dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlanych

Głogów,dolnośląskie

280 000 zł51 m² 5 490,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

blok 1976 płyta Termomodernizacja budynku 2010 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł64 m² 12 505,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj komfortowo z rodziną - 3 pokoje na zielonym, rodzinnym osiedlu! Wrocław - Zakrzów | 63,89 m + loggia | Nowe, gotowe do odbioru ostatnia szansa! Odbierz klucze i ruszaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 083 800 zł133 m² 8 146,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kilińskiego

Oława,dolnośląskie

650 000 zł98 m² 6 636,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

**mieszkania kilińskiego*4d* Nowe, bezczynszowe mieszkania z ogródkami ok. Osiedla Sobieskiego! Bezpieczny zakup - inwestycja zakończona! Quick view: lokalizacja: oława, ul. Kilińskiego (ok. Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

379 000 zł44 m² 8 692,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem okolice galerii pow. 43,60 m 2 Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, po kapitalnym remoncie położone na II piętrze w bloku 4 piętrowym. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł45 m² 11 667,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! cena przed obniżką 618 999,80 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

658 240 zł43 m² 15 230 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, zamieszkaj w dworku! Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w 3 kondygnacyjnym budynku. Powierzchnia mieszkania to 43,22m2, na którą składa się pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Wrocław,dolnośląskie

628 000 zł53 m² 11 849,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

919 000 zł80 m² 11 487,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabrodzka

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł71 m² 8 860,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz dużego mieszkania blisko Wrocławia w dobrej cenie, a w dodatku lubisz ciszę i spokój, ale nie chcesz rezygnować z możliwości jakie daje Wrocław ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rząśnik

Rząśnik,dolnośląskie

980 000 zł380 m² 2 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 287 m²

Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość o niepowtarzalnym charakterze istnieje możliwość dokupienia stodoły (ok. 300M2) oraz grunt ok. 20ha Poszukujesz przestrzeni dla siebie i swojej rodziny?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

419 000 zł79 m² 5 290,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 3 -pokojowe mieszkanie. Zlokalizowane w Legnicy, w dzielnicy Legnickiej Tarninów. Lokal mieszkalny został wykończony w bardzo dobrym standardzie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów Śląskich

Siechnice,dolnośląskie

414 990 zł34 m² 12 365,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 33,59m2, które jest usytuowane na 1 piętrze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 2011r przy ul. Piastów Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

275 000 zł68 m² 4 032,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży mieszkanie w kamienicy w Świdnicy. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 68.20 m2 składa się z: - 2 niezależnych pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białe Błoto

Białe Błoto,dolnośląskie

180 360 zł1 503 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki budowlanej położonej w miejscowości holendry/białe Błoto idealnej propozycji dla tych, którzy marzą o spokojnym miejscu do zamieszkania blisko natury. Urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł37 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokoje | Mieszkanie na start | Pod wynajem | Jasne mieszkanie przy bocznej ul. Grabiszyńskiej, w bloku z 1970 r. po remoncie elewacji i klatek schodowych. Lokal znajduje się na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bystrzyca

Bystrzyca,dolnośląskie

2 000 000 zł300 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 087 m²

Rezydencja z basenem Nieruchomość zlokalizowana niedaleko Oławy - wśród spokojnych i zielonych terenów, w sąsiedztwie lasów i rezerwatów przyrody , na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Suchy Dwór

Suchy Dwór,dolnośląskie

849 000 zł5 500 m² 154,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Suchy Dwór działka inwestycyjna Miejscowość Suchy Dwór położona około 4 km od południowych granic Wrocławia z dobrym dojazdem do A4 i S8 Działka o powierzchni 5500 m2 położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małomicka

Lubin,dolnośląskie

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnosciowe,z ksiegą wieczysta,bez obciążen. Niski koszt .Czynsz z ogrzewaniem 391 zl m-c Jest gdzies taniej w Lubinie ? Tzw dawniej M-3 czyli maly pokoik ,duzy dzienny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł49 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie z garażem podziemnym. Jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 49.2 m . Położone na 2 piętrze budynku wielorodzinnego 3 piętrowego na wrocławskim Zakrzowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł1 300 m² 430,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana na sprzedaż wrocław świniary Tylko u nas. Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1300m2 z przeznaczeniem (zgodnie ze Studium Uwarunkowań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

824 000 zł59 m² 13 982,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Balkon 14m2 / ogrzewanie podłogowe / komórki przy mieszkaniu / m. postojowe w garażu podziemnym Rozkładowe, wyposażone, narożne mieszkanie na sprzedaż, w pełni wyposażone Zadzwoń albo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

650 000 zł47 m² 13 747,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy w pełni wyposażony apartament w Szklarskiej Porębie! Sprzedający wystawia fakturę vat! Szczegóły dotyczące apartamentu: powierzchnia: 47.28 mkw salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odlewnicza

Wałbrzych,dolnośląskie

359 000 zł50 m² 7 210,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tylko W dbhome Apartamentowiec 2009r./2pok/GARAŻ/ogrz.gazowe/wyposażone/do wprowadzenia NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z GARAŻEM W 3 PIĘTROWYM APARTAMENTOWCU Z 2009r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

249 700 zł1 186 m² 210,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1186 m2 w bardzo ładnej lokalizacji- chrząstawa Wielka gmina Czernica. Istnieje możliwość powiększenia działki o rolę - piękny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodzka

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł36 m² 7 014,08 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Grodzkiej na Podzamczu. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, bazar, szkoła, przedszkole. Lokal w pełni rozkładowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skłodowskiej-Curie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

275 000 zł33 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie jest zarezerwowane Przedstawiam ofertę ustawnej kawalerki (33m2) z oddzielną kuchnią i balkonem (4m2), położonej w w Obornikach Śląskich przy ul. Skłodowskiej Curie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł61 m² 13 136 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty Numer licencji pfrn 30901 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,9 m, zlokalizowane w kamienicy przy ul. Trzebnickiej we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł65 m² 10 125,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Promocja cenowa - 4 pokoje - ponad 65 m2. Cena obniżona z 745 072 zł na 660 000 zł Cena za metr kwadratowy jedyne 10125,81 zł jedna z najlepszych ofert w inwestycji. Nie płacisz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Wałbrzych,dolnośląskie

269 000 zł37 m² 7 309,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość usytuowana na I piętrze w bloku przy ul. Długiej. Powierzchnię 36,8 m2 tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

732 654 zł62 m² 11 838 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

649 000 zł93 m² 7 015,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Gotowy do odbioru! super lokalizacja! bez pcc bez prowizji zakup od dewelopera! segmen środkowy! promocyjna cena! Gorąco polecam dom czworak położony w gminie Czernica. Segment środkowy! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lotnicza

Szewce,dolnośląskie

636 000 zł298 m² 2 134,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 581 m²

Jeśli uważasz, że już czas: sadzić drzewo budować dom ta oferta to strzał w 10! Procedura przyspieszona dom już stoi w stanie surowym. Nie zwlekaj, dzwoń aby umówić się na prezentację:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Legnica,dolnośląskie

450 000 zł78 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: legnica, ul. Wrocławska Powierzchnia: 78 m (plus piwnica) Liczba pokoi: 4 (z możliwością aranżacji) Dodatkowo: piwnica + dostęp do ogródka Czynsz: 360 zł + media (ok. 350 zł).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

385 000 zł73 m² 5 252,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w czteropiętrowym bloku w Świebodzicach na osiedlu Piastowskim. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze , klatka schodowa czysta , zadbana. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Głogów,dolnośląskie

390 000 zł68 m² 5 768,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie Głogów, os. Hutnik idealne dla rodziny! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 67,62 m , położone na parterze niskiego, kameralnego bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Południowa

Kiełczów,dolnośląskie

829 000 zł72 m² 11 513,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż przestronne, słoneczne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni użytkowej 71,61 m . Lokal wyróżnia się bardzo symetrycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 263 000 zł53 m² 23 893,30 zł/m²

 

Piętro:16/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,86 m2 zlokalizowane w jednej z bardziej rozpoznawalnych inwestycji "quorum" przy ul. Sikorskiego 13 we Wrocławiu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wojnowice działka budowlana z koncepcją. Inwestycja z koncepcja zabudowy dla 2 działek budowlanych po 1000m2 każda. Wymiary 25m x 40m. Dojazd drogą szutrowa , aktualny miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł66 m² 11 197 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bolesława Chrobrego

Jelenia Góra,dolnośląskie

499 000 zł71 m² 7 022,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Jeśli marzysz o wyjątkowym apartamencie w Centrum Jeleniej Góry z panoramicznym widokiem na Karkonosze - idealnym do zamieszkania na stałe lub na weekendowe wypady w góry Jeśli.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij