163 zł70 m² 11 111,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70,21m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Oferowane Mieszkanie jest dwustronne, przeciwległe.