dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Miłków

Miłków,dolnośląskie

2 178 150 zł14 521 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działki budowlano -rolna o łącznej pow. 14521 atrakcyjnie położone w Miłkowie przed Karpaczem, położona na lekkim stoku, media w pobliżu , działka pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zagrodno

Zagrodno,dolnośląskie

499 000 zł128 m² 3 907,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 621 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. około 127,71 m2 usytuowanego na działce liczącej 1621 m2 w Zagrodnie. Nieruchomość usytuowana w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nad Zalewem

Złotoryja,dolnośląskie

415 000 zł65 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży jest mieszkanie 4 pokojowe znajdujące się na 1 piętrze w bloku przy ul. Nad Zalewem. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z kuchnią, 3 sypialni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

706 000 zł56 m² 12 607,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strzegomiany

Strzegomiany,dolnośląskie

649 000 zł209 m² 3 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość z bardzo dużym potencjałem położona na terenie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego składająca się z budynku mieszkalnego z początku ubiegłego wieku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 950 000 zł284 m² 10 387,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Wirtualny Spacer : Wyjątkowa Oaza Spokoju i Komfortu we Wrocławiu - Twój Nowy Dom Czeka! Marzysz o domu, który łączy w sobie ciszę i zieleń podmiejskiego życia z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Morelowa

Nowosiedlice,dolnośląskie

350 000 zł1 546 m² 226,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedania działka nr 38/5 (1544m2) Teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową. Prąd, kanalizacja i woda w drodze. Skontaktuj się Posiadam również na sprzedaż działkę 38/6 (3469m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Canaletta

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł35 m² 15 173,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

! rezerwacja! 2-pokojowe mieszkanie | łącznie 40,9 m | biskupin / bartoszowice | gotowe do zamieszkania Przyjemna, zielona okolica, świetna komunikacja i mieszkanie, do którego można wejść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

369 000 zł51 m² 7 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2, położone na I piętrze przy ul. Niepodległości. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym sypialnia pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Lubomierz

Lubomierz,dolnośląskie

249 990 zł61 m² 4 098,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Lubomierzu. Lokal o powierzchni 61m2 wymaga jedynie odświeżenia, co daje możliwość personalizacji przestrzeni według własnych upodobań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł52 m² 13 533,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz miejsce postojowe gratis! Funkcjonalne mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Główna

Kotowice,dolnośląskie

400 000 zł100 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 338 m²

Na sprzedaż dom na działce o powierzchni 1338 m , położony w malowniczej miejscowości Kotowice (gmina Siechnice) Działka znajduje się przy bocznej ulicy dzięki czemu charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Wojcieszyce,dolnośląskie

1 600 000 zł8 192 m² 195,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 8192 mkw., położona koło Jeleniej Góry, we wsi Wojcieszyce, w powiecie karkonoskim, w gminie Stara Kamienica. Jedna z działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 640 353 zł92 m² 17 839,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Dużo prywatności! Spokojne część osiedla w samym centrum miasta! Dwa dwupokojowe mieszkania w jednym dostępne od ręki! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

437 000 zł30 m² 14 566,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Lokal wykończony! Projekt złożony z 319 apartamentów inwestycyjnych w 7-piętrowym budynku z garażem podziemnym. Szeroka oferta dostępnych metraży od 27 m2 do 51 m2. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł62 m² 9 178,74 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

We speak English, call for more details. English version below! Oferta wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Walim

Walim,dolnośląskie

499 999 zł170 m² 2 941,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 677 m²

Witam serdecznie. Do sprzedania w charakterze Dworku dom wolnostojący z garażem wolnostojącym o powierzchni ok. 170m2 w gminie Stare Bogaczowice, częściowo podpiwniczony. Fundamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

560 700 zł69 m² 8 184,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie o powierzchni 68,51 m przy granicy z Wrocławiem. Klient Zakup bez podatku pcc. Zakup możliwy dla obywateli z po za Unii Europejskiej bez zezwolenia mswia. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

606 000 zł89 m² 6 808,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadać będą balkony, mieszkania na pierwszym piętrze od strony wewnętrznego dziedzińca posiadać będą taras. Każdy budynek wyposażony będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brochowska

Wrocław,dolnośląskie

933 597 zł128 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:31 m²

0% prowizji, 15 lat doświadczenia i kompleksowa obsługa - kup mieszkanie bez prowizji korzystając z mojej wiedzy. Jestem z Tobą na każdym etapie - od wyboru aż po wykończenie. Nie trać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł65 m² 12 010,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ogrodowa

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

1 200 000 zł160 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Prezentuję Państwu piękny dom o powierzchni 160 m2 na działce 2600 m2 w spokojnej części Jelcza-Laskowice przy stawie w otoczeniu zieleni. Dom wybudowany w 1997 roku. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł55 m² 13 534,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelnicza

Gryfów Śląski,dolnośląskie

284 000 zł53 m² 5 328,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe położone na III piętrze w bloku w Gryfowie Śląskim. Budynek zadbany, zarządzany przez wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klonowa

Śliwice,dolnośląskie

1 299 000 zł164 m² 7 920,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:928 m²

Nowa niższa cena Oferujemy Komfortowy dom w Śliwicach Twoja oaza spokoju blisko Wrocławia. Zamieszkaj w miejscu, gdzie każdy poranek wita Cię śpiewem ptaków, a za oknem rozciąga się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

629 350 zł41 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż gotowy 2 pokojowy, apartament z balkonem wykończony pod klucz. Kup zamieszkaj lub wynajmuj! Piękny, jasny , z miejscem w garażu podziemnym. Nowoczesny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 180 000 zł374 m² 3 155,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do sprzedaży restauracja po remoncie w ścisłym centrum miasta Jeleniej Góry dla 110 osób. Dobre zaplecze kuchenne, sanitarne. Sala duża otwarta , sala bankietowa i kameralna. W okresie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Głogów,dolnośląskie

200 000 zł30 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bez pośredników! Na sprzedaż: kawalerka w bardzo dobrym stanie 30.10m osiedle Chrobry, ul. Armii Krajowej w Głogowie. Oferuje na sprzedaż mieszkanie położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł43 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu w zachodniej części Wrocławia! Mieszkanie położone w inwestycji Nowe Żerniki (wuwa2) to idealna propozycja dla osób szukających komfortu, zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

875 699 zł68 m² 12 802,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Podwójny apartament inwestycyjny, dwupak w centrum Wrocławia - gotowy do zarabiania! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 68,42 m , położony w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kertyńskiego

Legnica,dolnośląskie

519 000 zł50 m² 10 334,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 50,22 m , w spokojnej części miasta, w sąsiedztwie wszystkiego co potrzebne. Przedszkole, szkoła, kościół, centra handlowe, knajpy a za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hutnicza

Wrocław,dolnośląskie

379 999 zł35 m² 10 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nieruchomość położona jest w zielonej i spokojnej części zachodniego Wrocławia, w obrębie dzielnicy Fabryczna. To rejon ceniony za kameralną zabudowę, dużą ilość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Nowy Dwór,dolnośląskie

7 500 000 zł20 505 m² 365,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuję działkę usługową zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Nowy Dwór pod Trzebnicą. Działka znajduję się tylko 1,5km od drogi S5, a także przy działce będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł56 m² 13 888,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz miejsce postojowe gratis Funkcjonalne mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Siechnice,dolnośląskie

569 000 zł66 m² 8 621,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m znajdujące się na 2 piętrze dwupiętrowej, solidnej kamienicy z cegły. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł65 m² 10 754 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 65 m2. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze 3- piętrowego budynku z 1968 roku. Lokalizacja - Krzyki - Huby - okolice ulicy Gajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chmielów

Chmielów,dolnośląskie

599 000 zł350 m² 1 711 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż nieruchomość idealna pod wynajem i działalność usługową składająca się z budynków mieszkalnych i bud. gospodarczych (garaż, stodoła) o pow. ok. 350 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

492 000 zł34 m² 14 470,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Myśliwska

Jelenia Góra,dolnośląskie

412 757 zł305 m² 1 353,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:883 m²

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! Wyjątkowy dom z duszą w Jagniątkowie - tuż przy szlakach Karkonoszy Na sprzedaż klimatyczny dom położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Czarny Bór

Czarny Bór,dolnośląskie

399 000 zł119 m² 3 361,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:616 m²

Witam serdecznie Do sprzedania dom murowany parter+ poddasze w zabudowie bliźniaczej cena ofertowa 399000zł ( cena nie zawiera pompy ciepła i rolet zewnętrznych elektryczneych) w stanie.