dowolna

Nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

23 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Dalborowice

Dalborowice,dolnośląskie

70 000 zł1 300 m² 53,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1300 m , zlokalizowana w Dalborowicach, gmina Dziadowa Kłoda. Szczegóły działki: powierzchnia : 1300 m Wymiary : około 30 m szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozbrat

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł80 m² 8 612,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy okolice Parku Tołpy. Mieszkanie jest słoneczne, z dużym potencjałem dla konesera zachowało oryginalne drzwi i sztukaterie na sufitach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł85 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łąkowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

520 000 zł150 m² 3 465,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Team4home ofertuje Państwu nieruchomość znajdującą się przy ul. Łąkowej w Jeleniej Górze - Cieplicach, która łączy w sobie uroki własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

624 142 zł35 m² 17 950,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kręta

Legnica,dolnośląskie

250 000 zł340 m² 735 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opiekunka oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w centrum Legnicy! Podstawowe informacje: - powierzchnia działki 340 m2, - istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

1 549 000 zł404 m² 3 834,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

WE also speak english, contact us via phone / whatsapp / email for all details Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej około 404 m (w tym 260 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł83 m² 10 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:101 m²

0% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż nowoczesne domy szeregowe położone w zielonej, spokojnej części Smolca. To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

239 000 zł64 m² 3 734,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Boguszowie-Gorcach na pierwszym pietrze. Nieruchomość położona w malowniczej okolicy otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henryka V Żelaznego

Głogów,dolnośląskie

379 000 zł56 m² 6 807,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Henryka V Żelaznego na cenionym i spokojnym osiedlu Piastów w Głogowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 400 000 zł269 m² 5 204,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Oferuję do sprzedaży (funkcjonujacą ) nieruchomość usytuowaną na granicy dzielnic Śródmieście / Biały Kamień. z bardzo dobrym połączeniem z drogą krajową nr 35 oraz z drogami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barycka

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł93 m² 12 869 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Gotowiec inwestycyjny z najemcami na Ołbinie, pracujący biznes dla inwestora. Opiekun oferty: tel. Cztery mieszkania na jednej kw, klimatyczne, wyremontowane i urządzone ze smakiem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Legnica,dolnośląskie

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o korzystnym układzie - w tym salon z aneksem kuchennym. Nieruchomość znajduje się w niskiej, dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Miłoszyce,dolnośląskie

749 000 zł126 m² 5 925,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego promocja! 1. Drugie miejsce postojowe gratis 2. Klimatyzacja gratis Zadzwoń po szczegóły!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

869 002 zł126 m² 6 885,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Ostatni wolny bliźniak na Osiedlu Pogodnym w Świdnicy - idealny dla rodziny, 126,2 m , duży ogród, nowoczesne rozwiązania. Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż ostatni dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

851 900 zł81 m² 10 566,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m , znajdziemy funkcjonalne mieszkania dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

530 499 zł44 m² 12 021,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wygodne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 44,13m2 znajduje się na ostatnim 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

809 000 zł61 m² 13 188,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! miejsce postojowe gratis! Dwustronne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

699 900 zł55 m² 12 702,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Dwustronne rozkładowe funkcjonalne trzypokojowe mieszanie z osobną kuchnią w bardzo dobrej lokalizacji. blisko do centrum- licencjaserdecznie polecam Zachęcam do kontaktu -chętnie Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lipowa

Uciechów,dolnośląskie

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Uciechów, przy ul. Lipowej tylko 3 km od Dzierżoniowa. To doskonała propozycja dla osób, które marzą o budowie domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Groblice

Groblice,dolnośląskie

1 200 000 zł10 516 m² 114,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną (3819 mkw) oraz rolną (6697 mkw). Położona w Groblicach w gminie Siechnice. Świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

615 716 zł58 m² 10 603 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, siechnice Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 57,07m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze, nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł122 m² 9 404,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pretficza

Wrocław,dolnośląskie

644 000 zł48 m² 13 386 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ładne przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie blisko do Uczelni do Uniwersytetu Ekonomicznego wójciklicencja nr 16128 Dobra propozycja dla siebie jak i jako dobra inwestycja Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plutona

Głogów,dolnośląskie

350 000 zł71 m² 4 901,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu 3 pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 71,4 m2 w ścisłym centrum Kopernika. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w wieżowcu przy ulicy Plutona. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł44 m² 14 204,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zadbane ładne ustawne trzypokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą w idealnej lokalizacji niedaleko do Centrum i do Uniwersytetu Ekonomicznego - Licencja 16128- serdeczne polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

640 000 zł102 m² 6 274,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Gotowy do odbioru! bez prowizji bez pcc! zakup od dewelopera! budynek dwu lokalowy - możliwość zakupu bez zezwolenia ministerstwa wysoki standard wykończenia: - ogrzewanie podłogowe w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

931 616 zł54 m² 17 097 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj w prestiż i komfort w najlepszej lokalizacji! Prezentowany budynek o willowych charakterze to ekskluzywna inwestycja deweloperska, która oferuje 31 nowoczesnych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Snowidza,dolnośląskie

339 000 zł6 270 m² 54,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 0,627 ha , zlokalizowanej w miejscowości Snowidza (gmina Mściwojów), tuż przy drodze asfaltowej, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu.